Šta je novo?

iOS 17

Au posle update-a.... Battery health....

I dalje 100% :D
 
2000 poziva na recent calls, hvalim te Boze!!!
 
Ali i dalje nisu grupisani za npr isti kontakt nego mora da se skroluje u nedogled? :) Ako su to riješili onda sjajno
 
Ali i dalje nisu grupisani za npr isti kontakt nego mora da se skroluje u nedogled? :) Ako su to riješili onda sjajno
Nije grupisano po kontaktima, ali meni je ovako bolje. Tako ne bih znao kad je neko zvao dok ne otvorim grupisani kontakt.
 
Kakva je šansa da se Face ID implementira na instagram, messages, photos, google photos...? Iskreno dojadilo mi je da palim i gasim shortcuts...
Mislio sam da ce napraviti widget clock+kalendar u jednom, ili vremenska+kalendar.
Kao sto neko rece, radi dosta fluidinije, kucanje je dosta bolje, zvuk tastature precizniji, prati svaki klik.
Da li ste testirali da li se contact profil vidi svima (ko ima ajfon) ili samo onima koji su digli na iOS 17?
BH 100% jos uvek, ip 13 pola godine star 😊
 


Evo video od 2h sa prikazanim svim promena (i one sitne) u iOS-u 17, ko zna možda ćete videti nešto što niste zapazili do sada :D
 
12 Pro Max apdejtovan..isti battery health (77%), ista koliko vidim i fluidnost...sto bi se reklo..radi ko doksa..ko i prethodna 3 apdejta.
 
Jel nešto strašno što se prešlo na 17? Nov sam na iosu i sin me danas pita dal da mi uradi update ja reko radi ga (mislio sam da mora).
Ja ne primećujem razliku neku
.
IMG_5087.png
 
Pogledaj dva posta iznad od dervisa, imas 2 sata gledanja da vidis sta je sve izmenjeno.
 
koliko se ja secam nece pokrenuti update instalaciju ako je baterija na ispod 50% i nije na punjacu


Pametan je mali.

Renderovao je noćas gomilu fotografija u LR i nije se updatovao. Sačekala me je prigodna poruka. Vode računa o produktivnim korisnicima, za pohvalu.

Jutros sam ga šljusnuo, sve isto kao RC.
 
Jel nešto strašno što se prešlo na 17? Nov sam na iosu i sin me danas pita dal da mi uradi update ja reko radi ga (mislio sam da mora).
Ja ne primećujem razliku neku

Nemoj da diže na 17, kad već menja telefon (novi 15) neka sa njim odradi update, tako će mu bar biti nešto biti novo i utisak da je pormenio telefon. Ko ne prelazi na 15 onda i može da pukne odmah 17 i tako osveži telefon nekim vizuelnim promenama. Ja čekam jer ću verovatno menjati, taman da vidim iskustva par dana sa 17 a i da imam neku vizuelnu koliko toliko promenu kad promenim fon.
 
Nemoj da diže na 17, kad već menja telefon (novi 15) neka sa njim odradi update, tako će mu bar biti nešto biti novo i utisak da je pormenio telefon. Ko ne prelazi na 15 onda i može da pukne odmah 17 i tako osveži telefon nekim vizuelnim promenama. Ja čekam jer ću verovatno menjati, taman da vidim iskustva par dana sa 17 a i da imam neku vizuelnu koliko toliko promenu kad promenim fon.
A i kad ga uradi neka pukne odmah reset, i onda cista instalacija da bude pre bilo kog setovanja.
 
Jel vama radi onaj novi screen kad vas neko zove?

Probali devojka i ja, izadje u kontaktima kako je ona stavila, ali kada zvoni fon ceo ekran samo siv kao da nema slika niti da je namestila ista.
 
Jel probao neko možda intezin mobile banking? Da li radi sve kako treba?
 
Ali koliko je sada ruzan call screen i contact screen sa ovom sivom bojom ko nema sliku... kao da je neki bag
 
Misliš - ko ima Android? Em im ne daju plave poruke, em sad ovo :ROFLMAO:
 
Meni je ovo na dark temi ruzno. Ne znam kakve veze ima android.
 

Prilozi

  • IMG-4d594937b0fe618349f59a5c2cd190f1-V.jpg
    IMG-4d594937b0fe618349f59a5c2cd190f1-V.jpg
    54.3 KB · Pregleda: 133
  • IMG-723fea6afdb7f6ef34fb9dbbc3a3644b-V.jpg
    IMG-723fea6afdb7f6ef34fb9dbbc3a3644b-V.jpg
    39.4 KB · Pregleda: 133
@mrmilos
Sad možeš postaviti Contact Poster, svoju sliku i ime koje bi trebalo da izlazi ljudima kada ih zoveš. To naravno radi samo između Apple uređaja...
Upravo ovo što je @The PunisheR pitao.
 
Probaj da postavis, pa da promenis, tako je meni proradilo i sad radi super...
 
Proradilo je meni iz prve.
 
Nazad
Vrh Dno