Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Da li zna neko da li je S6 Edge iz Telenora zakljucan ili ne?
 
oooo gde si žujkice-evo moj EDGE je sa telenora pa je sim free
 
Dobro da znam.Planiram da uzmem u gold boji ako ima negde.
 
Cu kakav. Trenutno najbolji koji mozes da priustis svojim ocima. Naravno u basic modu
 
Osim ako coveku ne smeta neujednaceno osvetljenje i standardno isaran Amoled.
 
Stvarno ne znam o cemu pricas. Ekran na s6 u basic modu je perverzija
 
Da kada se stavi u basic mod - boje budu prirodnije, ali bela nije tako bela kao u onom default režimu :)
 
Kakav je ekran u odnosu na z3?
Z3 takodje ima jako osvjetljen ekran. I cini mi se da je citljiviji na suncu nego S6. Sve u svemu, po meni, Z3 ima mnogo ispeglaniji softver, ljepse radi, fluidnije, blizi je stock-u nego S6. Sam kvalitet telefona je vrhunski. Meni licno vise leze boje na IPS nego amoled. Baterija. Bateriju na Z3 nisam uspjevao svuci za 2 dana koristenja. Koliko god da ga terorisao, posle 48 sati ostane jos 20 tak procenata.
Medjutim, kameru su zesce uke
..li na Z3. Dal je do nedostatka opticke stabilizacije ili cega ali po danu su slike koliko toliko ok. Al cim je manjak svjetlosti, slike su ocajne. Magle, duhova, blura itd itd. Veliko razocarenje. Tu ga S6 kida samo tako. I jedan i drugi imaju par korisnih stvari, magnetic charger na Z3, knock knock aktiviranje, S6 otisak prsta, koji mi se dopada samo tako za razliku od Note 4 gdje sam pizdio...
 
Poslednja izmena:
Baš voliš da menjaš telefone... :) Zbog čega si menjao z3 za note pa za s6 ako ti je toliko bolji z3?
 
G2, lumia 1520, G3, Z3 pa note 4 pa S6. Z3 zbog kamere samo. Nemam aparat, a slikam cerkicu cesto i izludjivao me losim slikama. Onda sam presao na N4 jer sam imao i lumia 1520 i kontao sam da cu mocu da se naviknem na velicinu brzo. A znao sam da mu je kamera mnogo dobra. Medjutim nisam mogao, jednostavno bez dvije ruke ne ide. S6 tu kida. Kompaktan, rekao bih taman. Za sada mi je ok fon, osim tupavog Tw i njegovih boljki, tipa ne mogu da poredam aplikacije po abecedi i sl.
 
Ovo nije tema o z3 ;) mada dajem i ja jedan bambi za z3. Jedan od 5 najboljih telefona koje sam imao i duze vreme koristio.
 
Stvarno ne znam o cemu pricas. Ekran na s6 u basic modu je perverzija
O Amoled problemima koji me nisu zaobisli ni na jednom Samsung telefonu do sada (S1, S2, S3, S4, Note 2, Note 3, Note 4, S6). Uvek problem sa neravnomernim osvetljenjem, strafticama nekim, smearing od S4 pa na dalje itd.

Da kada se stavi u basic mod - boje budu prirodnije, ali bela nije tako bela kao u onom default režimu :)

Mislio sam na mane ekrana ne toliko na tacnost boja. I da, u basic modu bela je zuta.
Posle ovoliko Samsung uredjaja bas sam se razocarao i ne razmatram ih vise.
 
Koliko smo hendikepirani novim telefonima to je strasno. Na svim temama ko o cemu o bateriji. Jel moze dan,koliki je sot... Evo ideja za telefon sa staklom pozadi. Da se stavi solarni panel i prevuce gorilom. Bar nek odrzava telefon dok je u mirovanju :)

Al ne vredi druze, sad je to postalo veoma bitno. dzabe sve i dobar ekran i kamera kad odes na svadbu, rodjendan neko slavlje i umesto da opalis malo fotki i malo videa ti juris po punjac iz kola da ga punis u holu... presmesno, ali istinito. Ili budes nekad u zurbi ne stignes za vece da ga dopunis, a izadjes, i ono kad ti najpotrebnije on te izda :D
Ja sam imao ericsson T65, i to je bio ja mislim prvi telefon sa ugradjenom Li polimer baterijom koja nije bila zamenljiva. Znaci kad ga jednom napunis zaboravis gde ti je punjac, ali bukvalno... 5 dana mi je minimum trajala baterija pri full koriscenju pa nadalje... nekad i po 12 dana . Tad recimo ostali telefoni u proseku dva dana, bar one sto sam ja imao od 2001 3210, pa panasonik gd51 motorola E398 itd itd da ne nabrajam..

I od mene bambi za Z3 sto se tice odnosa cena kvalitet, a ako je kamera prioritet onda S6 nema sumnje testovi sve govore.
 
Mala pomoc, :)
u dilemi sam dal da uzmem neki Edge ili obicni, ali trenutno u gradu nema izlozenih edge telefona, pa me interesuje gde u Beogradu ima neko mesto gde mogu lepo i natenane:D da pogledam i uporedim sve te modele S6, znaci, ono, razlicite boje i Edge vs obicnu. Hvala unapred.
 
u uscu , imas ih 5 minimum izlozenih.

sto kod provajdera sto u samsung shopu na poslednjem spratu.
 
kazu kinezi da s6 plus fura s808 i 3000mah bateriju. mada ce imati veci displej iako je samo 2,3mm siri. verovatno 5.5
 
Kazem ja da bi bilo divno da niko ne kupi ni jedan telefon dok ne naprave nesto sto ce da radi kako treba, vise od 3-4 sata i da kosta u skladu sa mozgom!
 
The Galaxy S6 Active’s 3,500 mAh battery is an insult to consumers of the regular Galaxy S6

http://www.sammobile.com/2015/06/09...nsult-for-consumers-of-the-regular-galaxy-s6/

Google kriv :D

Rumor: RAW support and TouchWiz RAM fix to debut on the Galaxy S6 edge Plus?

http://www.sammobile.com/2015/06/15...-ram-fix-to-debut-on-the-galaxy-s6-edge-plus/

Ni ovaj nisu softverski pokrpili, a već ide novi model ...

http://www.sammobile.com/2015/06/18...-settings-issue-on-the-galaxy-s6-and-s6-edge/

Stigla official Samsung aplikacija koja vraća nestale dugmiće :D
Sledeća se krpi tastatura i RAM management...



lol :d
 
Šta je ne sviđaju ti se vesti o Samsungu sa SamMobile sajta?

Piši im žalbu i reci da ne smeju da postavljaju takve vesti...

Sram ih bilo što ukazuju na OGROMNE probleme i ne pišu bajke :D
 
Poslednja izmena:
Ako je slabija prodaja od ocekivane (sto moze da se kaze za sve velike Android igrace ove godine) ogroman problem onda si u pravu.
Ja S6 koristim, i sem malo slabije baterije sto sam par puta rekao, ovaj telefon nema velikih problema.
 
Multitasking, baterija, cena?
Verovatno I brdo drugih stvari kao i na Note 4 modelu ;)
 
Multitasking na kom OS-u? Android 5.0 ili 5.1?

Ajde baterija jeste losa, nego kakve veze ima cena?
 
Sta je sad ovo, otkud odjedanput toliko negativnih komentara, kao po nekoj komandi.;)
A, taman kada sam ja hteo da uzmem jedan S6.:D
Kad sam imao S4, ono sto mi je bilo najbitnije je,( osim drugih standarnih stvari) kamera i sam ekran telefona, jer sam znao da pravim i 100-200 fotografija dnevno i par desetina video snimaka, i voleo sam i odmah da ih gledam sa drustvom na fonu.
Koliko vidim S6 je na tom polju zasad neprikosnoven:rtfm:, pa ce valjda da mi odgovara u potpunosti, mozda samo malo baterija kvari uzitak, ali ce da pregura valjda, nekako.:trust:
Ono, ko da ce mi zivot zavisiti da li ce malo zastekati ili nesto slicno, ono, kupis i uzivas, slikas, snimas, surfujes, gledas film, slusas muziku, malo se hvalis:beat: i to je to, telefon u sluzbi socijalizacije ljudi.:,,:
 
Poslednja izmena:
Za ono za šta tebi treba nema bolje, pre svega mislim na ekran i na kameru. :)
 
Nazad
Vrh Dno