Šta je novo?

BLACKBERRY Q10

Koliko ti "sastavi" GSM?

Jeste to subjektivno, ali dobrano drndam telefon skoro ceo dan, doduse mnogo manje za pozive, a vise za mail-ove.
 
Koliko ti "sastavi" GSM?

Jeste to subjektivno, ali dobrano drndam telefon skoro ceo dan, doduse mnogo manje za pozive, a vise za mail-ove.
Nije GSM nego 3G.Srče bateriju...meni i stotinama drugih..Pogledaj test na YT Erike Grifin..Evo ti ovde u temi nick Neogeo pa pitaj i njega...
A na 3g moze 3 dana
 
Poslednja izmena:
dobro...i na koju ja da stavim :D

i da...zasto ne mogu da uradim Update na 10.3 :S
 
Nije GSM nego 3G.Srče bateriju...meni i stotinama drugih..Pogledaj test na YT Erike Grifin..Evo ti ovde u temi nick Neogeo pa pitaj i njega...
A na 3g moze 3 dana

Ja sam te lepo pitao - koliko ti izdrzi na GSM-u (2G)?
Za 3G si vec napisao 1 dan, a sad pises 3 dana - dogovori se sam sa sobom :)

Pretpostavljam da si hteo da napises da ti na GSM-u traje 3 dana.
 
Ja sam te lepo pitao - koliko ti izdrzi na GSM-u (2G)?
Za 3G si vec napisao 1 dan, a sad pises 3 dana - dogovori se sam sa sobom :)

Pretpostavljam da si hteo da napises da ti na GSM-u traje 3 dana.

Greska u kucanju. Na gsm ide do 3 dana.
 
E to :) Thanx za info.
Videcu kako se kod mene ponasa i koliki je benefit s obzirom da sam zaboravio da napomenem jednu "sitnicu" - 99% vremena sam na WiFi-ju - i na poslu i kod kuce.
 
E to :) Thanx za info.
Videcu kako se kod mene ponasa i koliki je benefit s obzirom da sam zaboravio da napomenem jednu "sitnicu" - 99% vremena sam na WiFi-ju - i na poslu i kod kuce.

Zivo me zanima koliko ce trajati baterija na 4G ,koji uvodimo za neki mesec.
 
Nije mi previse zanimljivo. I ovako imam samo 3Gb u paketu, a sto je najgore - od toga ne iskoristim nista zbog pomenutog WiFi-ja :)
 
moze neki info kako za Viber...sve zivo probavam...ali nece da radi...
 
Ma instalirao sam ja..ali nece kontakte da sinhronizuje...nasao sam neku verziju 2.3.5...ali mogu da ga koristim samo kad je upaljen...tj samo kad upalim Viber stizu mi poruke...nema ono da radi u pozadini...Kako je kod vas
 
ja sam instalirao preko Snap-a i sve radi najnormalnije...
 
Hvala...kad budem dosao kuci...malo cu daa se igram..
Nego, od 6 jutros do sad svukao mi je 30% baterije..a vecinom je bio na wifi..nista spec..mada ima 2 mail naloga...face..na device monitor pise da naajvise baterije trosi na stand by...
 
Izguraće ti baterija 2 dana (tako bi trebalo)...
 
Settings > Network > Mobile Network > APN

i onda tamo kucas parametre za svoju mrezu, npr. Telenor: Access Point: internet, User Name: telenor, Password: gprs
 
Poslednja izmena:
kod mene je:

Data Service - On
Network Technology - LTE/HSPA+/UMTS/GSM
Network Selection mode - Automatic
 
Sto se downloadera aplikacija tice Aptoide je mamma...
 
Hvala...kad budem dosao kuci...malo cu daa se igram..
Nego, od 6 jutros do sad svukao mi je 30% baterije..a vecinom je bio na wifi..nista spec..mada ima 2 mail naloga...face..na device monitor pise da naajvise baterije trosi na stand by...

Pogledaj sta sam pisao o bateriji.promeni konekciju samo na GSM
 
Inače, ako isključim fon gubim sve aplikacije sa amazona. Čak i viber koji nije sa Amazona ostaje ali traži ponovo ukucavanje viber koda i broja telefona..... They screw up real good with this update
 
Poslednja izmena:
Meni se fon totalno resetuje kada ga isključim pa uključim. Kao da sam odradio hard reset :(
 
Na GSM mi je stalno...citam da svi imaju problem sa 10.3..tako da I nesto nisam bas tuzan sto mi jos neizbacuje :)
 
e, primetio sam prvi issue sa Viber-om preko Snap-a... naime, treba mu sto godina da posalje sliku... imao neko slicne probleme?
 
Nazad
Vrh Dno