Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Sve isto se pise u prethodnih 20 strana. Da se rezimira, nakon podnosenja zahteva za prenos broja u drugu mrezu/pripejd zovu iz korisnickog i nude 50% na pretplatu. Drugacije ne moze.

I svi koji planirate da ostajete u yetelu sa 50% popusta na pretplatu u buduce prvo u poslovnicu da podnesete zahtev za prenos broja u drugi mrezu/pripejd pa onda zove sluzba za brigu o korisnicima i dobija se 50% popusta na pretplatu. Cela filozofija je sada ta. Twitter, email, facebook i ostale fore vise ne pale.
 
Poslednja izmena:
Sve isto se pise u prethodnih 20 strana. Da se rezimira, nakon podnosenja zahteva za prenos broja u drugu mrezu/pripejd zovu iz korisnickog i nude 50% na pretplatu. Drugacije ne moze.

I svi koji planirate da ostajete u yetelu sa 50% popusta na pretplatu u buduce prvo u poslovnicu da podnesete zahtev za prenos broja u drugi mrezu/pripejd pa onda zove sluzba za brigu o korisnicima i dobija se 50% popusta na pretplatu. Cela filozofija je sada ta. Twitter, email, facebook i ostale fore vise ne pale.
Tako je a ne zatrpavati prethodnih 20 strana ,
 
Čitaju oni forum,nisu baš oni toliko "mali". Majmuni su teški to,zato ih treba saterati u ćošak sa prelaskom u drugu mrežu. Kada su oni tako namazani,jedini način je prelazak u drugu mrežu. Pa neka se češaju malo.

Cepaju i dalje najjače cene uređaja a mreža im se samo tako raspada. Samo neka nastave tako,od srca im želim to
 
Čitaju oni forum,nisu baš oni toliko "mali". Majmuni su teški to,zato ih treba saterati u ćošak sa prelaskom u drugu mrežu. Kada su oni tako namazani,jedini način je prelazak u drugu mrežu. Pa neka se češaju malo.

Cepaju i dalje najjače cene uređaja a mreža im se samo tako raspada. Samo neka nastave tako,od srca im želim to
Ma realno da budem iskren ja sam za onaj benchmark da ubace lepo koliko GB po korisniku svaka mreza pruza... Pa lepo da se pohvali ( A ne ko Albanija kad je imala 4G nesto brzo i trubili kako su dobri a paketi ono nemas preko 4GB ) Lako ti je biti brz kad niko ne koristi tvoje usluge... Ovako da svi znamo Brzine su takve ali mreza podrzava i daje korisnicima tacno to i to...
A ne da se hvale razlika je u mrezi... A razlike nidje veze... Posebno od kad je A1 pustio Volte na prepaidu... Sad vise ne mogu ni sa onim 3G da se hvale...
 
Sve isto se pise u prethodnih 20 strana. Da se rezimira, nakon podnosenja zahteva za prenos broja u drugu mrezu/pripejd zovu iz korisnickog i nude 50% na pretplatu. Drugacije ne moze.

I svi koji planirate da ostajete u yetelu sa 50% popusta na pretplatu u buduce prvo u poslovnicu da podnesete zahtev za prenos broja u drugi mrezu/pripejd pa onda zove sluzba za brigu o korisnicima i dobija se 50% popusta na pretplatu. Cela filozofija je sada ta. Twitter, email, facebook i ostale fore vise ne pale.
Lepo sumirano, ovo bi trebalo da bude sticky da se ne bi vise ponavljalo isto pitanje
 
Kako sada funkcioniše otkaz broja? Nije pod ugovrnom obavezom.
Jel ima onaj neki period odlaganja do gašenja ili?
 
Ma ljudi vi niste svesni koliko mali broj (mi ovde na forumu) hoćemo, tražimo popuste i privilegije, a koliki je broj onih korisnika koji to ne traže, koje to ne zanima, niti uopšte razmišljaju o tome..jer, prosto im je mrsko da se cimaju🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
Mi koji tražimo povlastice, koji želimo korektan odnos prema starim korisnicima i neku privilegiju..pa to je smešno, mi smo tek na drugoj ili trećoj decimali !
Zato njih zabole lakat da menjaju politiku poslovanja, da menjaju pristup prema korisnicima..apsolutno se uopšte ne uzbuđuju !
I verujte mi da ti šefovi vrlo dobro znaju šta rade i ne potresaju se uopšte zbog nas nekoliko (jedva par desetina) korisnika koji nešto tražimo, zahtevamo, hoćemo...
Na žalost svih korisnika (verujem i ne samo Yettel mreže) to je tako !
 
Svi provajderi su prvoshodno usmereni na biznis korisnike. I tu ima dosta mesta za pregovore, dok se fizickim licima daje na kasicicu, sto bi se reklo. Jer oni ne zive od nas vec od biznis korisnika. I zato ih bas briga za nas.
 
Svi provajderi su prvoshodno usmereni na biznis korisnike. I tu ima dosta mesta za pregovore, dok se fizickim licima daje na kasicicu, sto bi se reklo. Jer oni ne zive od nas vec od biznis korisnika. I zato ih bas briga za nas.
Znači onda bi smo svi trebali biti biznis korisinici (zar ne)?
 
To za biznis korisnike se odnosi na velike sisteme. Kada imaš jedan ili nekoliko brojeva na pravno lice, zapravo nema cenkanja ni u meri kao za fizička lica, imaš ponudu i to je to.
 
U poslednjih nekoliko dana u centru Beograda i Kraljeva mi internet bude E umesto H (ne koristim 4g) da li se još nekom to dešava?
 
Занимљиво је како баш нико није написао да данас од 16:00 готово да и не ради Јетелов мобилни интернет.
 
Od vikenda prešao na Orion optiku, posle skoro 7 godina na Telenor/Yettel Home, pa nisam primetio 😂

Neću da grešim dušu, ceo period na ovom Home paketu je radio više nego korektno, zaista nisam imao većih prekida i bitnih problema.
 
radilo mi je juce sve normalno, ne pamtim kada sam imao neki prekid. jeste da brzina nije neka, u vecim mestima kad je zagusenje ide i ispod 10 mbps, ali sve aplikacije pa i youtube mi uvek rade normalno. u selu gde zivim obicno je brzina oko 30-40 down / 15-20 up mbps
 
I kod mene net radi ok (BG, Autokomanda, Karaburma, Bežanija, Arena...) Non-stop sam na mobilnom netu, WiFi mi je isključen.
 
Rešila se žena prevaranata konačno... I to kad je platila usluge.
Prevaranti nisu hteli da je isključe nego kao nije jos prošla uplata. Pa da dodje kad prođe jos jedan račun pa onda da raskine uslugu. Znači ne mogu da verujem kojim taktikama se koriste.
 
Ima dobra ponuda za A54 1099din uz pretplatu. Mislim da nije puno za taj telefon
 
Да ли јетел има опцију одлагања плаћања рачуна?
Ако има,како?
Колега хоће да одложу али не налазимо опцију...
 
Да ли јетел има опцију одлагања плаћања рачуна?
Ако има,како?
Колега хоће да одложу али не налазимо опцију...
Ima isključe mu uslugu. Ne može da je koristi. Kad bude hteo da plati tipa za šest meseci iskesira lovu na belo za tih šest meseci plus pripadajuće kamate. Upale mu uslugu i svi srećni i zadovoljni 😁.
On odloži plaćanje a oni šest meseci naplate nešto sto nisu pružali
 
Не разумем ово написано.
А1 има опцију одлагања плаћања рачуна на 2 недеље. Да ли јетел има нешто слично?
 
Ima dobra ponuda za A54 1099din uz pretplatu. Mislim da nije puno za taj telefon
Na koju foru mu je rata 1099din? Jer ovako je cena na rate 53176 i uz onaj vaucer 15000 manje to mu dodje 38176/24 meseci izadje 1590 telefon i plus pretplata 2050( total 10) = 3640 mesecno. Gde sam ja pogresio onda prosvetli me? :)
A i sad kad bolje vidim kod mene vaucer na 15000 se odnosi ne A53 a ne na A54 🤦‍♂️
 
Poslednja izmena:
^ evo reklame
 

Prilozi

  • Screenshot_20231020_124651_Telegram.jpg
    Screenshot_20231020_124651_Telegram.jpg
    116.4 KB · Pregleda: 74
Ne isplati se.. on nov na kp 320 evra. Ali fina navlakusa moram priznati :)
 
Nazad
Vrh Dno