Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Zahtev za prenos broja se može odraditi na daljinu pomoću terenskih agenata koji bi to učinili u takvim slučajevima.

A ako hoće uređaj onda se sve može završiti preko sajta ali u tom slučaju jetel ne daje popust 50% već manji popust na paket uz izabrani uređaj

Svakako je A1 jedini jeftin u Srbiji za uređaje na rate, dok je jetel ( čak i sa iluzijom reciklaže ) najskuplji na tržištu.

Znači jetel jedino valja u varijanti 50% na bilo koji paket bez uređaja.
 
Zahtev za prenos broja se može odraditi na daljinu pomoću terenskih agenata koji bi to učinili u takvim slučajevima.

A ako hoće uređaj onda se sve može završiti preko sajta ali u tom slučaju jetel ne daje popust 50% već manji popust na paket uz izabrani uređaj

Svakako je A1 jedini jeftin u Srbiji za uređaje na rate, dok je jetel ( čak i sa iluzijom reciklaže ) najskuplji na tržištu.

Znači jetel jedino valja u varijanti 50% na bilo koji paket bez uređaja.
Znam da je najskuplji, pokušaću da objasnim ali to ide teže starijim ljudima da broj može preneti i sa pozivnim. Neće da menja broj i zavrzlama je. Hvala puno!
 
Znam da je najskuplji, pokušaću da objasnim ali to ide teže starijim ljudima da broj može preneti i sa pozivnim. Neće da menja broj i zavrzlama je. Hvala puno!

Ako baš insistira da ostane u jetelu onda sve možeš i preko sajta ili kol centra da završiš.
 
preko sajta se uloguješ s njegovim brojem i odradiš obnovu ugovora i kupovinu uređaja ako mu je ostalo manje od mesec dana do isteka ugovorne obaveze.
Druga brža i lakša opcija je da pozoveš kol centar i da s njima sve dogovoriš.
U oba slučaja dostava ugovora i uređaja je preko kurirske službe.
 
Kako preko sajta? Da pišem tamo na mejl ili?
Samo pazi sta god da radis budi sa njim. Pregovarati sa njima moze se.ispostavito kao jako velika greška posebno ako neko finansijski ne moze da isprati. I obavezno napomeni da iskljuce da ga zove iko, ne interesuju te ni druge usluge. Da slucajno ne pristane na nešto. Jako im je dvolican i pokvaren sistem da starije osobe mogu da nagrabuse ko niko...
Za mlađe je OK ko bas zeli za starije nisam mogao da verujem kakvi su prevaranti.
 
preko sajta se uloguješ s njegovim brojem i odradiš obnovu ugovora i kupovinu uređaja ako mu je ostalo manje od mesec dana do isteka ugovorne obaveze.
Druga brža i lakša opcija je da pozoveš kol centar i da s njima sve dogovoriš.
U oba slučaja dostava ugovora i uređaja je preko kurirske službe.
A ona glupost oko reciklaže? Kako to da iskoristim? Hvala puno!
Samo pazi sta god da radis budi sa njim. Pregovarati sa njima moze se.ispostavito kao jako velika greška posebno ako neko finansijski ne moze da isprati. I obavezno napomeni da iskljuce da ga zove iko, ne interesuju te ni druge usluge. Da slucajno ne pristane na nešto. Jako im je dvolican i pokvaren sistem da starije osobe mogu da nagrabuse ko niko...
Za mlađe je OK ko bas zeli za starije nisam mogao da verujem kakvi su prevaranti.
Da, da ja ću s njim biti nego da sve stigne na adresu, osoba ima više od 65 godina, hoće telefon i džaba ja pričam neće iz mreže. Ja ću uraditi sve samo da ne ide on jer ne smem samog da ga pustim ko zna šta će da mu uvale.
 
@NMNM vidi preko kol centra kako se reciklažni popust dodeljuje kad se tako uzima uređaj na daljinu. Ja iskreno ne znam kako to funkcioniše jer svima generalno uvek savetujem da u jetelu ne uzimaju uređaje.
 
A ona glupost oko reciklaže? Kako to da iskoristim? Hvala puno!

Da, da ja ću s njim biti nego da sve stigne na adresu, osoba ima više od 65 godina, hoće telefon i džaba ja pričam neće iz mreže. Ja ću uraditi sve samo da ne ide on jer ne smem samog da ga pustim ko zna šta će da mu uvale.
To ti kazem u mom slučaju su zeni tv uvalili preko kol centra pod izgovorom da ce biti 12 meseci dzabe. I slali zeni na neki mejl račune. Skotala tek kad su joj ugasili posle godinu dana i sa 16 000 joj nabili dug i onda mislila aj ugasili pa ce platiti. Zaboravila, nabili na 27 000 a isključili uslugu. Stizu novi racuni a kamata raste... I nedaju da prekine ugovor. Pazi ti lopovluka. Zato kazem pazi sa njim. Cak po mogućnosti on moze postaru svasta da potpise stave na eracun na neki njegov nepostojeći mail... I ti nemaš pojma. I sad zena niti može da gleda niti da prekine ugovor. I sad mora da digne kes kredit da bi mogla da raskine ugovor koji su joj uvaili a da nije bila svesna. Pazi ne daju da raskines šalju račune a ne pružaju uslugu. Koga prave oni budalama...
 
^nema od tog posla ništa, ništa on ne može bez mene, sve online da ja znam šta je prihvatio j šta će da potpiše. Hvala Bogu ja više nisam kod njih. Odvratni su!
 
Ja u toku dana na momente gotovo da ne mogu da koristim internet..na recimo istim mestima nekada ima, a nekada nema signala ?! Ovo je baš iritantno i ne shvatljivo..mreža je u totalnom haosu !
Prelazim u A1 u decembru pa makar mi Yettel ponudio i 80% popusta !
 
Ja u toku dana na momente gotovo da ne mogu da koristim internet..na recimo istim mestima nekada ima, a nekada nema signala ?! Ovo je baš iritantno i ne shvatljivo..mreža je u totalnom haosu !
Prelazim u A1 u decembru pa makar mi Yettel ponudio i 80% popusta !
Ma katastrofa. Spali smo bas na očajnu ponudu... Globaltel ukidaju. Vraćamo se sa 5G izgleda 10 godina unazad...
Yettel je uzasan i po kavlitetu i po nacinu kako usluge pruža. A1 djene djene (dobar kod nas uzasan ako ides van zemlje)
MTS ti je tu i tamo kilav uglavnom preopterećen zna biti... Usluge kud i kamo...
Tako da bas ne vidim neku svetlu budućnost...
 
Koristim A1 nekoliko dana i mene je prijatno iznenadila mreža, nema problema oko prijema signala niti bilo čega drugog, internet može bolje kod mene kući ali u gradu je skroz ok. Zaista sam pogrešila što ranije nisam otišla iz Yettel mreže. Nervira me presek stanja 10.tog u mesecu ali ću se navići, neka to bude sva šteta. Yettel se baš nisko srozao.
 
^ ne hvalim Yettel ali vidi ćeš kad ti dođe obnova ugovora u A1, isti idoti ali drugo pakovanje.
 
e baš zato ja i savetujem svima na svake dve godine da rotiraju operatere, pod uslovom da je svakom signal ok tamo gde korisniku treba
 
^ to se lagano proveri sa karticom sa kioska. Čisto se uzme i proba jedan dan gde korisnik se najviše kreće i boravi.
 
Naravno da neće promeniti stav, iluzorno je i misliti o tome.
Koliko umeš, toliko i dobiješ.
 
To je sve tačno i znam, plan je i meni da ako mogu vratim se kroz 2 godine u Yettel. Ipak bitno je dal će promeniti stav prema korisnicima.
E uopšte se ne treba nervirati oko toga. Drugar je podneo prenos na Globaltel. I odmah je dobio neo neo za 1250... Tako da ni to nije frka... U svakom slučaju preneti ga gde je najbolje... Gde nam je ono nestalo za cenkanje...
 
Ma ko ih j. Evo i meni stigao odgovor sa mejla [email protected], da je trenutno ugovor moguće obnoviti samo po aktuelnim uslovima i uz ponude koje se nalaze na njihovom zvaničnom sajtu ili Yettel aplikaciji.🤣😂🤣
Skoro 15 godina imam popust od 50% i do sad sam ga lagano produžavao preko upita sa gore navedenog mejla. Samo neka ovako nastave, lagano će im se korisnici osipati.
Ostaje mi jedino opcija da pređem u A1.
E sad, zanima me da li je to moguće odraditi onlajn, pošto nisam u mogućnosti da odem lično u neku od poslovnica? Kapiram, da pre nego što to uradim, moram sačekati da mi istekne ugovor za koji dan. Pretpostavljam, da će me zvati iz Yettela kako bi pokušali da me zadrže i ponude popust koji sam do sada imao, pre nego što budem morao bilo gde idem, tipa po novu karticu, potpisivanje ugovora i sl. Ako je neko to skoro radio onlajn, ne bi bilo loše da opiše proceduru, odnosno šta se konkretno unosi od podataka pri podnošenju zahteva.
 
Ma ko ih j. Evo i meni stigao odgovor sa mejla [email protected], da je trenutno ugovor moguće obnoviti samo po aktuelnim uslovima i uz ponude koje se nalaze na njihovom zvaničnom sajtu ili Yettel aplikaciji.🤣😂🤣
Skoro 15 godina imam popust od 50% i do sad sam ga lagano produžavao preko upita sa gore navedenog mejla. Samo neka ovako nastave, lagano će im se korisnici osipati.
Ostaje mi jedino opcija da pređem u A1.
E sad, zanima me da li je to moguće odraditi onlajn, pošto nisam u mogućnosti da odem lično u neku od poslovnica? Kapiram, da pre nego što to uradim, moram sačekati da mi istekne ugovor za koji dan. Pretpostavljam, da će me zvati iz Yettela kako bi pokušali da me zadrže i ponude popust koji sam do sada imao, pre nego što budem morao bilo gde idem, tipa po novu karticu, potpisivanje ugovora i sl. Ako je neko to skoro radio onlajn, ne bi bilo loše da opiše proceduru, odnosno šta se konkretno unosi od podataka pri podnošenju zahteva.

ako bi prelazio u A1 na NeoNeo za 1225 din onda ti agent radi prenos broja i donosi ti ugovor i sim na lokaciju gde tebi odgovara.
A ako bi ostao u jetelu i uspeo da dogovoriš 50 % bez uređaja onda obnovu završavaš preko sms poruke sa odgovorom ''DA''
 
Naravno da neće promeniti stav, iluzorno je i misliti o tome.
Koliko umeš, toliko i dobiješ.
Ja sam bila 11 godina Yettel korisnik, nisam do ove obnove ugovora nisam imala problem, uvek sam dobijala neke popuste. U martu mom mužu sam obnovila ugovor i dobila baš dobru ponudu. Meni su odgovorili da nema povlastica i da se ugovor obnavalja po aktuelnim ponudama navedenim na sajtu.
Ma ko ih j. Evo i meni stigao odgovor sa mejla [email protected], da je trenutno ugovor moguće obnoviti samo po aktuelnim uslovima i uz ponude koje se nalaze na njihovom zvaničnom sajtu ili Yettel aplikaciji.🤣😂🤣
Skoro 15 godina imam popust od 50% i do sad sam ga lagano produžavao preko upita sa gore navedenog mejla. Samo neka ovako nastave, lagano će im se korisnici osipati.
Ostaje mi jedino opcija da pređem u A1.
E sad, zanima me da li je to moguće odraditi onlajn, pošto nisam u mogućnosti da odem lično u neku od poslovnica? Kapiram, da pre nego što to uradim, moram sačekati da mi istekne ugovor za koji dan. Pretpostavljam, da će me zvati iz Yettela kako bi pokušali da me zadrže i ponude popust koji sam do sada imao, pre nego što budem morao bilo gde idem, tipa po novu karticu, potpisivanje ugovora i sl. Ako je neko to skoro radio onlajn, ne bi bilo loše da opiše proceduru, odnosno šta se konkretno unosi od podataka pri podnošenju zahteva.
Za sad pali da kad se podnese zahtev zovu i ponude nešto. Ja nisam htela ni to da prihvatim jer je bilo više za oko 3000 dinara mesečno od ponude u A1. Mislim da može online napiše se DA na određeni broj. A kako ide kad treba i uređaj to ne znam još uvek. Narednih dana ću obnavljati za oca pa ću videti kako ide kad kurir donosi i uređaj.
 
To je sve tačno i znam, plan je i meni da ako mogu vratim se kroz 2 godine u Yettel. Ipak bitno je dal će promeniti stav prema korisnicima.
Za kratko vreme neće, za duži period ćemo da vidimo. Slažem se sa tobom što si prešla u A1 i ja bih da mi nisu dali 50% popust.
 
Za sad pali da kad se podnese zahtev zovu i ponude nešto. Ja nisam htela ni to da prihvatim jer je bilo više za oko 3000 dinara mesečno od ponude u A1. Mislim da može online napiše se DA na određeni broj. A kako ide kad treba i uređaj to ne znam još uvek. Narednih dana ću obnavljati za oca pa ću videti kako ide kad kurir donosi i uređaj.
Ponude nešto? Samo ako ponude 50%, možda i razmislim da ih ne odj**em. Više mi je muka od cigančenja.
BTW, meni ne treba nikakav ”uređaj“ (pretpostavljam da si mislila na telefon), već samo kartica drugog operatera. Nikada nisam uzimao telefon od njih, niti bilo šta drugo.😉
Za kratko vreme neće, za duži period ćemo da vidimo. Slažem se sa tobom što si prešla u A1 i ja bih da mi nisu dali 50% popust.
Jesi li skoro obnovio ugovor, tj.kad si dobio popust i na koji način?
Pošto je ovo, koliko sam razumeo, od skoro, da više ne daju 50% kad im se obratiš preko [email protected]. Ja sam poslednji put pre 2 godine slao zahtev za taj popust preko [email protected] i odmah ga dobijao.
 
Ja sam poslednji put pre godinu dana preko maila obnavljala 50% na jednom broju, sad mi je vreme na druga dva... Na mailu na kraju rekoše kako nije nemoguće da se na aplikaciji pojave i drugačije ponude, ali ovo sada što stoji popust i dodatni popust je u ovom trenutku sve što nude...
Za nekih 20tak dana ako se ne opamete, podnosim za prelazak na globaltel, sve i da zaista pređem, ok, što da ne, 500din mesečno uštede, dakle 50e na godinu dana da spiskam na bilo šta :)
 
Da li kod za Planetu od 40% popusta vazi i za artikle na akciji?
 
Ima li uopšte nekog ko je uspeo skoro da izbombarduje popust od 50%?
 
Nazad
Vrh Dno