Šta je novo?

Honor Magic 5/Pro/PE

Malo sam bacio oko na temu, nisam je citao celu, pa bih da samo jedno pitanje bacim...
Ima li ko ovde HM5, cisti, ne pro? :unsure:
 
Malo sam bacio oko na temu, nisam je citao celu, pa bih da samo jedno pitanje bacim...
Ima li ko ovde HM5, cisti, ne pro? :unsure:
Нема нико, никад није ни био у понуди за наше тржиште, а верујем да је ван Кине само Pro /lite за већину региона ако не и за све.
 
Нема нико, никад није ни био у понуди за наше тржиште, а верујем да је ван Кине само Pro /lite за већину региона ако не и за све.
Ja ga uzeh, na rizik, globalna verzija (ustvari delimicno globalna delimicno rusificirana), nesto manje od 500e. Deluje pristojno, jedino mi je da se navinkem da nema punjenje kao moj stari (35min 5-100%). I da se naviknem na zakrivljan ekran, to sam sve do sada izbegavao...
 
Ima li kakvih utisaka da li se nesto menjala kamera da li su iste slike kvalitet 😊
 
Zato što sam negde video da mora da se povuče iz gornjeg ugla, ne bilo gde sa ekrana. Gore levo za notifikacije, gore desno za control centar. Ako može bilo gde sa ekrana onda je to odlično
 
Tako je sad, ubuduće će moći za notifikacija da se povuče bilo gde...
 

Prilozi

  • SVID_20240228_091906_1.mp4
    3.1 MB
Aha, znači Magic 8 donosi to da može bilo gde na ekranu da se povuče? Znam da je sitnica, ali za ovako veliki telefon je to i više nego korisna funkcija za nas koji nemamo velike šake...
 
Jeste, prilično znači.. Pritom što mi se još uvek dešava da promašim stranu za notifikacije.
 
Upalio motor, čekam nešto i ubijam vreme... 😂 Zaboravio sam na zvuk, izvinjavam se..
 
Sad vidim grešku, predikcija me zeznula.
Mislio sam na PROMENU.
Toliko sam siguran u predikcija da nikad ne čitam pre objave.
A tek koliko puta mi se desilo u nekom dopisivanju. 😔🙄
 
Jedno pitanje vezano za video snimak kamerom jel zna neko razlog u nekim situacijama zvuk ako je dalji ili ako se mesa sa dva izvora zvuka kao da neki privremeno mikrofon smanji zvuk snimanja pa ga posle vrati na normalu, npr. kada snimam kuci klinci pricaju nesto cuje se zvuk tv-a kao da u nekim situacijama smanji zvuk tv-a kao neki nois canseling?

Sada sam kao skontao kada snimite video neki posle snimanja pistite ga kao da prve 1-2 sekunde zvuk bude smanjen i onda se pojaca na normalu, da li je i kod vas tako verovatno da ne bude onaj fazon pustis video i odmah iste sekunda zagrmi zvuk
 
@v_electro daj link za tu camera aplikaciju koju koristis.

hvala
 
Da da, za običnu app...
Ako imaš brže prste, čim slikaš high contrast sliku( ili sliku gde imaš uličnu rasvetu, prozore, etc)
levo na kružić pored shuttera se pojavi slika i klikom na nju ides u galeriju. Videćeš posle pola sekunde kako obradi sliku i zameni je (sredi svetla na banderama, ili smanji gde je previše jak white balance, etc)...
 
Nazad
Vrh Dno