Šta je novo?

Targo Telekom

Blok 8a, nestao net, internet lampica zlocutno treperi. Izgleda da je loptica ovoga puta stala na mom broju.
 
Nestao net pre 15 min, Blok 2, Stari Merkator. Isti slucaj kao i kada sam prethodni put bio bez neta danima, internet lampica treperi, tj. ne dobija IP. Da poludi covek...

Becks druze, sta se desava?
 
Kod mene uredno svetle lampice kao da net radi. Komp javlja da imam internet access, no neta nema.
 
Restartuj ruter (u pokusaju da ce net da proradi) i imaces isti slucaj kao mi...
 
I kod mene je po lampicama sve u redu, ali neta nema. 4ti blok.
 
Blok 8a, takođe nema neta.

Interesantno je što istovremeno nekoliko ljudi koji su na SBB-u imaju isti problem, da nije neki problem sa međunarodnim vodovima? Ili jednostavno slučajnost?
 
Nema ni kod mene neta.
 
Sinoć je nestao internet, a od jutros nema ni TV-a. Link ugašen. Očigledno da se stečajni upravnik-ca probudio-la i da radi svoj posao. Blok 7a .
 
Pozdrav ljudi.

Pretpostavljam da call centar nece biti dostupan pa da makar ne budete u mraku sa informacijom.
Bicu kratak, veliki problem je u pitanju.
Javljam se malo kasnije sa update-om.
 
Blok 8a, i dalje nema neta, jedina razlika od sinoć jeste što internet lampica ne blinka više, potpuno je ugašena. Beks, hvala na informaciji, svi se nadamo brzom rešenju problema.
 
Pazova svo vreme šljaka valjano.
 
Jel stigao ispravan racun posle onog praznog koji smo svi dobili? Na odmoru sam van zemlje pa ne znam sta se desava, a proslo je dosta dana i ne zelim da dugujem ili da me isključe zbog ne plaćanja?
 
Da, stigao je. Razmisljao sam da odnesem targo uplatnicu u banku da mi je uvedu u predefinisane naloge za uplatu, da mogu i taj račun da platim putem interneta, ali na kraju cu ipak sacekati, jer kako stvari stoje na svaka dva meseca zbog ociglednih problema koje imaju menjaju broj računa.
 
Takođe nije stigao, pisao sam im isti dan kada je stigao taj mail sa praznim računom, za sada nema odgovora.
 
Od računa još uvek ni traga (papirnog)
 
Sad je call centar prestao i subotom da radi. Ne znam da li je to nova vest, ali juče sam to primetio na info kanalu..sad radi radnim danom od 9h do 19h
 
Bitno da BECKS radi i subotom, na njegovu žalost :)

Šalim se, ali da nije tebe odavno bi mnogi ovde odustali od Targa.

Nego pitanjce, vratili se klinci sa mora i od babe i dede, šta bi sa BabyTV kanalom?

A i Playboy TV vidim da je zamenjen sa nekim Pinkovim hard core.

Možda je još neki kanal nestao u međuvremenu, ali slabo pratim TV, ova dva sam pre neki dan primetio.
 
Da, Playboy je zamenjen sa jos jednim jbnim Pink kanalom, a za BabyTV je istekao ugovor i za sad se nece obnavljati.
 
Dragi moji, pišem ovo pismo, a ruka mi drhti od tuge i bola...

Raziđoh se danas od Targo-a. Vratio opremu i završio posao.

Reče seka tamo da će junski račun stići početkom avgusta

@BECKS i Targo ekipi: Doviđenja, i hvala na svim ribama.

Pa se vidimo neki drugi put.
 
Ljudi šta da radim? Internet mi ne radi od juče, zovem ceo dan call centar niko se na javlja...
 
Nazad
Vrh Dno