Šta je novo?

Poslednje odgledane serije (2024)

Ne znam samo odakle poređenje sa GOT.
Čekam sve epizode pa da odgledam na miru.
Doduše meni je GOT teško đubre koje nisam ni završio tako očekujem baš dosta od Shōgun-a.
 
Dobar je Sogun za sad. Morao sam da ponovim prvu epzodu da pohvatam sve konce. Nema sanse da upamtim japanska imena.
Imaju verzije bez zutih hardcoded titlova
 

Fear the Walking Dead 1 sezona (Bluray-necenzurisana verzija). Za onoga ko ima jak želudac za veliku količinu krvi i ljudskog mesa-preporučujem. Screenshot_20240304-035219.png

Screenshot_20240304-035452.png

 
Black Sails fantazija, prosto mi neverovatno da mi je do skoro prolazila ispod radara.
 

Prilozi

  • MV5BZmExNzU1M2YtNGUzOC00MmM0LWEwYzYtZWJiYjYxNDcwY2E0XkEyXkFqcGdeQXVyMTYzMDM0NTU@._V1_QL75_UX19...jpg
    MV5BZmExNzU1M2YtNGUzOC00MmM0LWEwYzYtZWJiYjYxNDcwY2E0XkEyXkFqcGdeQXVyMTYzMDM0NTU@._V1_QL75_UX19...jpg
    13 KB · Pregleda: 93
Fear the Walking Dead. Završio sa gledanjem 2. sezone. (Bluray-necenzurisana verzija)
 

Prilozi

  • Screenshot_20240306-024348.png
    Screenshot_20240306-024348.png
    416.5 KB · Pregleda: 162
Poslednja izmena od urednika:
Zavrsih House of Ninjas. Vidim na imdb ocena 7.3, po meni malo preterano. Sve je nekako plitko, i licno ne znam ni da li bih sesticu dao seriji
 
Друга сезона Алфа мужјака - једнако добра као и прва. Лепо сам се исмејао.
 
Ja izbindžovao poslednjih pet epizoda S1 i svih pet izašlih do sada u S2 za dva dana - ne pamtim kada mi se poslednji put tako nešto desilo a koristio sam odmora i odmora od tada...
 
Black Sails fantazija, prosto mi neverovatno da mi je do skoro prolazila ispod radara.
Ne znam koliko sam ti puta preporučio a nikako da se "nakaneš" da je odgledaš...
Ja razmišljam da je ponovim kada se ukaže prilika, jer su svi likovi odlično napisani i svaka sezona ima skok u kvalitetu. Završena na samom vrhuncu m
Pritom izuzetno retka serija gde "navijaš" za sve likove, čak i ženske, iako su u suštini negativci...
Mada Flint, Silver i Rackham odskaču svakako
 
Pa jesi skoro pominjao tada mi se i uhvatila a pre se uopste ne secam. Svakako odlicna serija. Likovi razradjeni, dijalozi odlicni, situacije i resavanje istih bas kako treba. Zaboravio sam kako dobra serija treba da izgleda
 
Zavrsih House of Ninjas. Vidim na imdb ocena 7.3, po meni malo preterano. Sve je nekako plitko, i licno ne znam ni da li bih sesticu dao seriji
Ja počeo i nakon pola sata skapiram da je poprilično plitko i ne drži me i odustanem.

Krenem i seriju Twisted Metal i to na ownovu ocene na imdb, stvarno ne znam kako je zaslužila ocenu 7.3, ja sam izdržao celih 10 minuta.
 
Konačno uhvatih korak.:)
Postavljen prevod i za šestu epizodu serije "Novi Stil"
Pravim predah do srede, a do tada uživajte!

The New Look_2.jpg
 
Jeste. Više nego korektna.
S obzirom na temu, drži pažnju sve vreme.
Iskreno, nisam previše očekivao, ali vredi je pogledati.
Pogotovo, ako vam se lepša polovina buni da uvek birate šta se vama sviđa.🤣😂🤣
Tako da… pravi poklon za 8. mart.😉

PS: A mene ako se neko seti, seti...😊
 
Poslednja izmena:
Zavrsih House of Ninjas. Vidim na imdb ocena 7.3, po meni malo preterano. Sve je nekako plitko, i licno ne znam ni da li bih sesticu dao seriji
Па, 7.3 баш и није добра оцена за серију. За филм да, за серију, ипак, негде 8 па навише.
 
Mislim da sam cak i krenuo cim je izasla ali je bilo previse CGI krvi. I ako se ne varam glavni glumac je preminuo posle 1 sezone. Svakako je na listi pa jednog dana...
Dobar je Bugarin (Spartak).
Retka recenica na srpskom podrucju.
Ako ne zbog interesovanja, onda zbog zdravlja dobro je pogledati.
Golotinje na sve strane, a po nekim proucavanjima gledanje golotinje smanjuje procenat dobijanja raka prostate i do 20%.
Zdravlje na prvom mestu!
 
Nazad
Vrh Dno