Šta je novo?

Windows (phone) 10

Meni pocele da baguju notifikacije sa kalendara ,evo nikako ne mogu da ugasim notifikaciju da je nekome rodjendan ,idem na dismiss medjutim iznova i iznova obavestava na svakih 5 sekundi.

Sent from mTalk
 
Meni pocele da baguju notifikacije sa kalendara ,evo nikako ne mogu da ugasim notifikaciju da je nekome rodjendan ,idem na dismiss medjutim iznova i iznova obavestava na svakih 5 sekundi.

Sent from mTalk


I meni se dešava to sa notifikacijama, nema šanse da ih se otarasim, sklonim je, a ona ponovo stigne.
 
Meni pocele da baguju notifikacije sa kalendara ,evo nikako ne mogu da ugasim notifikaciju da je nekome rodjendan ,idem na dismiss medjutim iznova i iznova obavestava na svakih 5 sekundi.

Sent from mTalk

To moras na sajtu outlook da uradis na kompu. Tako i meni bilo pre pa sam tamo pogasio.
 
Samo ja izgleda nemam problem sa notifikacijom. 640 XL, .107 radi odlično.... Još kod bi pustili novi firmvare...

Sent from mTalk
 
Ne meni se desava na .71 mada samo dva puta.

Sent from mTalk
 
Meni pocele da baguju notifikacije sa kalendara ,evo nikako ne mogu da ugasim notifikaciju da je nekome rodjendan ,idem na dismiss medjutim iznova i iznova obavestava na svakih 5 sekundi.

Sent from mTalk


Mozda izbacuje notifikacije dok ne cestitas rodjendan :)
 
Meni pocele da kasne notifikacije sa messenger i viber, videćemo posle reinstala kako će da bude. Prošli put je pomoglo

build .107
 
Meni notifikacije na viberu stizu instant tj posle 1-2 sekunde kad aplikacija ne radi u pozadini. Build.107 .bez hard reseta, bez reinstalacije vibera. Mesenger ne koristim pa ne znam kako on radi
 
Sad i ja instaliram .107, videcu kako ce mi raditi. :)
 
Jedini bag koji mi se desio da se notifikacaje ne sklanjaju odmah kad seprovere vec stoje na plocici jos neko vreme ili dokopet ne udjem u aplikaciju. Kako je kod ostalih?
 
Bas sam ja sad kod sebe testirao i kako mi radi primanje poziva na skajpu i na vajberu, kako mi stizu poruke na njih, isto tako sa mejlom, sa porukama... Sve lepo radi, i obabestenja na plocicama uredno nestaju. Isto tako i na kalendaru. Ipak, dodao bih da kod mene obavestenja na plocicama ni ranije nisu odmah nestajala - nekad su vec nestala dok ja dodjem na pocetni ekran, a nekad nestanu pola sekunde nakon sto dodjem na pocetni ekran. Cini mi se da je slicno i sa pojavljivanjem - ne pojavi mi se obavestenje na svim mestima u istom trenutku, kao da obavestenje na plocici dodje koji deo sekunde kasnije, ali to mi je ok tako.

MOzda da kazes koja tacno aplikacija je kod tebe u pitanju, ili ako ti se to tako desava sa raznim aplikacijama?
 
Do sada nije srušio telefon, tako da je dobro.

Ima par stvari koje su neopisivo glupe, pored već često spominjanih.

Nema restart opciju, i zaključavanje ekrana je samo PIN.
 
Bas sam ja sad kod sebe testirao i kako mi radi primanje poziva na skajpu i na vajberu, kako mi stizu poruke na njih, isto tako sa mejlom, sa porukama... Sve lepo radi, i obabestenja na plocicama uredno nestaju. Isto tako i na kalendaru. Ipak, dodao bih da kod mene obavestenja na plocicama ni ranije nisu odmah nestajala - nekad su vec nestala dok ja dodjem na pocetni ekran, a nekad nestanu pola sekunde nakon sto dodjem na pocetni ekran. Cini mi se da je slicno i sa pojavljivanjem - ne pojavi mi se obavestenje na svim mestima u istom trenutku, kao da obavestenje na plocici dodje koji deo sekunde kasnije, ali to mi je ok tako.

MOzda da kazes koja tacno aplikacija je kod tebe u pitanju, ili ako ti se to tako desava sa raznim aplikacijama?



I ranije mi se desavalo na prethodnim buildovima i nisu ispravili. Dogadja se skoro na svim aplikacijama. Viber, WA, mail, sms...
Nije to nesto sto bode preterano ovi ali je ipak ditni bug
 
Odradio sam reinstalaciju vibera i sad je ok. Čak mi se čini da ga sa ovim buildom dosta brže otvara.

Iznenadio me whatsup kako brzo radi, messenger je isto brzi ali i dalje spor...
 
Gde uopste cuva priloge iz outlook maila kad ih skines. Nema ih u folderu download. Kad se na mail ulogujem preko edge-a i skinem prilog, stoji u folderu download.
 
Pogledaj da nisu na SD kartici, ako je imas. Ili u Documents folderu. Meni do sada nijedan prilog nije uspeo da sacuva, kaze fail...
 
Pogledaj da nisu na SD kartici, ako je imas. Ili u Documents folderu. Meni do sada nijedan prilog nije uspeo da sacuva, kaze fail...


Imam sd i proverio u svim folderima i nema nigde. Meni pokaze downloading i posle nekog vremena ta poruka nestane, tako da sam kapirao da je skinuo ali bice da nije. Inace jos jedan bug koji mi se desava kad god instaliram novi build. Ako sam taj dan pre instalacije novog builda deinstalirao neku app, ona mi se pojavi u instaliranim ali joj ne mogu pristupiti. Moram je ponovo instalirati i onda ponovo deinstalirati.
 
To je i kod mene isto sa aplikacijama, popravice u nekom od narednih buildova dogodine.
 
Imam sd i proverio u svim folderima i nema nigde. Meni pokaze downloading i posle nekog vremena ta poruka nestane, tako da sam kapirao da je skinuo ali bice da nije. Inace jos jedan bug koji mi se desava kad god instaliram novi build. Ako sam taj dan pre instalacije novog builda deinstalirao neku app, ona mi se pojavi u instaliranim ali joj ne mogu pristupiti. Moram je ponovo instalirati i onda ponovo deinstalirati.

Prvo download, kada završi ponovo klikneš na fajl pa save i tu biraš lokaciju


Sent from mTalk
 
Sad mi multitasking radi bolje,pre mi se tapatalk gubio kad ga vraćam iz pozadine, viber mnogo brže otvara i učitava, facebook mi ne radi resume kad ga vraćam iz pozadine, to sam za sad primetio da je bolje
 
Jel se dešava nekom da se mtalk jednostavno ugasi kad klikne da otvori temu? Ne često, ali se dešava. Ili ispiše "nema takve poruke" i pukne
 
Do sada nije srušio telefon, tako da je dobro.

Ima par stvari koje su neopisivo glupe, pored već često spominjanih.

Nema restart opciju, i zaključavanje ekrana je samo PIN.

Ovo se slazem, bezveze sto nema restart... Za ovo drugo, mislim da je zakljucavanje sa PINom bolje u smislu ako zakljucavas zato da neko ne bi mogao da ti ga cacka. Ono saranje po ekranu, to se vidi koja je kombinacija sa petog sprata. :) Ipak, naravno, bolje bi bilo da imaju razlicite opcije, pa da bude sve za svakog... Ipak je to jednostavna stvar. Kao i ovo sto ste pricali o Glance screenu, stvarno steta da su poceli da ga razvijaju, bivao je sve bolji i funkcionalniji, a onda su ostavili ljudima samo osnovne stvari. Ja verovatno ne bih stavljao prognozu na glance, ali treba i to omoguciti, a posle - ko zna, mozda bi ipak stavio i ja ako mi se ucini zanimljivim u nekom trenutku. :) U svakom slucaju, to bi im sve bila prednost samo...
 
Meni se desava na forumima gde ima slika, kao da nema dovoljno memorije da ih ucita sve, pa pukne.
 
Meni aplikacije pucaju, ne znam vama. Najviše vremenska prognoza, ona sto dolazi preinstalirana, meni je ok tacna, ali je uvek otvaram po 2-3 puta jer prvi put obavezno kresuje (krene da se učitava i tras, odjednom nista, zatvori se i vrati ne na početni ekran). Ona uvek, ali to se cesto desava i sa 6tin i 6tag alikacijam, fb malo redne, ali i on zna da zeza. Ostale aplikacije onako, sporadično, ali se javi. Ne znam kako vama, ali mene ovo sve vise podsecana android iz 2012, fali mu samo jos poruka "ufortunately app has stopped" i komplet...
 
Meni aplikacije pucaju, ne znam vama. Najviše vremenska prognoza, ona sto dolazi preinstalirana, meni je ok tacna, ali je uvek otvaram po 2-3 puta jer prvi put obavezno kresuje (krene da se učitava i tras, odjednom nista, zatvori se i vrati ne na početni ekran). Ona uvek, ali to se cesto desava i sa 6tin i 6tag alikacijam, fb malo redne, ali i on zna da zeza. Ostale aplikacije onako, sporadično, ali se javi. Ne znam kako vama, ali mene ovo sve vise podsecana android iz 2012, fali mu samo jos poruka "ufortunately app has stopped" i komplet...

Meni se na .71 desavalo da mi Outlook kresuje, ali je to bivalo samo neposredno po otvaranju aplikacije, nije mi ipak kresovala tokom koriscenja. Kresovala mi je i tastatura (koristim swipe), i u nekom momentu mi se ucinilo da su ova dva dogadjaja nekako povezana, mada ne znam kako.:trust: Mozda mi se to i cini.
Za sad mi se na .107 nije nista takvo desavalo ni sa jednim programom, ali videcemo jos sta ce biti i kako ce se ponasati. :)
 
Nazad
Vrh Dno