Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,241
Poena
985
Youtube i ostali video linkovi 2015
- Nemojte kaciti klipove iz proslog veka koje smo svi imali na diskovima i pogledali na stotine puta
- Pratite topic da ne bi bilo repostova
- Novi domaci humor(koji ukljucuje domacu estradu) u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo
-Bez politike

Komentarisanje : Dozvoljeno je naravno jer nismo botovi samo da kacimo klipove ali zabranjeno je voditi raspravu na 5 strana oko jednog klipa tipa dal' je fake ili nije...
Tako da dokle god ne pokrecete rasprave na vise od jedne strane, postovi nece biti brisani.

Ako udarate reply na post koji sadrzi klip uklonite VIDEO tagove. Ruzno izgleda i muci one sa slabijim uredjajima/vezama kada se ponavlja ceo klip.
 
Becka Filharmonija 2015, Zubin Mehta odusevio, skoro kao Mariss Jansons 2013, prelep koncert, ustao sam samo da bih slusao. prosto neverovatno da lik sa 78 godina ima ovakvu energiju

[youtube]SXXmcPKcqSw[/youtube]
 
 
Poslednja izmena od urednika:
hehehe kako su domisljati :)
 
 
Najgluplja osoba za volanom.

[video]http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1148018/Im-sure-petrol-cap-Womans-car-blunders.html[/video]
 
Nop,to je samo zensko... one drugacije vide svet od nas muskaraca... :)
 
 
Kakavi carevi :smash:
 
 
 
I plus prave satove za 200din, ima i digitron...
 
ja moram da priznam da sam poverovao u onaj prvi klip, e posle kad su krenuli da se redjaju jedan za drugim, i to stalno on, posumnjao sam, ali posle su stalno bili oni upadi drugih ljudi koji su bili legit :D

capture.png


lepo smisljeno sve to, lepo smisljeno...
 
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno