Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Znao sam! Osećaj me nije prevario.
Ali nekako mi se čini da Univerexport ima bolji izbor nego Maxi
Evo linka za online pčelicu
 
Poslednja izmena:
U novoj Maxi aplikaciji ne vidim gde se aktiviraju personalizovane akcije, ranije je to moralo da se uradi, par puta sam se zeznuo i nisam to bio aktivirao, sada toga nema i uvek je aktivirano ?
 
Nema vise aktivacija, odnosno mislim kad otvoris da pregledas tada se aktiviraju automatski, jer koliko mi se cini na pocetnoj budu kao nesto zamagljeni, pa tek kad udjes u u njih onda su vidljivi.
 
Bukvalno udjes u akcije i prvo stoje personalizovane akcije ali treba koji trenutak da ih prikaže.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-11-02-20-11-45-610_com.delhaize.maxi.loyalty.jpg
    Screenshot_2023-11-02-20-11-45-610_com.delhaize.maxi.loyalty.jpg
    95.4 KB · Pregleda: 29
Nema vise aktivacija, odnosno mislim kad otvoris da pregledas tada se aktiviraju automatski, jer koliko mi se cini na pocetnoj budu kao nesto zamagljeni, pa tek kad udjes u u njih onda su vidljivi.
Tako izgleda i meni, videcu sledeci put na kasi, sutra vec verovatno :D

@emaremare ranije u staroj aplikaciji je bilo dugme "Aktiviraj popust", ako to ne uradis onda ne vaze ni popusti u personalizovanim akcijama.
Dakle, vidim ja akcije ali to dugme ne vidim u ovoj novoj aplikaciji.
 
Tako izgleda i meni, videcu sledeci put na kasi, sutra vec verovatno :D

@emaremare ranije u staroj aplikaciji je bilo dugme "Aktiviraj popust", ako to ne uradis onda ne vaze ni popusti u personalizovanim akcijama.
Dakle, vidim ja akcije ali to dugme ne vidim u ovoj novoj aplikaciji.
Mislis do pre neki dan? Da to sam primetio iako nisam nikada koristio. Sad kada udjes mozes samo da deaktiviras, i pise maksimum 2 deaktivacije. O cemu se tu radi? Zasto bih deaktivirao?

Poceo sam da koristim app vise zbog posudja. Serpa i tiganj su bomba. Uzimao sa 15 nalepnica jer necu da se zeznem da nestanu. Sad polako idem na 60 nalepnica.
 
Tako je bilo dok nije uradjen updejt aplikacije, zato sam i pitao jer u novoj app toga nema jer izgleda to vise nije ni vazno vec je uvek aktiviran popust na to, sto je mnogo bolje.
Ali bila mi bolja stara aplikacija pa rekoh mozda ne mogu da nadjem to u ovoj novoj.
A deaktivacija sluzi da kada ti daju u ponudi neki artikal koji te ne zanima, ti ga onda mozes deaktivirati pa ga vise nece nuditi nego ce nesto drugo da ti ponude, a svake nedelje mozes max 2 da deaktiviras.
Primetio sam da meni nudi tu cesto ono sto kupujem, ne sve ali ima nekih stvari koje mi znace a stalno ih koristim, kao Iceberg salata recimo, 30 dinara po kesi nije ni tako malo, ako se uzima svaki dan.
 
Da li neki lanac marketa i dalje prodaje mleko i jogurt marke ,,Bello"?

Nema ga u prodaji, samo đubre od jogurta. Užasno je opao kvalitet svih mlečnih proizvoda.
 
To je bilo organsko, možda nema više sirovine.
 
Koliko se sećam, to je bio Imlekov brend. Proguglaj pa vidi da li se negde pominje.
 
Imlek Bello organsko mleko i jogurt vec duze nema na stanju igde...
 
pusti sta pise na tarabi... ja ga nisam video mesecima..
(idea ga nema u ponudi na sajtu, sad videh.. za rodu ne znam jer nemaju online shop, ali cisto sumnjam da i oni imaju)
 
pusti sta pise na tarabi... ja ga nisam video mesecima..
(idea ga nema u ponudi na sajtu, sad videh.. za rodu ne znam jer nemaju online shop, ali cisto sumnjam da i oni imaju)
Mene zanima gde buržuji kupuju mleko i jogurt ?

Da li ovo đubre iz prodavnice ili postoji neko rešenje?

U šta se pretvorila šabačka feta, Somborska i ostalo tek da ne pričam... ne vidim više ni jedan normalan mlečni proizvod na tržištu. Ništa mi ne preostaje nego da pređem u vegetarijance.
 
Nisam u diet fazonu, ali kapiram da trenutno pijemo ono mleko u prahu, pa koliko hemicar odredi odnos vode i praska.
Ne znam gde burzuji kupuju mleko i jogurt, mozda u etno specijallizovanim prodavnicama, recimo na Vracaru :)
 
Mene zanima gde buržuji kupuju mleko i jogurt ?

Da li ovo đubre iz prodavnice ili postoji neko rešenje?

U šta se pretvorila šabačka feta, Somborska i ostalo tek da ne pričam... ne vidim više ni jedan normalan mlečni proizvod na tržištu. Ništa mi ne preostaje nego da pređem u vegetarijance.
Ideja Sarajevska
 
Ideja Sarajevska
Mogla bi Idea da uvrsti organski jogurt u redovnu prodaju, ono što prodaju u marketima je strašno...

Naše kvalitetne domaće proizvode izvoze, a uvoze đubre najgore vrste.🦍

Pre ću da odvojim 300 dinara za normalan jogurt, nego da kupujem onaj škart (iako nisam buržuj).
 
Preporuke za jogurt Zapis Tare, u Lidlu Šumadijski i eventualno Granice (stvar ukusa, manje su kiselkasti). Mleko slovenačko Alpsko 3.5% (često je na akciji pa je cena korektna) i DM Bio organsko dugotrajno. Jedino ta 2 mleka mogu da mi naprave gustu penu za kafu u aparatu.. Kravica (čak i ona 3.5% za kafu), Meggle i dr. uzaš koliko su vodeni.
 
Mislim da je sve to jedno te isto... alpsko cepam u zadnje vreme.. jer je keto :D
Zapravo, jedina sigurica je vime u usta! ALi da je krava pasla samo travu!
Svima izmedju krave i mene ne verujem, to su sve sami posrednici :D
 
Preporuke za jogurt Zapis Tare, u Lidlu Šumadijski i eventualno Granice (stvar ukusa, manje su kiselkasti). Mleko slovenačko Alpsko 3.5% (često je na akciji pa je cena korektna) i DM Bio organsko dugotrajno. Jedino ta 2 mleka mogu da mi naprave gustu penu za kafu u aparatu.. Kravica (čak i ona 3.5% za kafu), Meggle i dr. uzaš koliko su vodeni.
Granice su nekad bile predivan jogurt dok su otkupljivali mleko od seljaka (pre 10 g). Sad koriste mleko sa Farme i to je obično đubre.
 
Offtopic je i dalje, ali Mlekarska industrija u Srbiji je propala pre godinu-dve, tako da cisto sumnjam.
Ali ako cujes za nekog do 30 min od grada da ima raw mleko neobrano, pisi na PM.
 
Offtopic je i dalje, ali Mlekarska industrija u Srbiji je propala pre godinu-dve, tako da cisto sumnjam.
Ali ako cujes za nekog do 30 min od grada da ima raw mleko neobrano, pisi na PM.
Mleko koje kupiš direktno od seljaka ti može trajati u frižideru jedno dva dana jer nema konzervansa. Da li ti se isplati da putuješ sat vremena zbog 2 L mleka?

Ta linija organsko belo mleko je bila sjajna i baš se videlo da otkupljuju mleko direktno od seljaka. Ne razumem zašto toga više nema. Nek bude cena i duplo veća, ali bar znam za šta sam dala novac.
 
POstoje nacini da opstane i duze domace mleko... sir, kajmak, deep freeze...
Ali ako bih da biram od ovih praskastih tekucina sto se prodaju i raw mleka, ne bih isao na 2l raw samo..
 
Imate mlekomate pa natočite koliko želite.
 
Nazad
Vrh Dno