Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Kad sam ukucala malopre navedeni kod, dobila sam popust od 300 RSD umesto 500 (račun oko 2.700 umesto 3.000 i nešto RSD).

Dan kad ti stiže porudžbina bez ikakvog popusta, samo besplatna dostava. Sinoć reklamiram, kažu račun je bio ispod 3.000, zato vam kod nije obračunat. Pa da je bio ispod 3.000, ne bismo dobili ni besplatnu dostavu.
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu za isporuku u periodu 21.10. -22.10. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, izaberi bilo koji vremenski slot u periodu 21.10. - 22.10., unesi promo kod TYR500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga.
 
Drugari jel ima nešto za Ideu ?
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod XTE500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 24.10.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod QW500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 29.10.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Jel skuplja neko kupone? Ne bih rekao da je neki kvalitet šerpi, a noževi vrv ko prošli put?
 
Nedostaje santoku noz u kolekciji, ubacene serpe i tiganji, za 1 nalepnicu vrednost kupovine podignuta sa nekadasnjih 500 na 750 din.
 
Naravno da se skuplja, nozeve sve imam. Sad idemo po tiganje 😁
 

Prilozi

  • Screenshot_20231022-211352_Moj Maxi.jpg
    Screenshot_20231022-211352_Moj Maxi.jpg
    118.4 KB · Pregleda: 37
Jel ovi nozevi mogu online da se naruce? Meni svi stoje po nizoj ceni a nemam kupone.
 
Mislim da moras imati kupone kod sebe kad dodje isporuka. ALi nisam 100% siguran
 
Jos jedna u nizu prevara nasih trgovaca:alpsko mleko u idea katalog 140 rsd,online 190 rsd i u prodavnici 190 rsd.
 
Iskustvo sa Ideom. Poručio proizvode u petak za danas. Akcijsku cenu ćevapa od petka nisu računali, već današnju regularnu kad su kucali, tu sam zakinut oko 320 dinara. Umesto između 11 i 13 dostavili su u 15:15. Nazvali su u 13:15 da se izvine i zakažu kad će doći. Umesto 5000 račun je 2700, mnoge proizvode nisu imali u magacinu, ali popust je uračunat. Posle dugo vremena doneli su na poklon 2 limenke Schweppes Biter Lemon 0.33, verovatno zbog kašnjenja pa ih bilo sramota da uzmu. Zbog dve kupljene Koka Kole od 1.5 L doneli su plastičnu dasku za sečenje.
 
Cena tih ćevapa sa fiskalnog je veća? Pošalji im mejl.
 
Iskustvo sa Ideom. Poručio proizvode u petak za danas. Akcijsku cenu ćevapa od petka nisu računali, već današnju regularnu kad su kucali, tu sam zakinut oko 320 dinara. Umesto između 11 i 13 dostavili su u 15:15. Nazvali su u 13:15 da se izvine i zakažu kad će doći. Umesto 5000 račun je 2700, mnoge proizvode nisu imali u magacinu, ali popust je uračunat. Posle dugo vremena doneli su na poklon 2 limenke Schweppes Biter Lemon 0.33, verovatno zbog kašnjenja pa ih bilo sramota da uzmu. Zbog dve kupljene Koka Kole od 1.5 L doneli su plastičnu dasku za sečenje.

Iskustvo sa Ideom. Poručio proizvode u petak za danas. Akcijsku cenu ćevapa od petka nisu računali, već današnju regularnu kad su kucali, tu sam zakinut oko 320 dinara. Umesto između 11 i 13 dostavili su u 15:15. Nazvali su u 13:15 da se izvine i zakažu kad će doći. Umesto 5000 račun je 2700, mnoge proizvode nisu imali u magacinu, ali popust je uračunat. Posle dugo vremena doneli su na poklon 2 limenke Schweppes Biter Lemon 0.33, verovatno zbog kašnjenja pa ih bilo sramota da uzmu. Zbog dve kupljene Koka Kole od 1.5 L doneli su plastičnu dasku za sečenje.
Uvek kad zavrsavate porudzbinu oni naglase koje cene nisu vazece na dan isporuke. Mozda Vam je promaklo. Kod Maxi je drugaciji princip,kod njih su cene koje su vazece na dan kupovine bez obzira na dan isporuke.
 
I kod Idea važe cene iz porudžbine, naručujem sa weba i nema te poruke. To sam video samo na aplikaciji, ali nisam potvrdio tada narudžbinu.
 
Uvek kad zavrsavate porudzbinu oni naglase koje cene nisu vazece na dan isporuke. Mozda Vam je promaklo. Kod Maxi je drugaciji princip,kod njih su cene koje su vazece na dan kupovine bez obzira na dan isporuke.
Ne koristim Ideu prvi put, ništa mi nije promaklo
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod QW500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 31.10.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Maxi ima promociju ako se uzme 25 kutija kapsula costa coffee dobije se nespresso aparat za dinar. Nakon odabira 25 kutija nema opcije da pise da se dostavlja i aparat? Takodje ne mogu da nadjem kontakt telefon podrske? Ako neko ima iskustva s ovom kupovinom ili ima kontakt tel ako mozete pomozite. Hvala
 
Ako se desi da neki proizvod sa porudžbine nemaju na stanju, Idea zove kupca telefonom i traži da dopuni porudžbinu do 4500, ili mu kod od 1.000 din. neće biti obračunat.

Kupac onda bude u poziciji da naručuje nešto što mu uopšte ne treba, iako je njihova odgovornost, jer nisu ažurirali sajt.

Da li Zakon o zaštiti potrošača dozvoljava ovako nešto?
 
Nikad mi to nisu uradili, samo pošalju bez tog artikla.
 
Kako su rešeni kuponi ako se naručuje preko Maxi Online aplikacije a kada se kupuje u radnji koristi Moj Maxi. Kako se povezuju kuponi?

Za Glovo i Wolt narucivanje nemaju rešeno odgovor je da rade na tome i rešavaju.
 
Mislim da se ne povezuju, Online ti posalju zajedno sa porudzbinom kupone-nalepnice, a u radnji putem aplikacije budu u aplikaciji.
 
Nazad
Vrh Dno