Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Trebao bih da postanem korisnik Radijus vektora međutim na njihovom sajtu ne mogu da pronađem da li imaju neki korisnički centar za sve koji mogu pozvati i koji radi ako ne non-stop onda barem veći deo dana, vidim samo lokalne korisničke centre. Molio bih ako neko može da me uputi jer sam možda nešto prevideo?

Hvala unapred na svakom odgovoru!
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam, ja sam srećni korisnik usluga SBB-a ali ću sada boraviti i na drugoj lokaciji koja ima u ponudi RV. Da li oni uopšte imaju CC koji se može pozvati?
 
Pretpostavljam, ja sam srećni korisnik usluga SBB-a ali ću sada boraviti i na drugoj lokaciji koja ima u ponudi RV. Da li oni uopšte imaju CC koji se može pozvati?

011/205-2525
Ja zovem ovaj broj kada imam neki problem, i imas da biras za nove korisnike koliko mi se cini.
 
Rade ovako kasno ali samo podrska, znaju i oni svasta ali za nove korisnike je boje zvati papagajke posle 9h ili otici u Sava centar ili u deltasiti...
Podrska im radi 24/7 ALI kad je veliki belaj ne javljaju se, cekaju da poprave.
Uglavnom ako mogu iz centrale u gluvo doba noci da pomognu pomoci ce, ako ne mogu, zabelezice pa ce se neko sutra javiti ili sutra-prekosutra navratiti. Zvace da se cuju i odogovore...
Sto je kvar ozbiljniji kod pojedinca i sto je pojedinac veci platisa i duzi korisnik, pre dolaze.
NBG je uglavnom ok za koriscenje.
 
Zvao sam ih u petak popodne i već u subotu su došli i odradili instalaciju. U pitanju je stan u zgradi, pitali su gde želimo da ide kabl i gde da buše rupe. Sve u svemu lepo i pristojno su to odradili, čak su i usisavali odmah da ne naprave nered, bili su ljubazni i korektni. Kvalitet usluga neću još uvek komentarisati jer ni ponuda tv kanala im nije potpuna, mislim da su tek počeli u tom delu Pančeva. Za sada net radi ok a uskoro će biti i kompletna tv ponuda pa ću moći da napišem i nešto konkretnije.
 
Javi kakva su iskustva, i ja se razmisljam da predjem kod njih kad mi istekne ugovor sa telekomom.
 
Trenutno je veci prekid kablovske i interneta u Borci i jos nekim delovima Beograda, neka firma im je prekinula opticki kabl usled radova. Ocekuju da ce do "normalizacije" doci tokom dana.. :S
 
Izvinjavam se na uzastopnom postu ali vise nije moguce izmeniti prethodni, evo podatka sa njihovog sajta:

"Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да је због оштећења оптичког кабла од стране непознатог починиоца тренутно онемогућена испорука кабловских сервиса корисницима на териториjама Борче, Сефкерина, Опова и Крњаче.

Наше екипе су на терену и нормализација стања се очекује током дана.

Захваљујемо се на разумевању.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР"
 
Ovo je drugi put za 30 dana da imaju problem sa optickim kablovima...
 
Evo sad će mesec dana kako sam na Vektoru i imao sam toliko prekida, koliko nisam imao za 5 godina na Telekomu :)
 
Evo sad će mesec dana kako sam na Vektoru i imao sam toliko prekida, koliko nisam imao za 5 godina na Telekomu :)
Isto sam iz borce, ali nemam bas toliki problem, vise mi bude usporen net nego da mi prekida..Cim nemas signal odma zoves i kazes da si vec probao da restartujes ruter/modem vadio kablove, skenirao sistem itd, da bi skratio njihovu proceduru :D
 
Just a quick update:

The last few days I was getting over 100 disconnects a day. Today I had enough and exploded.

Same story:
Please go to the router... Right away I cut him off. It's not the router.. With 192.168.100.1 I got on the modem and saw I had 50mbit over one downstream channel. I explained, he didn't get it.

After a while he says "did you disconnect the modem? I can't see it online....".
Exactly, I said. He didn't get it.. " So they would send a new modem they said..

10 min later they called back (I saw all lights were green on the modem), it was a configuration error.. I checked the modem, and I had 4 downstream channels..
Finally fixed. After 20+ calls, 10+ angry mails I found the 1 competent guy who decided to investigate deeply..

Epitelous! I was about lose it completely.
Such incompetence.

Thanks for the messages and replies guys. Thanks.
 
Meni prolupao vektor nacisto...digitalnu nemam, internet vise nema nego sto ima ( desava se da internet imam a digitalnu ne, nzm kako je to moguce) i plus mi je pobrljavio listu kanala...katastrofa

Edit: Sad videh na ovom njihovom info kanalu da imaju neke radove i da se ocekuju kratkotrajni prekodi 25.04 u periodu od 02-06h
 
Poslednja izmena:
Ima li neki insajder u vezi Vektora,neka nova promocija ? :D
 
Evo posle jedno 15ak prekida, 20ak mailova, 4-5 puta odlaska u korisnicki servis, i par zvanja konacno (barem 10 dana) mi radi kablovska televizija bez prekida. Evo mail prepiska kako menjaju misljenje.
 
Ima li neko problema sa netom?
Meni nece da otvori gotovo ni jedan sajt osim Google-based (YT, Gmail, Google...)
Probao sam na PCu, laptopu I telefonu tako da nije virus..
 
Da,bio neki problem,usput na sajtu ima nesto o promeni net4 na net6 u maju ,a i cena se menja :D
 
Zaobidjite Radijus u sirokom luku. Kablovska im je debakl. Par minuta radi ok, pa sledecih par minuta smetnje u vidu kockica na ekranu i izbagovanog zvuka.

Cim malo otopli, resio sam da pokupim potpise po celom bloku 63, pa da se svi zajedno prebacimo negde drugde. Radijus ne zasluzuje da postoji ...
 
Znaci digitalna TV je katastrofa ???
 
Hmmm... hoce to od neceg neispravnog, recimo neispravni razdelnik, vise tv od 2-3 komada u stanu, vise razdelnika, dugacki kablovi ... nesto neispravno kod njih po razvodnim kutijama, komsija nelegalno prikljucen pa jos nestrucno...
Zovi ti njih direktno pa nek dodju da vide i istraze...
NBG bi trebalo da radi ok.
 
Nbg, Jurija gagarina, cbs reality - stalno neke kockice. Discovery world bez ikakvog titla već jedno 3-4 godine. Zato imamo 4-5 novih ruskih kanala.
Internet 4 mb, ne može da se menja brzina ni uz doplatu ako se ne potpiše nov ugovor sa ugovornom obavezom, inače u pitanju je kombo paket.
Uvode se novi hd kanali, ali ne i za one koji imaju kombo najnapucaniji paket. Znači, kupiš sve (tv 130 i net 4 - nije bilo jače) i ako sutra uvedu npr pink hd, za tebe nema...
cena / kvalitet - očaj - 3600 din za 4mb internet.
kako biti zadovoljan?
 
Ima li neko informaciju sta se dogadja sa spoljasnjim linkom proteklih dan dva ? Izgubljeni paketi kao ludi. Signalne vrednosti modema - perfektne , televizija - sve super - internet pak - ka pojedinim rutama radi savrseno - ka drugim ...
 
Ima li neko informaciju sta se dogadja sa spoljasnjim linkom proteklih dan dva ? Izgubljeni paketi kao ludi. Signalne vrednosti modema - perfektne , televizija - sve super - internet pak - ka pojedinim rutama radi savrseno - ka drugim ...

Imaju problema sa DNS serverom. Ceo mesec im se desavaju problemi sa tim.
 
Da,narocito u vecernjim satima krene sve da se raspada.
 
Ako neko zna da pomogne ;-) kako da kad prikljucim usb sa filmom na set top box Globo HDXC1 mogu da vidim i subtitle(prevod)

Sta sam primetio :
1. avi file ucita bez problema
2. mp4 ucita iako pokaze da ne podrzava format , ali ga na kraju ucita
3.mkv file ucita ali zvuk ne podrzava...

E sad kako da prevod ubacim u film .. probao sam da stavim srt file istog naziva kao i film .. tako ga ucita u vlc player sam .. ali nece taj nacin na tv ...

Opcija da ga u nekom konvertoru ubacim u sam film .. sto sam ranije radio da bi gledao film na staroj nokia ne dolazi u obzir ;_)) toga mi je dosta da cekam da uradi tu konverziju ..

Ako neko ima razresenje ;-))

Posto sam kod buraza koji je uveo radijus vektor .. utisci da je kablovska dobra .. signal je ok . .nije bilo problema sa gledanjem .. slika je dobra... net je jos uvek inicijalni 10 .. cekam da ga povecaju na 25 danas tokom dana .. net radi kako treba ..trenutno rutera nemaju .. uvoze pa ce ih biti posle praznika .. tako da ce buraz sacekati taj novi ruter.. mada sam prikljucio stari dlink koji sljaka -0)
 
Nazad
Vrh Dno