Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Posto ne mogu da editujem ponovo predjasnji post, samo javno da se zahvalim @xbix-u na dodeljenom invite-u.
Hvala druze, pozdrav.
 
U cemu sam gresan? Svakako da jesam, na trackerima svakako nisam.
Necu od tebe vec si mi dao jednu pozivnicu za TL pa vidi da li sam gresan, a uvek i po ko zna koji put mogu da posaljem SS da se vidi i ratio i brzina mog servera [emoji2]
Zezam se ja malo :)
Opušteno...
 
Nisam pratio ovu tematiku neko vreme, interesuje me šta je aktuelno za ebook-ove, programerske i ostale IT?
Ranije je bio learnbitz ili tako nešto, mada ne uspevam da se logujem, izgleda su me pobrisali posle par godina :)
 
Hvala!
Trenutno pokušavam da nađem "Busy coder's guide to android development", 6.4 je aktuelna verzija...
 
^treba promeniti, nego sta. Hvala dzoni !
 
Hvala!
Trenutno pokušavam da nađem "Busy coder's guide to android development", 6.4 je aktuelna verzija...

4.7 iz 2013 godine, uzmi ili ostavi?

A ovo za passworde... ne pratim kako je danas ali pre je bio fazon da se naloze useri da masovno menjaju pass a da se vrsi brute force na neki sistemski bin folder u koji se temp smestaju fajlovi i odmah brisu prilikom promene podataka (valjda zbog arhive ili neceg slicnog...) , samo sto je od tada proslo mnogo vremena. nigde se na playbits ne pominje ovo... hvala u svakom slucaju.
 
Zna li se koliko će BTN da bude down? Pošto zadnja dva dana mi prakitčno ne radi.
 
Treba mi pomoć, ako neko zna šta da radim. Reinstalirao sam windows i kad sam instalirao utorrent, nisam tražio "onu" čuvenu verziju 2.2.1, instaliram najnoviju i odvratna je, ima bloatware-a, i rešim da nađem 2.2.1. Odradim uninstall ove nove verzije, nađem 2.2.1 i ne mogu da instaliram, crash-uje instalacija. Da li se nekom ovo dešavalo, šta da radim? Koristim win7 x64 pro.
 
Imap sam taj problem na laptopu, zaobišao sam ga instalacijom 3.3.2 koja radi odlično kad se pogase reklame. Verovatno postoji rešenje, ali mene je nešto mrzelo da se mlatim.
 
Hvala! Btw, izgleda da mi je riknuo hdd, šta kažete?
 
Ima li neko iskustva sa "sikret-sinema" (da bot ne nanjuši :d) i "sinematik"-om? Treba mi za autorske filmove, neka egzotična izdanja pojedinih klasika i za "B" produkciju sedamdesetih i ostamdesetih.

Vredili se zezati sa SCC, pogotovo za krossidovanje na PTP i druge trekere?
 
Nudim :
HD Space
HD Torrents

Prijave u PM
 
moze li neko da kaze da li radi TL, vec dva dana ne mogu da se logujem, cisto da znam da me nisu mozda ritnuli odande.
ili da vidi el ziv user: zdragor
Hvala!
 
Ovih dana sređujem NAS i eksterni hard. Primetio sam kada uradim cross seed da se nekada dešava da napravi još jedan folder sa identičnim naslovom samo doda 1 kod DTS. E sad, ne znam koji da brišem od ta dva foldera a da torrent nastavi da se seeduje normalno?

Još sam našao da dodaje 1 kod x264.

Sada sam gledao i kada odem na "Open containing folder" otvori tamo gde nema keca, idem da brišem one foldere gde je dodao 1 valjda će sve da bude u redu.
 
Poslednja izmena:
moze li neko da kaze da li radi TL, vec dva dana ne mogu da se logujem, cisto da znam da me nisu mozda ritnuli odande.
ili da vidi el ziv user: zdragor
Hvala!
Kao sto ti rece Gagi radi TL najbormalnije, nesto je do tebe.
 
Hvala, ja se ubi pokusavajuci ali ne prima ni user ni pass, prijavljuje da sve kucam pogresno.
probao sam da potrazim kroz izgubljen pass ali kaze da moj e-mail nije registrovan, posto sam mator clan tamo pokusao sam i sa adresom sbb.co.yu i sa sbb.rs.
Ceprkacu pa mozda bude nesto.
Jos jednom Hvala na pomoci!
 
Idi na irc resice ti problem.
 
Ima li neko nesto za serije? Tvt mrtav, freshon oboren a ja tuzan...

SB, pa garantujem da cu biti fin :)
 
Radi freshon...
 
Btn i freshon su za serije majka...
 
Radi li vam AHD?

Da objasnim, otvara normalno stranicu ali mi stoji 0 torrentata i komentar "Could not connect to tracker".
 
Poslednja izmena:
I kod mene je isto.

Ovde stoji da je tracker down.
 
Inače kako se gleda da li je down, pošto je meni ovakva slika i po nekoj logici bi rebalo da je up?

screen-shot-2015-01-28-a.png
 
Nazad
Vrh Dno