Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Gde nameravaš? Ja razmatram samo A1, mts nisam ni gledao... Mada imam optiku, Box 2...
Pa u A1. Poslovni mi je u A1 i gde god se krecem po Ns, internet je brzi od 2 do 14 puta(da ,14 puta) . Imam onaj Total data za 1800 ali dzabe mi 100gb kad ne mogu potrositi i da hocu. Jos sam nabavio onaj vaucer tako da ce me Neo Neo izaci 1250.
 
Najbolje je što stižu razne ponude... ja trenutno imam dvije ponude, "produženje ugovora s popustom" i sad novi "produženje ugovora s DODATNIM popustom" tako da imam opciju da odaberem isti paket po dvije različite cijene. :D A najslađe od svega je što mi dodatni popust nudi i Total 5, kog nema kad samo odem na sajt i gledam pakete...
 
da,da i kod mene je tako "sa popustom" i "sa DODATNIM popustom", samo što je u mom slučaju total 4 u pitanju :) više mi i ne treba :)
jedan je valjda 500din jeftiniji, a drugi 700, što je zapravo ona klasična ponuda od 30% popusta koja se uvek davala šakom i kapim prilikom obnove i koju smo preko sajta (ako ne uzimamo telefon) uvek mogli da dobijemo...

sa 50% mogu i da me maknu sa total 4 ako je baš neophodno, ali sa 30%, gledam druge opcije :)
 
Je l' realno da je call centar ovako bezobrazan, preko 20 godina kod njih Total 20 1425 ili mars?
 
Kako misliš total 20 1425? Ja sam podneo zahtev za prenos broja u A1 pa ćemo videti.. Jedino možda ostanem ako mi ponude total 10 sa 50% popusta. Mada i to je upitno jer u A1 imam beskonačno minuta i 10gb za 780 din (Korporativni ugovor).
 
Definitivno. Najveći prevaranti su ovi iz yettela. Ne verovatno. Kako sad iko normalan posle ovako nečega da sarađuje sa njima?
Ladno hoce da naplaćuju dalje usluge a da pri tome nista ne isporučuju i to neće da prihvate da raskinu uslugu.
Ja sad ne znam jel to kod nas uopšte legalno.
Znam da smo banana zemlja i da je to yettel ali da smo toliki pacenici to nisam znao!
 
Pazi prosli put je bilo 10gb za 1150rsd, sad isti taj paket 1200? Nema vise evo vam neki gigabajt dzabe jer jebi preko 20 godina ste kod nas. Ja odo' od njih, mahom zbog bezobrazluka call centra jer bukv samo sto ne kazu mars.
Total 20 daju za 1425, total 40 za 1575rsd??? Dje logika? A Total 10 1225 ako se ne varam 50 dinara gore dole
 
Kod MTS-a nema nikakvih "pogodnosti" ako prebacim broj?
 
Ima prvo i osnovno imaju lepši Logo , aplikacija im je vrh ...
Nema plavih i zeleno drečavih boja plus imate Omoriku 25 koja je full 👍
I 1100din mesečno 12 meseci, pa onda 2300 narednih 18 :)

Iskreno zbog pokrivenosti signalom na mestima na kojim kampujem najradije bih prešao na Mts, ali na žalost, preskupi su za moje potrebe.
 
I 1100din mesečno 12 meseci, pa onda 2300 narednih 18 :)

Iskreno zbog pokrivenosti signalom na mestima na kojim kampujem najradije bih prešao na Mts, ali na žalost, preskupi su za moje potrebe.
A koja su to mesta gde kampujes?
Jel postoje negde da se pogledaju mape pokrivanja operatora?
 
Da da, moja greška, loše sam pročitao. Opet preskupo. Možda se isplati u nekom Box paketu..
 
Ispravio sam se vec :)
 
Pozdrav, zanima me nešto, tiče se obnove ugovorne obaveze u Yettel za korisnike koji ne mogu da odu u poslovnicu. Pošto više ne može da se obnavlja preko službe za brigu o korisnicima.
 
može se obnoviti preko sms poruke nakon poziva sa službom brige o korisnicima.
Bitno je samo da vlasnik tog broja na daljinu podnese zahtev za prenos broja u drugu mrežu i jetel ga odmah sutradan zove i uz 50 % popusta obnovi ugovornu obavezu preko sms poruke, ne mora nigde da ide. Kada dobije SMS dogovorene promocije i paketa samo odgovori sa DA i kreću nove dve godine ugovorne obaveze.
 
Nije loša ponuda Total 10 sa 1200din? Ne treba mi vise od 10GB a i izbegao bih davanje broja korporativnoj mreži..
 
Nije loša ponuda Total 10 sa 1200din? Ne treba mi vise od 10GB a i izbegao bih davanje broja korporativnoj mreži..
Zavisi sta ti treba, Globaltel je neprikosniven za roaming, treba i na to misliti, opet Yettel aplikacije kome trebaju i to je neki dinar tamo 'vamo. Freepaid 8gb 1000rsd, mozes da menjas pakete kako ti kad treba, ali ide prelazak na mts ko zna sta ce tu da se izdesava. Mislim da je najbokji raj NeoNeo 1225, ko uspe da ga dobije i kome treba toliko interneta.
 
može se obnoviti preko sms poruke nakon poziva sa službom brige o korisnicima.
Bitno je samo da vlasnik tog broja na daljinu podnese zahtev za prenos broja u drugu mrežu i jetel ga odmah sutradan zove i uz 50 % popusta obnovi ugovornu obavezu preko sms poruke, ne mora nigde da ide. Kada dobije SMS dogovorene promocije i paketa samo odgovori sa DA i kreću nove dve godine ugovorne obaveze.
A kako funkcioniše bez prenosa broja? I ako želi uređaj! Mislim da za prenos mora da ide u poslovnicu a on to ne može.
 
Nazad
Vrh Dno