Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Ima dva modela,ne znam sad tacno oznaku napamet.Jedne su sa mikrofonom i one su skuplje,a ove druge su bez mikrofona i oko 1k su.
Lako ces ih naci na Tehnomanija sajtu jer ih ima u dosta boja.

Sent via Xperia Z2
 
To su iste slusalice sto se tice specifikacija i zvuka sigurno.Na tebi je samo da izaberes koji model hoces,a da su dobre sluske,stvarno jesu.

Sent via Xperia Z2
 
e to mi je vazno, udobnost. sa mojim Beyerdynamic nisam nesto zadovoljan, jesu udobne ali mi cesto ispadaju iz usiju pa moram da ih guram nazad.

verovatno cu uzeti i njih i Rock Zircon.

edit: sad vidim da Z reviews i nije nesto odusevljen, cak u jednom trenutku kaze da su bolje Hybrids od njih.

 
Poslednja izmena:
Da li iko od vas ima Piston 3 viska? Mislim da bi mi one najvise odgovarale jer sam bio prezadovoljan sluskama koje su isle uz Lumiu 920, ali ipak tri godine kasnije dotrajase


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rock Zircon ispadaju iz ušiju sa onim njihovim default navlakama (ne znam kako se ovo kaže na srpskom?). Ja sam naručio sa Alija one od "memorijske pene" da vidim hoće li biti bolje sa njima.

Sent from my Picasso using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ulošci?

Javi kakvi su ti od memorijske pene.
Ovde ih neki hvalili, ja hteo da uzmem a ono na aliexpress-u loši komentari (slab kvalitet, traju mesec-dva, lošiji zvuk, lošija izolacija...)
 
Pa sve zavisi od kvaliteta materijala i izrade, najjace da su svi ti dodaci od mem.pene isti, ima tu dosta djubreta po netu ali i kvalitetnih koji cak poboljsavaju zvuk i udobnost a traju dugo.
Kacio je Vylota odavno linkove.. probao sam bas takve i odlicni su.

Sent from my D6503
 
Dobro, jel se na kraju taj Sennheiser CX 5.00 za 40e isplati ili ne ? Obrnuo sam deo teme pa sam video i ove ATH CKX5 . Ista je cena ath i senn pa ih voleo da znam jel ima neki razlog da se odlucim za jedne od ova dva para , ath mi se vise svidja zbog gumice za drzanje .
 
Poslednja izmena:
Jel može preporuka za bubice koje rade slicno kao monitorske slušalice Audiotechnica M50?

Sent from S7
 
Dobro, jel se na kraju taj Sennheiser CX 5.00 za 40e isplati ili ne ? Obrnuo sam deo teme pa sam video i ove ATH CKX5 . Ista je cena ath i senn pa ih voleo da znam jel ima neki razlog da se odlucim za jedne od ova dva para , ath mi se vise svidja zbog gumice za drzanje .
Pa za 40e se svakako isplate s obzirom da su cene u ostalim domacim
prodavnicama oko 10k din.
A ovako po utiscima sa head fi rekao bih da su zvucno bolje od ckx5, imaju drajvere iz momentum i.e ali zvuce malo neutralnije od njih, sto je i prednost i mana, subjektivno je.
http://www.trustedreviews.com/sennheiser-cx-5-00-review




Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Jel može preporuka za bubice koje rade slicno kao monitorske slušalice Audiotechnica M50?

Sent from S7
Tih m50/x ima u nekoliko verzija i zvuce razlicito, najcesce su v-shaped.

Koja je namena i kakav zvuk ocekujes od in ear?

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Ljudi, citam malo temu, vidim da hvalite ove KZ ATE-S, a trebaju mi neke solidne slusalice od 5-10$. Ima li sta bolje od njih, i kakav mi je izbor u ovoj nizoj klasi na alixpres-u? Moze i link, ako nekoga ne mrzi...
 
Tih m50/x ima u nekoliko verzija i zvuce razlicito, najcesce su v-shaped.

Koja je namena i kakav zvuk ocekujes od in ear?

Sent from my D6503
Ja imam prvu verziju .... To su monitorske sluske... Meni zvuce odlicno....Mozda im kao monitorske fali srednji opseg ali u globalu jako kvalitetan zvuk.

Trebaju mi in ear za sto realniji zvuk kad slusam neku muziku kad sam van kuce i te iste bi koristio za stage monitoring... Da imaju sto kompletnji bass/mid/high opseg i da se cuju cisto.

Sent from my P022 using Tapatalk
 
@D.M

Postoji nekoliko verzija M40/M50, na head fi ima poseban thread sa poredjenjima.
Kao sto si i napisao te 40 su vise flat (fs verzija je super-flat :D ) dok su 50 v-shaped mada postoje i neke specificne verzije.

Sent from my D6503
 
Nazad
Vrh Dno