Šta je novo?

FIFA World Cup Qatar 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Muller objavio da se povlači iz reprezentacije.

Pominju Tuchela da će da preuzme Nemce jer je Klop vezan za Liverpool do 2026 godine
Liverpool je na prodaju, možda Klopić dođe i ranije.

@N3n0 Kada ovako gledaš da, ali pozicioniraj se odozgo, iz ptičije perspektive, i tada neće preći lopta celim obimom liniju.
 
Čudi me da nisam pročitao neku od teorija zavere u vezi sa ovom mučenom loptom i razlogom zašto nije prešla iako je “očigledno” prešla.
@N3n0 Kada ovako gledaš da, ali pozicioniraj se odozgo, iz ptičije perspektive, i tada neće preći lopta celim obimom liniju.
Fudbal je geometrijsko telo lopta, a lopta je iz bilo koje perspektive isto udaljena od tangente (golaut linija). To što nama tako ne izgleda je problem naše perspektive i ugla pod kojim oko vidi.
 
01world-cup-spain-japan-ball-out-1-d064-articleLarge.jpg


Izvor: https://www.nytimes.com/live/2022/12/01/sports/spain-japan-world-cup-scores
Celo detinjstvo su me ubeđivali da sam u autu sa loptom, a mogao sam biti najpopularniji klinac u kraju....
Napadamo PH!?

Ko je Japancima trener, kakvu istoriju ima?
I treba Pixy da umeša svoje japanske veze makar kondicionog da nam prodaju
Trebali smo mi biti 500 godina pod Japancima a ne pod Turcima....
 
A be filozofirate oko jedne lopte pa i ako ste pukli kladionicu vise srece drugi put.
Proso Japan, sreca prati hrabre, za malo i Spanci da ispadnu, sto bi bilo odlicno, dabogda ispali od Maroka.

Uzivajte u fudbalu nemoj filozofirate toliko.
 
Na žalost , izgleda da će opet povrede da "kroje" sastav našeg tima . ☹️
 
Stojkovic na konferencijama, od kada su stigli u Katar, ne deluje na istu onu osobu koja nas je vodila kroz kvalifikacije.
Poprilicno "bode oci" ponavljanje kako je atmosfera i zajednistvo u ekipi nikad bolje, znajuci nase obicno bude suprotna situacija...
 
Deluje kao neko na lekovima za smirenje kome ništa nije jasno i vidno je zbunjen. Ako mu je ovo bila taktika od pocetka i na kraju osvojimo ovo prvenstvo akademija će mu dodeliti oskara
 
Lik izgleda kao da je pod sedativima ili pijan, svaki put!
Ej bre... Nemoj ta dva da mu razdvajaš!

Sad bez zezancije, muka mi je kad vidim ovog našeg prepariranog bota od selektora, bez krvi u sebi i bez ikakve emocije, u fazonu daj da otaljigam pa idem do hotelske sobe da se uvoštim, i uporedim ga sa starim Martinom (meksički selektor, koji od nervoze, na klupi skida sako, pa košulju i ostaje u majici) ili bilo kojim drugim selektorom na ovom SP, osim Songa (koji je takođe nabuksovan do besvesti)...
 
Poslednja izmena:
zamolio bih da se više ne bavimo psihofizičkim stanjem selektora. hvala na razumevanju
 
Ovo je gol-aut bez VAR-a i tačka. Ko god se bavio fudbalom će ovo reći. Možete da slikate i sa Marsa to ne menja činjenicu. Da je ovo gol linija bio bi gol.
 
U fudbalu se sve linije identično tretiraju, i gol linija i golaut linija, a lopta mora celim obimom da PREĐE tu istu liniju.
Fakat je da ovo niko ni u ludilu ne bi video, ali zato je tu komp, tako su odlučili.
 
Ej bre... Nemoj ta dva da mu razdvajaš!

Sad bez zezancije, muka mi je kad vidim ovog našeg prepariranog bota od selektora, bez krvi u sebi i bez ikakve emocije, u fazonu daj da otaljigam pa idem do hotelske sobe da se uvoštim, i uporedim ga sa starim Martinom (meksički selektor, koji od nervoze, na klupi skida sako, pa košulju i ostaje u majici) ili bilo kojim drugim selektorom na ovom SP, osim Songa (koji je takođe nabuksovan do besvesti)...
Nama ne bi valjao ni Klop jer je stranac, Murinjo jer je bezobrazan, a Piksi nam ne valja jer ne pokazuje emocije... Piksi ima moju podršku od početka iz prostog razloga što je objektivno veća zvezda od svih naših igrača i deluje makar da se sam uz stručni štab pita u vezi sa timom. Nije zvao nijednog padobranca, svi na spisku su tu iz ovog ili onog razloga, ali realno bolji tim od ovog teško može da se sastavi. Nije podlegao klubaštvu u smislu da zove par igrača iz Zvezde i Partizana ili ne daj Bože neke anonimuse iz ostalih klubova ling long lige. Da li deluje kao ozbiljan evropski trener/menadžer? Pa ne deluje, ali mi organizaciono i po trenerskom kadru svakako nikad nismo bili na nivou ozbiljnih reprezentacija koje idu na svako veliko takmičenje i negde nešto i naprave. Ajde malo da se stavimo ipak na svoje mesto. Mi od kad smo prošli grupe 1998. godine nismo apsolutno ništa značajno uradili u seniorskoj konkurenciji. Ja mislim da ide na bolje i da treba i tom Piksiju pružiti šansu jer nije kao da mi imamo (kao u košarci recimo) brdo stručnjaka koji rade po najjačim evropskim klubovima pa da možemo da biramo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno