Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Neki bolji torrent client od utorrenta? Kad mi se nagomilaju torrenti za DL ili seed, zna poprilicno da mi pojede memorije, disk takodje ufati da drlja...
 
Qbittorrent ... Mada taj problem možda može da se reši/ublaži podešavanjima.
 
Probaj transmission, koristim ga i na windowsu i na linuxu.
 
Moram da uploadujem bilo šta na AHD i PTP da bih mogao da šaljem poene (jurenje klase me ne zanima ali eto postavli su takve uslove da mi treba minimum jedan upload).

Koji je najbolji način da to odradim, preko nekog programa ako pukne konekcija pa da se nastavi? Postoje li neke cake ili je sve jednostavno kao što izgleda?
 
Kako da pukne konekcija? Jesi li nekad postavljao neki torent, ako nisi trk na google i gledaj tutorijal, prosto je.
 
Kako da upadnem na Rarbg traker? Jel ima neko pozivnice ili jel zna gde mogu da ih nabavim? Znam da mo\e da se skida bez registracije ali meni treba zbog uploadovanja.
 
Ha, od ovoga nema ništa, al' da pitam. :D
Ako neko ima pozivnicu za PTP, bio bih zahvalan.

Inače, koji status na BTN treba da bi se tražila PTP pozivnica?
Pretpostavljam Power User ili više. Ja ću se načekati i za Member, pošto poene praktično imam za par dana, ali broj skinutih imam samo pola.
 
Kako da pukne konekcija? Jesi li nekad postavljao neki torent, ako nisi trk na google i gledaj tutorijal, prosto je.

Nisam nikada postavljao zato i pitam. Mislio sam kada nešto uploadujem i dogodi se da pukne konekcija kod provajdera da nastavim upload a ne da moram iz početka.
 
Ti samo uploaduješ torrent fajl na sajt i pustiš seed i to je to.
 
Шта да уплоадујеш? Ти ваљда само поделиш и онда скидају од тебе кад си на вези.
 
Nije valjda da si mislio da se torenti kompletno nalaze na tom trackeru? Pa razmisli zasto bi ih korisnici delili medjusobno :)
Znaci ti u klijentu napravis novi torent, taj torent fajl uploadujes na nekom trackeru, skines ga i ucitas u utorrent. Fajl koji zelis da sherujes drzis u folderu gde ti je skinut materijal.

Najbolje da vidis neki tutorijal, i posle probas to na nekom nebitnom trackeru cisto da ukapiras kako ide.
 
Osim dela da on postavi taj torrent, sve ostalo je identično.
 
Meni i dalje ne radi kao ranije, previše vremena treba za logovanje.
 
@sdejan, calexx, dexter, dark

Hvala :wave:
 
HDA ima sutra sve torrent-e free i trostruki upload.

Imam pozivnice ako nekome eventualno treba.
 
Evo jedan torrent sajt sa public trackerima koji može da se iskoristi za cross-seed. 1337X
 
Da li moze neko da mi posalje pozvinciu za PTP? Bio bi mu jako zahvalan. :)
 
Zbog toga što su dostigli "user limit" na PTP su obustavili pozivnice, verujem da na BTN, AHD verovatno i WCD još uvek može da se dobije pozivnica na zvaničnoj temi za PTP.
 
ima li ko pozivnicu za sdbits.org?
 
Jesi li probao da tražiš na BTN? To je najbezbedniji način čini mi se.
 
Kakav btn,
Maximum Users: 35,000
Enabled Users: 35,007
Ukinuli inv. i tu, samo overl. i visa klasa mogu da dele pozivnice ali to naravno ne rade.
Zbog toga sam odustao od napredovanja do master klase. A bas sam hteo prijateljima da podelim pozivnice za ovaj odlicni treker.
 
Kakav btn,
Maximum Users: 35,000
Enabled Users: 35,007
Ukinuli inv. i tu, samo overl. i visa klasa mogu da dele pozivnice ali to naravno ne rade.
Zbog toga sam odustao od napredovanja do master klase. A bas sam hteo prijateljima da podelim pozivnice za ovaj odlicni treker.
I dalje vazi da i master moze da salje pozivnice kad kupi iste u lumen storeu. Ja postajem sterma za metar dana
 
E pa super, thx na info.
Nisam onda lepo procitao obavestenje.
Taman neke vajde od lumena sto ih imam :D

EDIT:
▼ Hahahahaha znao sam da je previse dobro da bi bilo istina.
 
Poslednja izmena:
Znaš kad ćeš uspeti da ih kupiš? Na kukovo leto su šanse veće. :p

Bilo šta (u prošlosti) što je izašlo na lumen store-u plane u roku od bukvalno 3 sekunde. Ako uspeš da potrefiš te 3 sekunde i kupiš pozivnicu, dobiješ i jedan dž Ferrari od mene. :D
 
Stvarno niko nema pozivnicu za KG ili ...
 
Kažu ljudi grešan si :D

Daj mejl ...
U cemu sam gresan? Svakako da jesam, na trackerima svakako nisam.
Necu od tebe vec si mi dao jednu pozivnicu za TL pa vidi da li sam gresan, a uvek i po ko zna koji put mogu da posaljem SS da se vidi i ratio i brzina mog servera [emoji2]
 
Da si poslao mail - dobio bi od mene.
Pa da si mi rekao kao sad ja bjh ti poslao, kako da znam da ti posaljem mail ako mi ne kazes odkud znam da imas invite bas ti za KG.
P.S. saljem ti mail na PP.
I da hvala unapred.

EDIT:
Kao sto sam ti napisao u PP nisam pristupao forumu 10-ak dana preko kompa vec preko mobilnog i tapatalk-a a tamo mi iz nekog razloga ne stizu obavestenja da imam PP, zato sam i napisao ovo gore, i sad ti se izvinjavam i zahvaljujem, a mail sam ti poslao u PP.
Originalnu poruku sam poslao sa moba(to se i vidi po greskama u kucanju, debeli prsti a mala slova :) ) a editovao sam sa kompa kad sam video tvoju PP.
Pozdrav druze.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno