Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Da li u kombinaciji sa tim može da ide i Ultimate Shield? Ne podiže nigde foliju?
Ovaj kejs me podseca na spigen neo hybrid, tako dvodelan.
 
Cela ta Envoy linija je brutalna!
 
Da li u kombinaciji sa tim može da ide i Ultimate Shield? Ne podiže nigde foliju?
Ovaj kejs me podseca na spigen neo hybrid, tako dvodelan.
Zaista ne znam. Koristim telefon bez ikakve zastite napred, samo sa kejsom
Cela ta Envoy linija je brutalna!
Svi njihovi kejsovi su bas brutalni, razmisljao sam da u buducnosti narucim i carbon verziju iz te serije.

Najbolji review njihovih kejsova svakako :D
https://youtu.be/C91sz6ax2lg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ma isključivo providna skroz. Ne vidim čemu to ofarbano gore i dole. Lično ne da mi se ne sviđa nego mi izgleda kao kineska igračka od 50din.
Poručih ultimate shield, pa ćemo da vidimo kako izgleda.
I ja sam poručio danas oko 16h i posle 20min mi stiže mail da su poslate folije. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Drugari jel imate bilo kakva iskustva sa onim likom iz Apatina sto rola telefone na KupujemProdajem?
Vidim ima preko 1500 pozitivnih ocena, pa me zanima dal' je neko od njega kupio i kakvi su utisci ?
Razmisljam se izmedju S7 Edge i S6+ Edge, manje vise karakteristike su slicne osim sto mi je S6+ Edge nekako lepsi sa tim vecim ekranom, dok opet sa druge strane baterija je diskutabilna ... Ne znam... pocinjem da ludim, sto vise razmisljam manje znam!
 
Uzmi sedmicu edge i ne razmisljaj, baterija je dobra svakako (u zavisnosti kako koristis telefon). Iskreno, ja bih ti preporucio da uzmes od nekoga ko prodaje telefon sa racunom i garancijom (od uvoznika ili operatera). Neces pogresiti svakako a verujem da razlika u ceni nije neka.
 
Uzmi sedmicu edge i ne razmisljaj, baterija je dobra svakako (u zavisnosti kako koristis telefon). Iskreno, ja bih ti preporucio da uzmes od nekoga ko prodaje telefon sa racunom i garancijom (od uvoznika ili operatera). Neces pogresiti svakako a verujem da razlika u ceni nije neka.

Razlika je 120 evra kad bi uzeo kod njega i u najjeftinijoj prodavnici, tako da... nije da nije bas neka razlika, a lik jos daje 12 meseci pisanu garanciju.
Zato mi je to privuklo paznju, ima toliko pozitivnih ocena, sigurno ne radi na kvarno ... Imam jako pozitivna iskustva sa jednim Novosadjaninom sto uzima racunarske komponente iz Madjarske, poslednjih 4 godina od njega sve pazarim i nisam imao nikakav problem, tako da sto da ne ako neko moze da kaze koju pozitivnu o doticnom deranu, pa da porucujem taj S7 Edge ... Ili pak da cekam ovaj Note 7 ... ne znam, ludim! Znaci najgora mi je dilema kad kupujem telefon, ne znam zasto, ali tako je . Auto, bela tehnika,racunari,laptop ... itd sve na keca, a kad pazarim telefon sve naopako
 
Zašto kada ugasim ekran preko Screen Off app telefon neće da se otključa otiskom već mi traži pin ili "oblik" (zavisno šta sam postavio)!? Isto se dešava i kada ekran ugasim power dugmetom a stoji neko vreme... pa valjda je otisak jača zaštita od pina i crtanja oblika!?
 
Zbog Screen Off aplikacije.

Sent from S7
 
Da...ili se vratis na martovski firmware, koliko se secam pricano je ranije da sa njim nije bilo tih problema (barem na nova launcheru koji ima iste simptome).
 
Za one koji kupuju Invisible Shield, iskoristite promo kod "SAVE104U" za 10% popusta.

Btw, uzeh i ja juče konačno crni S7e dual. Danas i sutra ide rootovanja i reinstalacija programa :)
 
Pa taj novi note ima da bude skuplji za 200e nego s7edge kod istog lika i to kad ce da bude. Ako mozes da sacekas notu sacekaj, ako hoces bolju bat i manje vise sve ostalo bolje mada su nijanse u pitanju osim bat, uzmi s7edge.
Edge donosi zakrivljen ekran prelepi dok note mislim dace biti tacna :)
 
I za Note pricaju o zakrivljenom ekranu a izgleda da ce i kompletno biti dosta ozbiljniji uredjaj. Ako novac nije problem ja bih sacekao Note.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da cu definitivno sacekati 2. Avgust da vidim to cudo. Obilazio sam razne forume i govori se da ce biti zverina od telefona, e sad dal su to nagadjanja samo ili ne, videcemo. U svakom slucaju da ima zakrivljen ekran i da je velicine kao i prethodnik, meni je vec dobar :)
 
Mislim da cu definitivno sacekati 2. Avgust da vidim to cudo. Obilazio sam razne forume i govori se da ce biti zverina od telefona, e sad dal su to nagadjanja samo ili ne, videcemo. U svakom slucaju da ima zakrivljen ekran i da je velicine kao i prethodnik, meni je vec dobar :)

Pametno. Ne verujem da ce biti greske sa njim. Ako se obistine najave bice brutalan. Jos kada bi sredili softver (znam da nema nista od toga) ne bi mu bilo ravnog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pametno. Ne verujem da ce biti greske sa njim. Ako se obistine najave bice brutalan. Jos kada bi sredili softver (znam da nema nista od toga) ne bi mu bilo ravnog.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo skoro 3 godine ce kako koristim Note 3 i nikad nikakav problem sa softverom nisam imao. Desi se ponekad da zna da zalaguje, ali zaista retko, ide sve manje vise tecno i fino i sve to na 4.4.2 verziji androida. Ne znam, mozda ja nisam nesto zahtevan korsinik, pa nisam merodavan da pricam o tome, ali manje vise ja sam vise nego zadovoljan. Uzimam drugi telefon iz razloga sto imam ustaljenu semu da na 3 godine castim sebe sa novim telefonom :)
 
U tom slucaju ces biti i vise nego zadovoljan novim telefonom. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel moze neko da mi objasni zasto nemam opciju accessories u podesavanjima? ili se to pojavljuje tek posto se stavi originalna futrola imam obicnu futrolu na preklop ali svaki put na dugme moram zakljucati telefon a u toj opciji ima da se automatski zakljuca ali nemam opcije accesories
 
Poslednja izmena:
Drugo resenje je da se oblepi ultimate oko celog telefona, malo poveca dimenzije pa onda nece da odlepljuje onu sa ekrana...kod mene su i nillkin i teracell pravili problem dok nisam zalepio ceo ultimate shield, sad je savrseno!
 
Pa ja sam u startu ceo telefon oblepio sa svim nalepnicama sto su stigle u pakovanju ali ocigledno ne vredi zbog samog dizajna S7 Edge-a.
 
Ultimate Shield folija za S7 Edge koja ide skroz do ivica se podize sa Caseology case-om. Ja sam morao moju da isecem 2mm po ivicama, sada je savrseno :)
Gde si tačno sekao?
Bilo bi dobro da postaviš neke slike, ako ti nije problem.

Stigla mi je folija. Poslata 26. i evo upravo stigla
 
Poslednja izmena:
jel moze neko da mi objasni zasto nemam opciju accessories u podesavanjima? ili se to pojavljuje tek posto se stavi originalna futrola imam obicnu futrolu na preklop ali svaki put na dugme moram zakljucati telefon a u toj opciji ima da se automatski zakljuca ali nemam opcije accesories

Zna li iko?
 
Kupio sam bežični punjač, a kada smo pričali o tome par stranica unazad niko da spomene da on greje telefon u toku punjenja. Sporije puni a više greje (dobitna kombinacija :) )u odnosu na kabl, tako da ne vidim baš neki razlog zasto bih ga koristio. Ne verujem da je to neko opasno grejanje ali mislim da greje vise nego kada se koristi brzo punjenje preko kabla.
 
Poslednja izmena:
Poceo sam da koristim swiftkey odlicna tastatura ali mi sistem stalno izbaca obavestenje da selektujem koju cu trastaturu. I ako je uvek selektovana svift kao default.
 
Nazad
Vrh Dno