Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

To je već normalno za tu bateriju :)
Pogasi bloat koji može i to je to ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma clean install je mama :) em ti ode sve djubriste, em telefon radi kako Bog zapoveda. 2 u 1

M2 Note
 
Zelim brutalno da prijavim tj pohvalim ultimateshield.:) Znaci kada sam je stavljao pala mi na pod i dok sam je odlepljivao od laminata ostale neke linije i ja reko sacu je sredim ili ide u kantu.:) Uzmem ti ja pod vrelu vodu sa praskom trljaj i napravim jos linija i reko do jaj. I reko da je bacim ili... uzmem ti ja pokvasim je u vodu i malo viska vode iscedim i pravo na ekran,a sa onom krpicom odma skupljam visak vode i stavim ti foliju bez ijednog mehurica i slc.(sve savrseno stoji)Upalim ti ja mob a ono sve belo tmurno na linije ,reko sta sad...upalim neki game da zagrejem tel da vidim situaciju kad ono...pocelo sve da nestaje za 2h cist ekran ko suza.Nisam verovao svojim ocima,sta sam joj sve uradio,sve je prezivela.Moj predlog vam je ako trazite foliju za S7 edge od ove nema bolje,hardcore testirano.[emoji2]
Pozdrav!!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Spremijo sam se celoj familiji da porucim ove Ultimate Shield-ove, interesuje me koliko je taj full protection kompatibilan sa maskama, jer vecina njih nosi telefone u istim ? U dilemi sam da li da im uzmem samo screen protection ili za 300din vise da im uzmem sve..
 
@Prisic veca je sansa da se screen protektor nece odlepljivati ako oblepis telefon u ceo shield i onda stavis u masku jel malo prosire telefon. Meni su na s7 recimo nillkin i teracell silikoni stalno odlepljivali foliju (jedna na vrhu, druga na boku) dok nisam uradio ovo sto sam napisao. Pominjao sam vec par strana ranije.
 
Zelim brutalno da prijavim tj pohvalim ultimateshield.:) Znaci kada sam je stavljao pala mi na pod i dok sam je odlepljivao od laminata ostale neke linije i ja reko sacu je sredim ili ide u kantu.:) Uzmem ti ja pod vrelu vodu sa praskom trljaj i napravim jos linija i reko do jaj. I reko da je bacim ili... uzmem ti ja pokvasim je u vodu i malo viska vode iscedim i pravo na ekran,a sa onom krpicom odma skupljam visak vode i stavim ti foliju bez ijednog mehurica i slc.(sve savrseno stoji)Upalim ti ja mob a ono sve belo tmurno na linije ,reko sta sad...upalim neki game da zagrejem tel da vidim situaciju kad ono...pocelo sve da nestaje za 2h cist ekran ko suza.Nisam verovao svojim ocima,sta sam joj sve uradio,sve je prezivela.Moj predlog vam je ako trazite foliju za S7 edge od ove nema bolje,hardcore testirano.[emoji2]
Pozdrav!!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Daj sliku da vidimo kako to stoji na ivicama
 
Procitao sam prvih 110 strana i sve postove gde se pominje duos varijanta (koja me zanima), nemam vise zivaca da trazim tj cekam odgovore.
1.Da li su svi duos Exynos?
2.Da li oba sima imaju mogucnost koriscenja neta (ne istovremeno naravno) kao na Note5 npr?
3.Koliko SOTa je za ocekovati tj da li je drasticno losiji u odnosu na 1simverziju?
4.Da li je u pitanju dual active standby tj da li je dostupna druga kartica dok se prica preko prve?
2. Da, oba sima imaju mogućnost za net
 
Evo i ova glupost postaje deo testova autonomije

[youtube]ROHctDywyaQ[/youtube]

Sent from my D6503
 
Nije glupost. Ako telefon koristim za Geocaching ili sličnu aktivnost koja koristi i GPS i ekran sve vreme, ovakav test će pokazati koliko dugo mogu da se oslonim na telefon. E sad, mana je u testu u startu sto se svi zakačeni na Wi-Fi, a tako se PG ne igra (niti si stalno na Wi-Fiju kad ga koristiš kao navigaciju neke vrste).
 
Nisam napisao da je test glupost vec ta nebuloza od igrice.


Sent from my D6503
 
Procitao sam prvih 110 strana i sve postove gde se pominje duos varijanta (koja me zanima), nemam vise zivaca da trazim tj cekam odgovore.
1.Da li su svi duos Exynos?
2.Da li oba sima imaju mogucnost koriscenja neta (ne istovremeno naravno) kao na Note5 npr?
3.Koliko SOTa je za ocekovati tj da li je drasticno losiji u odnosu na 1simverziju?
4.Da li je u pitanju dual active standby tj da li je dostupna druga kartica dok se prica preko prve?

1. Da
2. Da
3. Ne verujem da ima razlike
4. Imas da biras

fefe3feeb562178defbddd8f0f6eb6a7.jpg


1a1784df67bf70685f33003a43d1a3d0.jpg
 
Evo SOT posle prvog punjenja nakon factory reset iz recoveryja. Telefon nije rootovan. uploadfromtaptalk1469458532689.png
 
Poslednja izmena:
My 2¢ glede baterije...

Evo recimo danas, 22 sata od punjenja, SOT 4,5h, sve živo mi je uključeno, znači wifi, 4g, BT, GPS, always on display, smart face, čak i NFC, poslednjih sat vremena i hot spot, sve moguće sinhronizacije, znači apsolutno nigde ne štedim bateriju, čak naprotiv, koristim telefon onako kako hoću, bez ograničenja... 4,5h SOT i ceo dan bez punjenja je za mene pod takvim uslovima premija.
 
My 2¢ glede baterije...

Evo recimo danas, 22 sata od punjenja, SOT 4,5h, sve živo mi je uključeno, znači wifi, 4g, BT, GPS, always on display, smart face, čak i NFC, poslednjih sat vremena i hot spot, sve moguće sinhronizacije, znači apsolutno nigde ne štedim bateriju, čak naprotiv, koristim telefon onako kako hoću, bez ograničenja... 4,5h SOT i ceo dan bez punjenja je za mene pod takvim uslovima premija.
S7 ili S7 edge?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pojma nemam kako vam toliko jede android system i android os..

e715841e9864daf4f2d88a88b31ca706.jpg


Poslednji update, nikada resetovan od pocetka koriscenja ( mesec dana ).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Za 5 dana stiglo. Koliko piše na sajtu toliko platio, dostava ništa. Za sada zadovoljan.
 
Otkad sam uzeo UltimateShield za G4 pre 2 godine prezadovoljan sam njihovim zastitama. Drago mi je da je sve vise vas preslo kod njih nakon dobrih iskustava. :)

Evo i AndroBench testa SD kartice 64GB Pro+ od Samsunga koga zanima:
Screenshot_20160724-204813.png

Inace video sam pre par dana u Vipu sivi S7Edge. Da li se jos ranije pojavio ako neko zna i da li je Exynos verzija u pitanju ?
 
Ja sam ga danas factory resetov i sas je android od oko 9% a sistem oko 17%

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno