Šta je novo?

HTC One M8

Može da se zna, ako su skinute original htc folije onda neću reći da je korišćen, ali ću reći to nije novo, novo je u folijama.
Ovako je došao moj primerak, zamenjen je M7 u garanciji i dobijen M8:




Nešto me uhvatilo da promenim fon, nisam odavno menjao telefon, služi M8 ekstra.
Nije muka nalepiti ponovo te folije.
 
Primetio sam tokom snimanja u mracnim uslovima(koncert) kamera zna da zabaguje i pokazuje plavu boju unesto normalne? Da li je neko imao slican bug? Inace kad normalno snima sve veoma sam zadovoljan kako izgleda :D
 
Ја прешао gpe. Ау људи како лепо ради.. Ја сам одушевљен, како тек ради Nexus уређај кад овај овако летииии..
 
Pa isto,samo je tvoj lepši telefon:D
 
И то што кажеш :D
Иначе сад видим да ми led сија наранџастом бојом, нисам знао ни да постоји О.о
Које све боје имају, знам за зелену и црвену.
 
Koje uputstvo si koristio?
 
Garancije bez posle toga ili... ???

Edit: Sad sam te usao na link i vidim S-0ff, tako da se odgovor sam namece..
 
Poslednja izmena:
Iskreno posle iskustva sa M7 gde sam imao pink cameru i zbog koje mi je bez reci zamenjen telefon, jako cenim HTC-ovu garanciju iako je kod nas u delo sprovode slobodno mogu reci de(B)ili iz Begrama.. Tako da se ne bih bas igrao sa garancijom kad je vec imam.. Jel imao M8 tako neke kikseve poput pink kamere i crkavanja mikrofona kao sto je slucaj sa M7... ?
 
Ti iz Begrama su stvarno prica za sebe. Prosli telefon, Desire 310 u garanciji, preko Telenora posaljem u servis. Bio je otisao zvucnik,bas je dosta bio izgubio na snazi i bas je probijao i krcao. Posalju mi poruku da je kvar detektovan i da je reklamacija uvazena, posle 5 dana vrate telefon i u opisu napisu da je zvucnik promenjen, ociscena zastitna mrezica, kalibrisan softver nesto upisano itd... Dodjem kuci ubacim karticu, zvucnik isto zvuci, ali isto. Vidim da je zvucnik sa tom zastitnom mrezicom identican pre slanja u servis, samo su nalepili malu nalepnicu Begram iznad baterije. Ponovo vratim telefon Telenoru, sa istim opisom kvara i posle tri dana stize mi poruka da kvar nije detektovan i da reklamacija nije uvazena. Posle pet dana pokupim telefon, vec odustao od daljnjeg nateravanja sa servisom i Telenorom, dodjem kuci ubacim karticu-zvucnik radi, kao nov! Pogledam i vidim tragove menjanja zvucnika-nova zastitna mrezica i to. Probaju ako prodje-prodje ako ne onda rade. Srpska posla.:)
 
Iskreno posle iskustva sa M7 gde sam imao pink cameru i zbog koje mi je bez reci zamenjen telefon, jako cenim HTC-ovu garanciju iako je kod nas u delo sprovode slobodno mogu reci de(B)ili iz Begrama.. Tako da se ne bih bas igrao sa garancijom kad je vec imam.. Jel imao M8 tako neke kikseve poput pink kamere i crkavanja mikrofona kao sto je slucaj sa M7... ?
Имао сам и м7 и сад имам м8, оба сам после мах недељу дана рутовао итд. Ево ниједан једини проблем са м8 да куцнем у дрво већ годину дана.
 
Onda super.. :) nego jeste li razmisljali sta bi uzeli kao naslednika ovog telefona.. M9 barem kod mene ne dolazi u obzir, razmisljao sam o M9+, istice mi ugovor uskoro sa mts-om pa sam mislio da li da nastavim sa 50% manje ili uzmem neki tel... Mislio sam da prodam M8 dodam lovu i uzmem M9+.. Kapiram da niko nema nikakva posebna iskutva sem YT o njemu... Ko ce ga znati...
 
Eno pisao sam ja u temi M9, za E9 plus pa pogledaj. Odličan je telefon. Baterija mi traje puna 2 dana :)

Citao sam bas danas, bukvalno kad si objavio post..:) Jedino sto me odmah malo udaljilo je da si rekao da primecujes odredjeni lag i evo sad citam da je prelaz iz app u app takodje losiji nego sto se ocekivalo.. takodje i baterija..
 
Sa novim update-om toga za sada nema, mogao bi da isprobaš telefon pa da vidiš da li da uzmeš M9+, ovaj E9+ ima sve isto osim kućišta i fingerprint senzora čini mi se. A lag posle Meizu MX5 i njihovog flyme Ui-a koji je jako lagan i bukvalno leti ćeš primetiti na svakom telefonu :D
 
Poslednja izmena:
I moi, fala vi...
 
Нисам обраћао пажњу али батерија ми је прилично боља на GPE рому након пар дана коришћења..

uploadfromtaptalk1441667989290.png
 
Opali SS na kraju da vidimo oces izvuci 6 SOT :D ja sam jedno vreme izvlacio 5.5 konstano i sad mi smanjilo znatno...
Edit...
Daj pogledaj kako ti se ponasa RAM, koliko uspesno kesira app :)
 
Poslednja izmena:
Opali SS na kraju da vidimo oces izvuci 6 SOT :D ja sam jedno vreme izvlacio 5.5 konstano i sad mi smanjilo znatno...
Edit...
Daj pogledaj kako ti se ponasa RAM, koliko uspesno kesira app :)
Ово?

uploadfromtaptalk1441807082178.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno