Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

hello , kako da se ulogujem preko provajdera?! pise mi da mi je hbo max aktiviran preko moj mts portala
i kada izaberem logovanje preko provajdera i ukucam moj.mts username i loziku samo mi prijavi neku gresku
Trebaš dobiti kod od operatera sa kojim se registruješ na HBO Max.
 
kontaktirao sam ih, hvala
 
Jedno pitanje .imam hbo max nalog koji plaćam mesečno.
Sada sam promenio nalog na yettelu i imam hbo max paket da koristim bez pretplate.
Da li treba prvo da obrišem svoj nalog pa onda se registrujem preko yettela ili samo otkažem pretplatu?
 
Da nebi plaćao ono što imaš već u yettel-u, otkažu pretplatu. Izloguješ se sa starog naloga i uloguješ sa yettel-onim akreditacijama na svim uređajima. To možeš uraditi odma ili kada ti istekne pretplata koju plaćaš. Ja sam ovih dana prešao sa SBB na Mts , tako da još par dana mogu koristiti oba naloga, posle toga samo Mts.
 
Zdravo,
nisam već dugo ulazila na app hbo max, međutim iz nekog razloga ne mogu. Tj piše da uređaj nije kompatibilan sa ovom verzijom (huawei p30 pro).

Drugarica iz BiH je probala da udje na moj nalog i koristi bez problema. Šta bi mogao da bude problem?
 
Drugarica može da koristi na Huawei telefonu? Čini mi se da sam negde pročitao da je HBO banovao Huawei telefone.
 
Mislim da je više nema u Play Store za te starije Huawei telefone koji imaju Google servise. Deinstaliraj tu verziju koju imaš, a novu skini i insraliraj sa apkmirror.
 
Ja imam novu 5t i od skoro je nedostupna na play prodavnici, a app koji sam imao vec u telefonu ne radi.
 
Otvorite onda preko browsera i gledajte tako
 
Kao što rekoh, skinite apk sa alternativnih prodavnica i radiće. Isti problem je imao moj brat pre par meseci na Huawei P30. Deinstalirao je. Našao novu verziju na apkmirror. Nisam ga pitao da li je s vremena na vreme ponovo skida i instalira najnoviju dostupnu verziju. Uglavnom od tada se nije žalio da mu ne radi HBO Max.
 
Samsung QN90A televizor i HBO Max mi kaze da moram da instaliram novu verziju Max - koja naravno nije podrzana a i prikazuje da ne podrzava ovaj TV.
Pretplatu je uplatio bivsi cimer, ne znam na koji nacin ali uvek je radila na ovom tv-u.

Zna li neko zasto se ovo desava, koliko vidim svima vam i dalje radi HBO MAX, i kako resiti?
 
koji je region na TV-u i gde je uzet HBO Max i da li se gleda preko VPN?
 
Potreban savet.
Do skoro sam preko Supernove (u okviru paketa) koristio HBO Max. Prešao u Yettel i do kraja meseca prenosim i broj mobilnog i samim tim dobijam HBO Max na korišćenje.
Pitanje glasi. Pošto je isti email bio i u Supernovoj, biće i u Yettelu.
Kako obrisati stari nalog (sada ne mogu da se prijavim na Supernovu, jer je istekla UO) da bih ponovo koristio isti mejl, kod novog operatora? Hvala unapred!
 
Samo kad se budeš ponovo prijavljivao preko yetela ostaviš taj isti mail. On će te pitati da li želite da koristite stari nalog i ako potvrdiš ponovo će biti aktivan stari nalog sa tim mailom
 
Samo kad se budeš ponovo prijavljivao preko yetela ostaviš taj isti mail. On će te pitati da li želite da koristite stari nalog i ako potvrdiš ponovo će biti aktivan stari nalog sa tim mailom
Znači mejl ima veze sa HBO ne sa provajderim, što bi i bilo logično?
Hvala na odgovoru!
 
Da li se nekome desava da na EON boxu servis koci, pa je potrebno pauzirati i ponovo pokrenuti sadrzaj koji se prati. Ponekad se desi da streaming stane i po 5-6 puta za vreme samo jedne epizode. na LG TV i drugom android TV nemam ovakav problem, niti kada gledam neki drugi streaming servis preko EON boxa.
 
Da li se nekome desava da na EON boxu servis koci, pa je potrebno pauzirati i ponovo pokrenuti sadrzaj koji se prati. Ponekad se desi da streaming stane i po 5-6 puta za vreme samo jedne epizode. na LG TV i drugom android TV nemam ovakav problem, niti kada gledam neki drugi streaming servis preko EON boxa.
Dešava se i na LG TV i drugim OS.
 
Na engleskom jeziku.
 
Eh, ja se ponadao
 
duze vreme sam korisnik sbb i evo kao premium korisnik dobio sam free hbo max......radi supper na eon boxu i nemam problema.....dao sam sestricu da instalira kod sebe i za sada on (eon sbb korisnik) i ja gledamo ko kada stigne u dve kuce.....hteo bih da iskoristim i instaliram aplikaciju i na Fire sticku pa da nosim sa sobom gde zatreba (ako je to moguce) ......moje pitanje je da li mozemo da gledamo jedan nalog u isto vreme? i koliko njih moze da koristi nalog u isto vreme? hvala puno.
 
duze vreme sam korisnik sbb i evo kao premium korisnik dobio sam free hbo max......radi supper na eon boxu i nemam problema.....dao sam sestricu da instalira kod sebe i za sada on (eon sbb korisnik) i ja gledamo ko kada stigne u dve kuce.....hteo bih da iskoristim i instaliram aplikaciju i na Fire sticku pa da nosim sa sobom gde zatreba (ako je to moguce) ......moje pitanje je da li mozemo da gledamo jedan nalog u isto vreme? i koliko njih moze da koristi nalog u isto vreme? hvala puno.
Na 3 uredjaja istovremeno
 
Zavisi i gde putujes, i da li je tamo dostupan Hbo Max
 
Da li neko ovde slucajno zivi u Nemackoj i koristi HBO Max? Imam pretplatu u okviru Supernove u Srbiji, nekada sam mogao sa Nordom da gledam pa ukinuli, pa Surfshark pa ni to sad ne radi.
Postoji li VPN koji sigurno radi za HBO Max ovde?
 
Da li neko ovde slucajno zivi u Nemackoj i koristi HBO Max? Imam pretplatu u okviru Supernove u Srbiji, nekada sam mogao sa Nordom da gledam pa ukinuli, pa Surfshark pa ni to sad ne radi.
Postoji li VPN koji sigurno radi za HBO Max ovde?
Probaj KeepSolid. Znam da ima servere u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji. Trebalo bi posluzi tvojoj svrsi
 
Nazad
Vrh Dno