Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

MTS I Yettel su odavno digli ruke od pripejda. Da nije tako, ne bi im 100 min bilo 1.200din van promocija.
 
@Dreamcast a dobro imaju i oni (MTS) mesečni dodatak pa je 100min 400 dindži al neka fala im. Ne volem, pa to ti je...

Vidim za 1000 nude neki net od 24GB ali ne bi čudilo da je samo 12 po max brzini a posle izvolte, doplatite ako hoćete i dalje punu. Zato valjda o paketu ništa ne piše. Ko u "dobra stara vremena"...
 
Тренутно сам на припејду у А1 док се још који месец не разбистри ситуација са Глобалтелом, ту је 400 динара оно што је 300 у Глобалтелу (комбинација) и не преноси се непотрошено.
Сморише од зивкања да пређем на постпејд.
 
Тренутно сам на припејду у А1 док се још који месец не разбистри ситуација са Глобалтелом, ту је 400 динара оно што је 300 у Глобалтелу (комбинација) и не преноси се непотрошено.
Сморише од зивкања да пређем на постпејд.
Isključi promocije u aplikaciji....
 
Isključio sam pristanak za obradu podataka pa su me zvali, nema veze s tim. Rekoh im da me zovu za 6 meseci kad mi istekne popust na mesečne planove.
 
Човек преко кога уплаћујем кредит на Глобалтелу каже да је Телеком раскинуо уговор са Секопaк-ом. Има ли неко више инфо о томе и да ли се гасе рецикломати?
 
Poslednja izmena:
Ugaseni su reciklomati, stoji obavestenje da je ugovor raskinut na njima.
 
Nema više kredit za 50% više, to smo mogli i pretpostaviti da će uraditi.
 
Paket se obnovio, poruka nije stigla, tako da verujem da će i to dase reši.
Ne marim da obnovu prepustim automatici. Nisam koristio ali na neki način ima smisla da ti ne stiže poruka ako imaš dovoljno kredita za obnovu. Da nije bilo moguće da bi slali poruku o isteku.
A sto je jos bednije sad i skida duplo vise gigabajte za iste aktivnosti nego ranije
Sve regularno kod mene. Metrika telefona potvrđuje.
 
Zdravo, svima, imam jedno pitanje ako je neko imao slicno iskustvo. Presao sam iz A1 u Globaltel pre oko mesec dana. Aktivirao sam onaj Freepaid i dobio 200 GB. Do isteka imam jo4 dana. Juce sam uplatio neki drugi paket mislim da je bilo 100 min/sms za 300 din kako bi produzio da ne bi izgubio ovih 200 GB. U aplikaciji mi nigne ne stoji da sam kupio taj novi paket, samo Freepaid i 200 GB da istice za 4 dana. Kad odem na sajt imam u pregled profila mi stoji kao na slici. Da li je imao neko slicnu situaciju i da li je paket drugi aktivan jos mesec dana ili nesto nije kako treba? Hvala na odgovorima..
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-02-25 221233.png
    Screenshot 2024-02-25 221233.png
    60.3 KB · Pregleda: 34
Zdravo, svima, imam jedno pitanje ako je neko imao slicno iskustvo. Presao sam iz A1 u Globaltel pre oko mesec dana. Aktivirao sam onaj Freepaid i dobio 200 GB. Do isteka imam jo4 dana. Juce sam uplatio neki drugi paket mislim da je bilo 100 min/sms za 300 din kako bi produzio da ne bi izgubio ovih 200 GB. U aplikaciji mi nigne ne stoji da sam kupio taj novi paket, samo Freepaid i 200 GB da istice za 4 dana. Kad odem na sajt imam u pregled profila mi stoji kao na slici. Da li je imao neko slicnu situaciju i da li je paket drugi aktivan jos mesec dana ili nesto nije kako treba? Hvala na odgovorima..
Kako bi produzio internet moras uzeti neki internet paket, koliko se ja secam.
 
Kako bi produzio internet moras uzeti neki internet paket, koliko se ja secam.
Tako je, sad sam konacno dobio operatera, mora da se aktivira bilo koji paket koji ima GB u ponudi, ne moze samo razgovore. Inace da pohvalim, vratili su mi naplacen novac 300 din na kredit, i rekli da aktiviram drugi paket koji ima i GB. Nisam ocekivao vracanje sredstava ali eto. Nadam se da ce nekome koristiti ova moja situacija..
 
Eto potvrdjujemo - mora se uzeti paket koji sadrzi i GB.
( 1GB+50min/SMS je 300 dinara )

Totalno su unazadili aplikaciju i prikaz.
Bez problema su mogi da stave
taj i taj paket ( sadrzaj ) vazi do xx.xx datuma i xx:xx casova:minuta
 
@misaj

U staroj Globaltel aplikaciji je stajao datum i vreme ( do kada nesto vazi ).
Sada u ovoj Moj Globaltel stoji samo istice za xx dana.
 
Da li postoji resenje za SMS poruke koje ne stizu, sa Paypala, E-baya, banke...
Kad treba da mi stigne verifikacioni kod prilikom 2 step verifikacije, ne stigne u 90% slucajeva.
Evo, upravo sam blokirao Paypal nalog silovanjem "send again", posto prokletinja od SMSa nece da stigne.
 
To je odavno poznat problem kod Globaltela. Nista se nije promenilo (mozda je postalo i gore) od prelaska na mts.
 
i dalje ne stižu sa odredjenih sajtova prilikom registracije ili zaboravljenih šifri
 
Jednop itanjce.
Podesavanja za iPhone za internet se downloaduju sa sajta pa se snimi profil ili mogu i rucno da se unesu?
 
Da li postoji resenje za SMS poruke koje ne stizu, sa Paypala, E-baya, banke...
Kad treba da mi stigne verifikacioni kod prilikom 2 step verifikacije, ne stigne u 90% slucajeva.
Evo, upravo sam blokirao Paypal nalog silovanjem "send again", posto prokletinja od SMSa nece da stigne.
Postoji resenje a to je da promenis mobilnog operatera.
 
Ne marim da obnovu prepustim automatici. Nisam koristio ali na neki način ima smisla da ti ne stiže poruka ako imaš dovoljno kredita za obnovu. Da nije bilo moguće da bi slali poruku o isteku.

Sve regularno kod mene. Metrika telefona potvrđuje.
Pa vidi to stoji što se tiče obnove, al kad dopuniš kredit na kiosku, takođe ne dobijem da je kredit dopunjen.
Što se tiče gb, isto sve regulanro, a kao št oje poznato, ažuriranja troše gb aplikacije su sve veće.
 
Можда је са сим картицом нека некомпатибилност?
Пробајте да решите проблем преко фејсбука, тамо ко ради свака му част, врло ефикасан.
 
Nazad
Vrh Dno