Šta je novo?

Targo Telekom

Zovem doticnu firmu vidim na Facebook profilu imaju ok cene ali niko se ne javlja ceo dan sta reci sem dno ( korisnicki servis a to naravno direktno utice i na misljenje o samoj firmi ) Iz mog iskustva za sad.
 
...a tvoje iskustvo je neveliko ...za sad ...nisi procitao ni slovo sa teme a jesi pisao
 
Vidis a meni nije dovoljno za zakljucak ni to sto sam procitao postove od prvog do poslednjeg. Znaci, ili ti zakljucujes prebrzo ili ja zakljucujem presporo ...ali ta brzopletost u zakljucivanju nikoga na ovoj temi u stvari i ne interesuje.
 
Danas mi stigao račun za jun. Prva čudna stvar je da ne glasi na 1599 dinara kao obično već na 1598,5. A druga čudna stvar je da je poziv na broj nevažeći (Intesin e-banking se žali) - razlikuje se u samo jednoj cifri od prethodnih računa. Već se radujem pokušajima da dobijem korisnički servis :d
 
Isti problem imao,problem je u modelu 97.Uneti bez modela, poziv na broj uneti i sve je OK.
Evo i njihovo saopstenje:
Plaćanje računa za mesec jun 2015
27/07/2015
Obaveštavamo Vas da je prilikom izdavanja računa za mesec jun došlo do greške u definisanju poziva na broj što pravi problem pri njegovom plaćanju.

Da bi platili račun za jun potrebno je da prilikom plaćanja ne navoditi broj modela 97 (ovo polje ostavite prazno). Poziv na broj kao i ostali podaci neophodni za uplatu ostaju nepromenjeni.

Srdačno,
Vaš TARGO Telekom doo u stečaju
 
Na zvanično TARGO sajtu stoji obaveštenje
"Plaćanje računa za mesec jun 2015
27/07/2015
Poštovani korisnici,
molimo vas da vaše obaveze za mesec jun platite na
žiro račun broj 160-428807-69
sa modelom 97, poziv na broj 46-2507.

Srdačno,
Vaš TARGO Telekom doo u stečaju"

Oni očigledno ne znaju šta rade ! Stečajni upravnik_ca je dobila sunčanicu.
 
Ne daju mi da raskinem ugovor a ovoliko me zajebavaju pa ot nije normalnoo...

Svi osim BECKsa tamo pojma bre nemaju sta rade nije ni cudo sto su propali. Posle 2 meseca cekanja ni broj ziro racuna neznaju da napisu kako treba...
 
Poslednja izmena:
BECKs je tehničko lice i zna posao i radi koliko mu dozvoljavaju. Ostalo spada u politiku gde je cilj uzeti što više a što manje pružiti korisnicima. Stečajni upravnik_ca uzela je platu za par meseci i sad bi da da ostavku jel izgleda da su sve pare izvučene i za upravnika nema više.
 
...
Evo i njihovo saopstenje:
Plaćanje računa za mesec jun 2015
27/07/2015
Obaveštavamo Vas da je prilikom izdavanja računa za mesec jun došlo do greške u definisanju poziva na broj što pravi problem pri njegovom plaćanju.

Da bi platili račun za jun potrebno je da prilikom plaćanja ne navoditi broj modela 97 (ovo polje ostavite prazno). Poziv na broj kao i ostali podaci neophodni za uplatu ostaju nepromenjeni.

Srdačno,
Vaš TARGO Telekom doo u stečaju
Ja sam na taj način uplatio, dakle sve kao po papirnom računu koji sam dobio sem broja modela 97 koji sam ostavio prazno, i prošlo preko web e-bank Komercijalne banke... Sad trenutno na zvaničnom sajtu stoji drugo objašnjenje, treba da se upiše broj 97 i poziv na broj 46-2507 ??? Sad mi ništa nije jasno, jel mi koji smo uplatili po prošlom uputstvu bez modela 97 (koje više ne postoji zvanično), jel to validno ili ne? Jel neko dobio podršku da razjasni stvar ? BECKS, pomagaj !
 
^ znaš, ili onako, napamet?

Za stečajnog upravnika_cu ima sve na apr_u

"Имајући у виду да је над привредним субјектом TARGO TELEKOM DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD) решењем БД 40202/2015 дана 12.05.2015. године регистровано отварање стечајног поступка, а на основу решења Привредног суда у Београду број 3 Ст -121/2015 од 05.05.2015. године, то није могуће усвојити захтев из достављене регистрационе пријаве, будући да је законски заступник друштва стечајни управник Мироска Радовић, која може бити брисана само по основу одговарајућег решења надлежног Привредног суда пред којим се води стечајни поступак. "

A za BECKsa da je tehničko a ne političar sigurno nisam pogrešio.
 
Imaš vrlo kreativno tumačenje. Mislio sam da nešto znaš iznutra, kad ono...
 
Ja sam na taj način uplatio, dakle sve kao po papirnom računu koji sam dobio sem broja modela 97 koji sam ostavio prazno, i prošlo preko web e-bank Komercijalne banke... Sad trenutno na zvaničnom sajtu stoji drugo objašnjenje, treba da se upiše broj 97 i poziv na broj 46-2507 ??? Sad mi ništa nije jasno, jel mi koji smo uplatili po prošlom uputstvu bez modela 97 (koje više ne postoji zvanično), jel to validno ili ne? Jel neko dobio podršku da razjasni stvar ? BECKS, pomagaj !

Ne brini se, sve te pare idu na isto mesto. Niko nece praviti nikakav problem sto se toga tice.
 
Nemam internet ni kablovsku od petka 24.07.2015. Korisnički servis jako ne ljubazan, a potom i nedostupan... Kada i da li se može očekivati da proradi signal i konekcija??? Hvala
 
Još uvek bez računa. Vidim da su neki sa foruma dobili ali za mene još uvek ništa? Čekam pa ćemo videti...
 
Evo koga zanima sta se desava u stecaju kad je Targo u pitanju.
 

Prilozi

  • MR-2015-IIquarter.pdf
    242.8 KB · Pregleda: 198
  • Resenje o otvaranju stecajnog postupka.pdf
    99.5 KB · Pregleda: 124
Poslednja izmena:
Dobio sam uplatnicu otisao na postu i to ne moze da prodje, ne valja poziv na broj.
Na uplatnici stoji:
Tekuci racun : 160-428807-69
Mod: 97
Poziv na broj: 60-1115554 ----> ovo ne moze da prodje
 
Plaćanje računa za mesec jun 2015
27/07/2015
Poštovani korisnici,
molimo vas da vaše obaveze za mesec jun platite na
žiro račun broj 160-428807-69
sa modelom 97, poziv na broj 46-2507.

Srdačno,
Vaš TARGO Telekom doo u stečaju
 
Jbt, veruješ čoveku kome je nick error :D
Sori, morao sam :)

Inače, danas sam ponovo priključio ONT posle više od mesec dana, sinhronizovao se za 10 min :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno