Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li neko zna koji je ovo widget za sat? uploadfromtaptalk1448748478672.png
 
Stock android analog clock widget, најобичнији могући.
 
Imate i modul za Xposed, SpotifySkip, mislim da nemam reklama od kako njega imam. Par meseci sam koristio Spotify Premium i jako je dobar servis.
U Turskoj je pretplata 4e za mesec,pa ako imate nekoga da vam to plati, eto jeftine pretplate. Naravno, baza im se razlikuje od države do države, imajte to na umu :)
 
^ Bas steta. Zbog toga sam nedavno presao na FX File Explorer.
 
Koja je dobra alternativa za ES, i meni je muka, vec duze vreme trpaju svasta u taj ES...
 
Meni ne smeta što imaju sad plaćenu pro verziju bez bloat-a. Samo što su kasno izašli sa tim, imam utisak da je velika masa u međuvremenu prešla, i platila, na Solid.
 
Ja sam skoro kupio uzeo pro ver solida ali nije bogat opcijama kao iz fxa ili es-a nadam se da ce dodati...
Instalirao sam i fx uvek sam gotivio da imam dva ili tri file managera :-D
 
Ja isto kupio solid, za sada nisam primetio da mi fali nešto.
 
Ček, zar ne može da se deinstalira ES i ubaci neka stara verzija?
 
^ Hvala puno za ovaj amaze, bas ono sto mi treba! Sad mogu da obrisem ovaj es. Nije on toliko los, ali imam osecaj da ce da bude jos gori, u ovoj pro verziji pise da je ad free, znaci postoji mogucnost da ce jos vise reklama i bloat-a da ubace. Pored ovog amaze od besplatnih bez reklama i ostalih gluposti mogu da preporucim jos asus file manager kao i total commander, mada ovaj amaze mi se vise svidja. Probao sam i cabinet beta, medjutim kad izaberem sd karticu gotovo je neupotrebljiv, scroll ide mnogo usporeno...

Jedno pitanje. Kad prvi put instalirate neki fajl menadzer, pa hocete da obrisete neki fajl, on vam kaze da morate da to "dozvolite", pa se onda otvori neki izgleda default file manager(isto se pojavljuje kada hocete da nesto otpremite iz google drive). Da li on moze da se nekako instalira ili da se koristi?
 
Poslednja izmena:
Do kog datuma traje popust na play storu ?
 
Poslednja izmena:
Ovaj Amaze isti Solid. U čemu je fora?

@Sync Verovatno do kraja sutrašnjeg dana (i malo duže, ako si na usa nalogu, jer se njima ponedeljak završava posle nas).
 
Juce mi bilo dosadno pa sam isprobao gotovo sve besplatne file manager-e, i na kraju sam ostavio samo total commander i samo njega koristim, posto je za moje potrebe najbolji. Ima sve opcije koje treba da ima, moze da pusta muziku i klipove, preveden na srpski, stabilan, jako malo zauzima, ima besplatne addon-ove, ja sam instalirao wifi transfer i google drive i sve radi odlicno. Pomocu ovog wifi transfer dodatka mozete da saljete fajlove koristeci wifi. Takodje, mozete da kopirate text ili link sa racunara na telefon vrlo brzo i jednostavno(ja na chrome imam instaliran dodatak qr code generator i kad hocu da neku stranicu otvorim na telefonu, ili da kopiram link, kliknem na ovaj dodatak, on generise qr code, skeneram pomocu ovog wifi dodatka za total commander i on mi ponudi da kopiram link ili da ga otvorim u nekom pregledacu).Vrlo korisno!
Solid sam koristio jako davno kad je bio beta i besplatan. Ovaj amaze nije los, ali mi se ne svidja ona traka gore, vrlo je siroka bez potrebe. Mislim da treba da se jos poradi na njemu, pa ce onda biti dosta bolji...
 
Moze neko da mi objasni sta se desava sa ovim raspalim tt.. Posle pola dana mi nestane ona traka gore koja pokazuje gde se nalazis. Izbrisem cache i uradim fc radi normalno par sati i onda opet nestane. :/

d91baa27666097917ec70f72e2b4f7a7.jpg
 
Pitaj loznice one koji su ga i napravili. Uz Viber dvije najlosije app za And svih vremena, po meni. :) Govorim nekima da batale Viber i predju na Vacap, ali dzaba kada naucis vola vezati na jedno mjesto...
 
Imam Alcatel Idol X sa 4.2.2 JB, pa me zanima da li mogu da koristim xposed i koju verziju?
 
Da li postoji neka app kojom bih mogao da pratim koliko sam npr pretrčao na fudbalu?
Znam za aplikacije tipa mapmyrun i slično, ali one prate kretanje po ulicama, a meni treba za mali prostor.
Ne znam je li GPS uopšte toliko precizan da bi mogao da prati takvo kretanje?
 
Čekaj, nosiš telefon u džepu dok igraš fudbal?? Jel moguće?
 
Da li postoji neka app kojom bih mogao da pratim koliko sam npr pretrčao na fudbalu?
Znam za aplikacije tipa mapmyrun i slično, ali one prate kretanje po ulicama, a meni treba za mali prostor.
Ne znam je li GPS uopšte toliko precizan da bi mogao da prati takvo kretanje?

Kao sto rece ChobbyNS, nije pametno nositi telefon dok igras fudbal. Najbolje je da uzmes neku narukvicu, eventualno sat, pa da povezes sa telefonom i da meris koliko si pretrcao. Prvo sto mi pada na pamet je MiBand, ali ima mali milion slicnih gedzeta. Potrosices male pare u odnosu na cenkanje sa razbijenim telefonom od 200+e.
 
Da li postoji neka novija verzija Google modovane tastature koja ima dodat red sa brojevima. Ova sto ja imam, nema podrsku za teme...
 
Da li neko zna kako moze da se detach-uje aplilacija sa Google Play-a kako mi ne bi više izlazio update koji je bagovit i pun bloata? Nekad je to moglo preko Titanium backup-a, čini mi se da više ne radi ta opcija...
 
@antagonist

Ima, Google Fit. Nije mu neophodan GPS. provali na osnovu drmanja kojom aktivnoscu se bavis.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno