Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

^^ 2 i po giga neta, neograniceno poruka i neograniceno u VIP... Malo li je? :) sve mozes preko neta, ja od kako pricam preko Viber-a i Whatsapp-a, prosek mi je nekih 200-300 minuta mesecno. Internet mi bas igra ulogu.
 
Slažem se interneta ima dosta ali su se stisli za minute. Da li ovo neograničeno u vip mreži važi dok imam minuta ka svima ili se mora potrošiti?
 
Odlična ponuda stvarno... Ladno prodam note 4 preko oglasa i još mi ostane para... :) Ali neću... Koliko se ja razumem u matematiku 48000-10%=43200 a to je 360e, ne 320 uz ultra...
Trošiš zasebno minute u vip-u a tih 250 samo prema mts, telenor..
 
Poslednja izmena:
I ja pocinjem da mnogo manje koristim minute... najzad Viber radi dobro doduse, imao sam ranije problema sa njegovim kvalitetom zvuka :)

MTS nikada nije snizio cene Samsung telefona, koliko se ja secam.. oni su do skora S4 prodavali uz tarifu od 2000RSD za vecu cenu nego sto je u prodavnici otprilike ;)
 
Koliko vremena ce trajati ovo snizenje na telefone ? Ali opet 250minuta.. Makar da je 350 ustekovani smaraci.
 
Mhm... Ali oni stalno produžavaju akcije... Plus nije bila do skoro ova kombinacija, samsung spustio cene, vip dao dodatnih 10% popusta za keš i super se uklopilo...
 
Za petsto dinara više duplo više mb i minuta. Mada je meni sve ovo preskupo sa obzirom da sam godinama na 300 600 600 u mts za smešne pare i sad ovo mi sve preskupo. Mada neću više mts i njihov 'internet'
Mislim da ću giga bez telefona za 800 dinara.
 
Poslednja izmena:
Joco,u pravu si,360e sa popustom za kes uz ultra paket.
Loznica,popust 10.000 na uredjaje traje do 31 avgusta. Posle toga ide druga promocija. Promocija za kes vazi odavno,i trajace sigurno jos dugo.
Sto se tice dodatnog snizenja mislim da ce to trajati dok postoji zaliha. Ocito se S6 nije dobro prodao,pa ovim zele da to malo ubrzaju
 
Moguće da je bila akcija za keš, nisam primetio... Znam da je bila jedno vreme, pa su ukinuli posle one 10%+20% za keš... Padam u iskušenje da šaljem note 4 na oglase a pazarim kod njih lg g4 li s6... :) Ali realno ne dobijam time ništa posebno, samo manji ekran...
 
Akcija 10 i 20% na uredjaj je nesto sasvim drugo. I odvojeno je. Akcija 10% za kes vazi sigurno pola godine. Tako sam je 2015-e pazario G3. Bila je akcija 20% na telefon,i 15% za pretplatu. Na to sam dodao popust 10% za kes,bogami lepo sam prosao.
Ocekuje se isto tako nesto sada u septembru. Bice jos povoljnije
 
Da, to je bila super kupovina... Nisam pratio toliko od kada sam uzeo telefon... Sada je cilj da sve prebace na pretplate 20+e... Evo boje ako nekoga zanimaju...

15:05
U kojim bojama imate sve s6 a u kojim bojama dobijate s6 edge+?
15:24
Pozdav, Jovane, Samsung Galaxy S6 imamo u beloj, crnoj i zlatnoj boji. Samsung S6 Edge + još uvek nemamo na stanju, trenutno nismo u mogućnosti da ti pružimo preciznu informaciju.
 
Sada mi rece drugar da im bas ocajno ide prodaja S6 modela. Zato su se odlucili na taj potez sa dodatnim popustom.
Ako nista drugo,bar je sada G4 skuplji od S6 u nekim tarifama :D :D
 
Akcija 10 i 20% na uredjaj je nesto sasvim drugo. I odvojeno je. Akcija 10% za kes vazi sigurno pola godine. Tako sam je 2015-e pazario G3. Bila je akcija 20% na telefon,i 15% za pretplatu. Na to sam dodao popust 10% za kes,bogami lepo sam prosao.
Ocekuje se isto tako nesto sada u septembru. Bice jos povoljnije


A kako 20% na telefon? Jel na ukupnu cenu telefona uz odredjeni paket ili ne?
 
^ Popust od 20% na cenu za odredjeni paket + 10% ako placas kesom. To je bilo. Ocekujem sada u septembru opet tako nesto
 
Koji prevaranti ovaj VIP.Otisao danas da pazarim HTC one M8 kad ono nemaju ga više a reče prodavačica nemaju ga ni online,a exstra mu je cena,21000 din za paket smart1000.
 
To niko ne zna koliko će trajati... Ima i ova opušteno, isto s6 360e a pretplata 2700, 500min ka svima, neograničeno vip i 5gb neta...

Ako uzmes u obzir da je Opusteno 1000RSD skuplja uz telefon, to znaci 560e za S6.
Ima ga za prilicno manje u oglasima.
 
Nisi nešto skontao, napisao sam lepo vip opušteno 2700 uz telefon, za tih 500din više u odnosu na ultra dobojaš duplo veći saobraćaj. Na promo cenu 48000 din (vip opušteno cena) oduzmeš 10% i to ti je 360... Kako 560?
 
Nisi me razumeo :) Ja sam poredio samo cenu iz Opusteno. Ona je 360e u stvari. Ali je i VIP Opusteno 1000 mesecno vise nego kada ne uzimas telefon. Tako da telefon izadje 200e vise nego sto je cena u VIP Opusteno (gledam samo Opusteno tarifu i poredim sa cenom iz oglasa)
Znaci S6 uz VIP Opusteno (pod uslovom da bi uzeo VIP Opusteno i bez telefona) ipada 72.000.

Uz Ultra je trenutno svejedno (pa izadje 360e), jer ne postoji popust na tarife bez telefona. Zato i ne treba sada uzimati tarife sa ugovorom, i bez telefona, vec sacekati septembarske promocije. U svakom slucaju telefon izadje vise od 360e!
 
Aha previše ti je kratak post bio pa nisam razumeo šta si mislio... Tačno je to što kažeš... Telefon košta sve zajedno sa pretplatom 43.200+24x2700=108.000din.. Preko oglasa 490e i opušteno 1700, 58.800+24x1700=99.600... Izlazi više sve zajedno, ali imaš garanciju na svoje ime i keširaš na početku manje. Pa šta kako kome odgovara... :)
 
Kako 10%? Dobijas samo 15.500 kao kredit (58.800-43200), a platices 24.000. To je 40% kamate otprilike :)
360€ placas u oba slucaja odmah.
 
Citam onu racunicu iznad:
108k naspram 99.600.

edit: u sustini isti djavo s tim da preko operatera je legalan telefon sa PDVom i legalnom garancijom.
 
Poslednja izmena:
I oni iz oglasa sa racunima su.
Ne dobijas kredit od 99.600 a na kraju platis 108k.
 
Obrni okreni,u svakom slucaju mnogo jeftiniji od konkurencije.
 
Vip. Smart 1000,pretplata mesecna 2090din. Telefon kosta sa popustom ako se kes placa 43200din
Mts. Mix L tarifa,pretplata mesecna 2000 din. Telefon kosta 67800din (ugovor na 24 meseca)
Telenor. Prenesi i surfuj extra,pretplata mesecna 2000din. Telefon kosta 69000din.
Vip u oba slucaja jeftiniji za 26000din. Vise od 200e. Malo li je?
 
Poslednja izmena:
Samo sto je mix net L duplo bolji paket od smart 1000.

Ko je izmislio te smartove treba ga obesiti.
 
Nazad
Vrh Dno