Šta je novo?

HTC One M8

I kod mene update:
 
Ne znam zasto ne ubacite neku normalnu sliku nego neke minijature postavljate.
 
Supruga stavila dbrand na m8s (fulao sam da je razlika u debljini u odnosu na m8) ali je isto odlicno ispalo posto salju dvije naljepnice za zadnju stranu. Odlicno izgleda telefon sve preporuke.
 
Supruga stavila dbrand na m8s (fulao sam da je razlika u debljini u odnosu na m8) ali je isto odlicno ispalo posto salju dvije naljepnice za zadnju stranu. Odlicno izgleda telefon sve preporuke.
Нека слика како изгледа да тим?
 
Evo zadnja strana koja je dobro ispala :)
f5b912bb8156e5c8e984745ab94a2874.jpg
 
Ja sam jucer rezervisao u Vip-u, u NS-u M8 za sledecu nedelju, 24300 za kes uz paket od 1590 rsd mesecno. Mozda ga ima u jos kojim poslovnicama. Jeste da je ovo bio zadnji u ovoj i da je bio otvaran ali ne i koristen.Kontam za ovu lovu nema boljeg telefona uz ugovor u zemlji.
 
Cim je otvaran nikako ne mozes da znas da li je koriscen ili ne. Jeste lepa ponuda, mada je i Z2 u mts-u odlican izbor.
U svakom slucaju, javi utiske. :)
 
Jel' moze nekako da se proveri softverski koliko je telefon dugo radio?
 
Mozes samo da proveris delimicno u kakvom je stanju baterija. To ti je ok pokazatelj obzirom sa ne postoji nacin da se vidi koliko je mob radio
 
Ne može. Fabrički reset i svi tajmeri (ako postoje) se brišu.
 
Cim je otvaran nikako ne mozes da znas da li je koriscen ili ne. Jeste lepa ponuda, mada je i Z2 u mts-u odlican izbor.
U svakom slucaju, javi utiske. :)
Može da se zna, ako su skinute original htc folije onda neću reći da je korišćen, ali ću reći to nije novo, novo je u folijama.
Ovako je došao moj primerak, zamenjen je M7 u garanciji i dobijen M8:




Nešto me uhvatilo da promenim fon, nisam odavno menjao telefon, služi M8 ekstra.
 
Poslednja izmena:
Ljudi ćale ima jedan problem na m8,nosio ga i u servis tamo se krstili ne znaju šta može da bude. U pitanju je razgovor, kada je napolju sve radi normalno, kad je u stanu tj. kod kuće i kad ga neko pozove on čuje tog ali njega niko ne čuje. Bilo gde drugde da se nalazi sve radi normalno o. O Ima li neko ideju šta može da bude?
 
Stajalo je automatski, menjao sam posle i na 2g i na 3g isto sve :/
 
Evo sad kad sam stavio samo 3g radi lepo, a prošli put nije htelo. Valjda neće više da zeza.
 
Jucer sam pokupio moj primerak iz Vip-a.Sam telefon je bio u zastitnoj foliji, sa neotpakovanom pratecom opremom ali i praznom baterijom. U telefonu sam proverio bateriju, pisalo je 9h on this battery.Na telefonu nigde nisam nasao tragove upotrebe.Odmah je skinuo par update-ova, sada je instaliran android 5.0.1. Sve funkcionise kako treba, ja zadovoljan. Ma na mi je sto mi deluje pomalo klizav pa se bojim da mi ne ispadne.Morace ici neka zastita ekrana sa kaljenim staklom ili sl.
pitanje: mogu li da onemogucim aplikacije koje ne koristim kada vec ne mogu da ih anistaliram? Nece smetati normalnom radu telefona?
 
Nazad
Vrh Dno