Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Alfo, ja imam dual sim, priču plus od nekih 500 kinti na 50% popusta + 19 € za m:tel-ov roming u Srbiji na 14 meseci (flat sms i razgovori prema brojevima sa 064/065/066 prefiksima i fiksnim brojevima u mts mreži + flat brzi net, tj. bar 10gb mesečno, preko toga nisam trošio). Dobra je kombinacija, ali bi bila još bolja da sam uzeo 60% na smart tarifu u vipu zimus umesto priče plus :)
 
Zar nije po sadašnjem pravilniku 47eur za 14 meseci (19eur + 14x2eur) ?
 
Otprilike, ali nije za 14x2 vec 8x2 i 2.
 
U Vip-u se opet produzava promocija do 31.8 :trust:
Stvarno je mnogo dobra,pa je vec drugi put produzavaju :whip:
 
Meni iskreno nije toliko problem ova promocija, nego to sto ne nude neke nove uredjaje. Recimo u hrvatskom vipu od skoro ima lg g4c, ne bi bilo lose i kod nas da stigne, kao i recimo huawei p8 lite, ili tako nesto...
 
Ne nude nove telefone. Ne nude nikakve nove promocije. Promocija koja je najgora do sada koju su izmislili produzavaju vec dva puta.
Uvode nova pravila za obnovu ugovora. Lepo su krenuli
 
Kakva pravila? Posto i ja treba uskoro da obnavljam, pa da znam sta mi je ciniti...
 
Ako ti je ostalo vise od 3 meseca sto se tice obnove ugovora,onda moras da platis obnovu u visini jedne mesecne pretplate.
Meni je ostalo jos 6 meseci do obnove,i samim tim ako zelim da obnovim ugovor moram da dam 4k dinara. Ocu,juce. Jos da im platim 35e da bi i dalje koristio njihovu mrezu :D
Nigde to nema. Jos raspalu promociju drze vec treci mesec. Pozdravicu se ja sa Vip-om vrlo brzo
 
To im je stvarno bedan potez. Ispada kao oni tebi da cine uslugu, sto ti daju mogucnost ranije da obnovis ugovor, a situacija je bas suprotna... Ne znam ni ja sta da radim vise...
 
Naplacuju da bih koristio njihovu mrezu. I to pun iznos pretplate. Lepota. Nikakve promocije ni na vidiku. Samo neka tako nastave
 
Za one koji imaju telefon, jasne su mi te naplate (da, oni ipak tebi tu "cine" uslugu), ali ako neko ima 60% popusta i hoce da produzi ugovor, samo glupa a-hole bi mu trazio da plati za tako nesto recimo :D

Moguce je da VIP ne sme da da dobre promocije do prodaje Telekoma! Inace nema smisla sto ne daju nesto dobro, jer u ovo doba mnogi ugovori im isticu (prethodne 3 godine su davali u ovo doba odlicne promocije, sigurno ima sada i tokom februara negde istice najvise ugovora).

Mada ocekujem da neki dilar javi da im prodaja sada ide jace, jer kad je promo sa telefonom ima smisla i kod dilera otici, a ovako se ne dobija nista naspram VIP poslovnice.
 
U Vipu se trenutno sleze prasina posle turbulencija u vlasnickoj strukturi Telekom Austria i totalnoj reorganizaciji u celom regionu. Za ocekivati je da aktivnosti pocnu od septembra.
A takodje, sto rece alfa, ne zna se jos da li Slim ulazi u Telekom Srbija sto opet ima uticaja na desavanja.
 
Za one koji imaju telefon, jasne su mi te naplate (da, oni ipak tebi tu "cine" uslugu), ali ako neko ima 60% popusta i hoce da produzi ugovor, samo glupa a-hole bi mu trazio da plati za tako nesto recimo :D

Drugacije je kad se "obnavlja" popust bez tel. Tu nema klasicne obnove. Nego se prekida trenutni ugov sa popustom i od tog dana krecu 24 mes sa tel.
 
A znaci ovo (3-6 meseci jedna pretplata se placa) ne vazi za ugovore bez telefona?
 
Da, ne vazi. Samo se stopira popust i krece puna pretplata.
 
Da, ali moj otac potpisao onaj ugovor sa 50% popusta bez uredjaja, ali pise ugovorna kazna 11000 din. Da li to znaci da on moze kad hoce da obnovi ugovor i da uzme telefon? Recimo njemu ugovor istice za 5 meseci. Sta ce biti ukoliko sad hoce da obnovi, da li je taj novi ugovor na 24 meseca ili 24+5?
 
Da, ali moj otac potpisao onaj ugovor sa 50% popusta bez uredjaja, ali pise ugovorna kazna 11000 din. Da li to znaci da on moze kad hoce da obnovi ugovor i da uzme telefon? Recimo njemu ugovor istice za 5 meseci. Sta ce biti ukoliko sad hoce da obnovi, da li je taj novi ugovor na 24 meseca ili 24+5?
24+5 ce biti. I moze da obnovi ugovor ako mu je ostalo 5 meseci
 
Vip azurirao aplikaciju za windows phone, ne svidja mi se uopste, samo su bespotrebno zakomplikovali...
 
Ja danas isao sa zenom da uzme broj u vipu na moj nagogovor.
I cela porodica se prebacila sa mts na vip.
Ipak su najbolji ma sta drugi pricali.
 
Ne znam. Ja sam vec 6 godina kod njih, i apsolutno nikakvih problema nisam imao. Signal je mnogo bolji nego mts, bar na lokacijama gde se ja krecem.
 
stigao huawei p8 lite. Takodje primetio sam da su spustili cene pojedinih telefona, lg spirit, alcatel idol 3...
 
Meni to nije cudno, noviji telefon, za stare zaborave da spuste cenu.

Ili prodaja S6 ide lose pa ovako zele da pospese.
 
Dobro se otvorio vip, uz ultra tarifu, 2200 pretplata, s6 edge+ 607e,s6 edge 532e, s6 360e i lg g4 352e... Ko ima da kešira dobija 10% popusta na promotivne cene...
 
Odlicno se otvorio Vip. Sa kesom S6 320e uz ultra tarifu. Lepe cene
 
S6 za 320e je smesno. Ja sam G2 platio u ono vreme kada je izasao 300e u toj 2000 tarifi.


Mada VIP je uvek odlican sto se tice cena telefona u odnosu na ostale.
 
Pametni ljudi,prvi su primenili snizenje S6 modela. Tako i treba ostali da urade. Mada briga nesto Mts ili Telenor.
Sada je odlicna prilika da se pazari S6
 
Nazad
Vrh Dno