Šta je novo?

iOS 17

Kod mene i dalje problem sa zvonom telefona. Kad dođe poziv telefon pozvoni samo na momenat i onda se utiša. Isključen mi je Attention-aware
 
Kod mene i dalje problem sa zvonom telefona. Kad dođe poziv telefon pozvoni samo na momenat i onda se utiša. Isključen mi je Attention-aware
Потврђујем, код мене се исто дешава. 13.
 
Ja nemam nikakvih problema sa zvonom, sve ostalo radi najnormalnije kod mene. iOS 17 RC iPhone 13
 
Ja jos nisam stavio na 14 pro, vidim na reddit dosta se zalw da nece imes da se aktivira, takodje da sam prestane sa punenje oko 80% zbog vrucine-a kao telefon nije uopste topao...
Nadam se da ce da puste neki apdejt za ovu rc da isprave bar te neke "kriticne" stavke
 
xx.1 verzija uvek bude najbolja za update ako ste strpljivi da čekate, a ne kao ja da sve mora da bude na najnovijoj verziji 😂 Pored toga evo nakon 4 dana nikakve bagove i probleme nemam sa RC-om. iMessage, punjenje sve u najboljem redu. Svakako ume da se desi da lansirana verzija bude drugačija od RC-a te se to možda i sada desi. (Sa RC-a se svakako može updateovati na tu novu)
 
Isto. Imam RC vec nekoliko dana i sve radi kako treba. A Adaptive Audio za Airpods je bukvalno game changer, kao nove slusalice da mi je neko poklonio.
 
Ja jos nisam stavio na 14 pro, vidim na reddit dosta se zalw da nece imes da se aktivira, takodje da sam prestane sa punenje oko 80% zbog vrucine-a kao telefon nije uopste topao...
Nadam se da ce da puste neki apdejt za ovu rc da isprave bar te neke "kriticne" stavke
Ic me ne interesuje sto nekom PLZ HALP MI FONE DED ne radi. 99% ljudi radi i ovde na forumu svima, tako da to je to.
 
17 final is live
 
IMG_9330.jpeg




Identičan build number (21A329) kao iza iOS 17 RC koji je bio za public verziju.
 
Cekam da vidim sta kazu ostali, pa da se skida. :D Baterija bolje da se vrati na 100%. :sneaky:
 
ajmo ljudi beta testirajte ovo pa se vidimo mozda na 17.1 :D

Cekam da vidim sta kazu ostali, pa da se skida. :D Baterija bolje da se vrati na 100%. :sneaky:

Da li probati ili ne?

Koristim RC nekoliko dana (isti build), stablina skroz. Niti sam video nikakva usporavanja, sve aplikacije rade, baterija ista. Nije ni health opao, ko sto to cesto biva posle apdejta. Ne morate nicega da se bojite, niti da cekate neke buduce verzije. (Bilo je verzija kada je .1 bila i gora nego prva ;))

Vec sam spomenuo, ali da ponovim: Ko koristi APP2 slusalice, obavezan apdejt!
 
Ažurirao sam pre pola sata, telefon je fluidniji, kamera bolja, imam battery drain, neće da se puni, pomagajte prijatelji 🤣

IMG_7390.png
 
Ubacio i ja, telefon leti! :D
 
Imam 17icu od developer pa do bete, poslednja (beta) verzija nije imala to u nazivu, samo ios 17 (RC verovatno), pretpostavljam da je to-to, jer ne dobijam nikakav update sad.
 
Za wifi calling mora operater da podržava…

Koga zanima više:

Jel još nekom ne čita dobro km u fitness? Piše 0 a broj kalorija je ok i u health je ispravan broj km…
 
Nazad
Vrh Dno