Šta je novo?

Kućna multimedija Bubice

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?
Kupi onda beats u kojoj boji pozelis, tebi ocigledno ne trebaju dobre nego fensi slusalice.
Meni recimo crna/crvena/bela na uredjajima 5x bolje izgleda nego zlatna koja mi je bas "plazu cuva Mic, mnogo volim kic".
 
Haha hteo sam solo 2 u zlatnoj boji wired ali nemaju, samo wireless, ali ove senn momentum mi izgledaju lepo, samo moram da ih probam prvo da vidim jel ispadaju [emoji14] a ako ne bude to to, mozda odem do player-a da pogledam jedne beyerdynamic bele da vidim kakve su :D

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Pogledaj scullcandy...one su ti fensi, imas ih u raznim bojama,a nisu skupe i imaju basa.Bice ti to sasvim dovoljno,a i moderno.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pogledaj scullcandy...one su ti fensi, imas ih u raznim bojama,a nisu skupe i imaju basa.Bice ti to sasvim dovoljno,a i moderno.

Jedini je problem što crkne kabal kod džeka posle 2-3 meseca svakodnevne upotrebe. :)
 
Al ih ima u fensi bojama.[emoji2] [emoji2] [emoji2]

Elem..ove sto ih koristim za napolje(ne usudjujem se da nosam akg ili ath m40x napolju [emoji4] ), se drze skoro dve godine.Mislim da su ink'd..prva generacija.

Sto je najsmesnije, one za jedne bubice, imaju sasvim ok zvuk..pogotovo za hip hop.
 
Scullcandy boje su rtd, iskreno [emoji23] videcu sta cu, ali nije lakooo, haha :D cekam sajam potrosacke elektronike mozda budu neki lepi popusti...

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Krenuo sam u potragu za novim slusalicama, ali posto ne pratim to trziste potrebna mi je vasa pomoc

Bitno mi je da imaju lep/dubok bas i dobru izolaciju vanjskih zvukova posto cesto putujem. Slusalice cu kupovati preko Amazona, budzet do 30 Evra.

Posto se ne razumem u sve karakteristike ja sam nasao par modela za koje sam nasao pozitivne utiske.

Sony MDR-Q68LW - vrlo zanimljiv model sa odlicnim utiscima. Brine me sto su mozda teske pa tokom duzeg putovanja mogu uzrokovati bol oko usiju. Dodatni je plus sto nisu in-ear i sigurno manje ostecuju sluh.

Sony XB50AP - svi hvale ove slusalice sto se tice kvalitete zvuka i basa. Jedina primedba ide na racun zavrsne obrade, jer kako kazu kucista su uradjena od ocajne plastike.

Sennheiser CX 215 - po utiscima ovaj model bi trebao biti ono najbolje od zvuka sto se moze dobiti za tu cenu.

Sennheiser CX 175 - vrlo pristupacan model sa odlicnim utiscima. Ovo bi mogao biti best buy ako se odlucim za povoljnu kupovinu.

Primedbe za oba Sennheiser modela su pretanke zice, ali nije nesto sto utice na kvalitet zvuka, osim cinjenice da treba pazljivije rukovati sa njima.

Zanimaju me vasa misljenja oko modela koje sam nasao i mozda neki vasi predlozi gde bi za svoj budzet mogao dobiti bolji zvuk. Posebno me zanimaju licna iskustva
 
Ako zelis dobar bass sa dobrom izolacijom dodaj jos koji dolar i uzmi Sennheiser CX300II Precision.Imam ih,gotovo od kako su se pojavile.
Ako iole budes vodio racuna trajace ti godinama....
Za jos koji dolar vise mozda Zero Audio Carbo Basso(malo japanske egzotike)...
Sve u svemu ako uzimas sa Amazona za 30 i koji evro mozes lepih sluski naci...
 
Nemoj da kupujes "preko", imas u jednoj domacoj prodavnici Senn cx5.0 za samo 40e (inace su oko 10k din). Te sluske su dosta bolje od ostalih koje si nabrojao.

http://www.trustedreviews.com/sennheiser-cx-5-00-review

Dakle, povecas budzet za 10e i u srb pazaris kvalitetnije slusalice sa 2god. garancije.

Sent from my D6503
 
Pozdrav ljudi! :)

Evo i ja sam resio da uzmem neke bubice, pa bi mi svaka pomoc bila dobrodosla...
Vec par meseci pratim i citam i nikako da se odlucim i nakanim da kupim. Prvo sam gledao nesto oko 2-3k, ali se buzet iznenadno povecao dobitkom na kladzi...

Trazim neke in-ear slusalice. Koje imaju dobru izolaciju spoljne buke (nenormalna buka iz autobusa i na (trenutnom) radnom mestu - ponekad i oko 60,70-80 db). Pozeljni dugmici za kontrolu zvuka i mikrofon.
Naravno, dizajn slusalica me ne zanima previse, sve neka ide na kvalitet zvuka. :D

Od muzike najvise volim da slusam neki classic rock, dakle zvuk gitare... Tocak, Dire Straits, Clapton, ZZ top, Rainbow, Hendrix, Lynyrd Skynyrd, Bonamassa, PF...
Mada ponekad "zadjem" i u druge zanrove. Ne znam koja bi bila najbolja opcija za tako nesto.

Sto se tice ovoga sto sam ja gledao, jedno vreme su mi favoriti bili Sennheiser CX150, akg k321 i neki Sony (ne secam se oznake). Trazenjem, citanjem i povecanjem budzeta sam dosao do Sennheiser CX300 II i Audio-technica ATH-CKX5 (cini mi se).

Vi hvalite i ove Piston 3 i Hybrid...
Sennheiser CX 5.00G i Sennheiser CX 5.00i (koja je razlika?) se u toj radnji mogu naci za 40e, a na ostalim mestima preko 10k?! Koja je to fora? Da li ih je neko kupio tu i ima li garancije?

Hvala unapred na preporukama. Izvinjavam se na duzini i broju pitanja, s obzirom da je prvi post. :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi! :)

Evo i ja sam resio da uzmem neke bubice, pa bi mi svaka pomoc bila dobrodosla...
Vec par meseci pratim i citam i nikako da se odlucim i nakanim da kupim. Prvo sam gledao nesto oko 2-3k, ali se buzet iznenadno povecao dobitkom na kladzi...

Trazim neke in-ear slusalice. Koje imaju dobru izolaciju spoljne buke (nenormalna buka iz autobusa i na (trenutnom) radnom mestu - ponekad i oko 60,70-80 db). Pozeljni dugmici za kontrolu zvuka i mikrofon.
Naravno, dizajn slusalica me ne zanima previse, sve neka ide na kvalitet zvuka. :D

Od muzike najvise volim da slusam neki classic rock, dakle zvuk gitare... Tocak, Dire Straits, Clapton, ZZ top, Rainbow, Hendrix, Lynyrd Skynyrd, Bonamassa, PF...
Mada ponekad "zadjem" i u druge zanrove. Ne znam koja bi bila najbolja opcija za tako nesto.

Sto se tice ovoga sto sam ja gledao, jedno vreme su mi favoriti bili Sennheiser CX150, akg k321 i neki Sony (ne secam se oznake). Trazenjem, citanjem i povecanjem budzeta sam dosao do Sennheiser CX300 II i Audio-technica ATH-CKX5 (cini mi se).

Vi hvalite i ove Piston 3 i Hybrid...
Sennheiser CX 5.00G i Sennheiser CX 5.00i (koja je razlika?) se u toj radnji mogu naci za 40e, a na ostalim mestima preko 10k?! Koja je to fora? Da li ih je neko kupio tu i ima li garancije?

Hvala unapred na preporukama. Izvinjavam se na duzini i broju pitanja, s obzirom da je prvi post. :)
Posto vecinom delimo muzicki ukus kao bas jeftino, i dobro resenje, mogu da ti preporucim kz ate-s. Sto se tice tih senn g je verzija za android a i za iphone.

Ово је послао 6п!
 
Ako zelis dobar bass sa dobrom izolacijom dodaj jos koji dolar i uzmi Sennheiser CX300II Precision.Imam ih,gotovo od kako su se pojavile.
Ovakvi postovi mi se svidjaju :type: Uzecu tvoj predlog kao najbolji ako ne iskopamo nista drugo za slicne pare.

Sve u svemu ako uzimas sa Amazona za 30 i koji evro mozes lepih sluski naci...
Tako je, ali je problem sto se vrlo malo razumem u tehnicke karakteristike tako da su mi prakticno sve iste kada ih gledam.
 
Hsv, kakve su ove ckx9? I ima li verzija bez mikrofona?



I crkni sto ih pomenu!!!!!![emoji2] [emoji2]
Pa pisalo se vec o njima..
Verzija "is" je sa mikrofonom i 5€ skuplja. Ja uzeh bez mic-a za 80e u RP pocetkom 2015.

Sent from my D6503
 
Pre desetak dana umreo majk, sada leva sluska...

Bubice koje koristim duze vreme su iz S/Note serije, jedini razlog zasto bih probao nesto drugo je dugotrajnost istih.

Koje dugotrajne bubice preporucujete(ako tako nesto postoji)?
 
Niko ne moze da ti garantuje koliko ce bubice trajati.
Mozes da ih platis i 500e ako nemas srece ili ako ih ne budes cuvao (tj ako se budes bahatio) riknuce.

Ali svakako da i cena-brend u klasama iznad 30e cesto znace i kvalitet, sve ispod je klasicna potrosna roba, posebno bubice do 10 ili 20e. Ipak to ne znaci da ce bas sve jeftine crci posle kraceg koriscenja.



Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Ljudi porucio sam Piston 3. Jel su hybrid bas toliko drasticno bolje ili sam ok i sa trojkom, s obzirom da su mi ove koje su dosle uz Lumiu 820 bile fantasticne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Xi i bilo koje druge Kineske alternative otpadaju :smoke:

Zašto si tako isključiv?

Jedan savet: koliko god loša izolacija da je, uvek možeš da naručiš "navlake" od memorijske pene ako ti to nije mnogo ružno, i tako dobiješ i na izolaciji.
 
Dajte predlog za neke dobre slušalice bez kabla, za trcanje do 70 evra...
Evo da ti kažem šta da ne uzmeš: uzeh pre desetak dana Ready2Music Titan bluetooth slušalice za 6k (prvenstveno su mi trebale kada uveče šetam).

E sad, slušalice daju solidan zvuk, uz prilično slab bas, ALI, samo kada sam stacionaran. Čim se krećem, konekcija se gubi na svake dve sekunde. Đubre neopevano, sutra ih vraćam.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Zašto si tako isključiv?
Njih bih razmatrao ako ne nadjem nista ubedljivo od renomiranih proizvodjaca.

U medjuvremenu sam razgledao jos modela u mom cenovnom rangu i naisao sam na modele koji su dual-driver.Moze li mi neko pojasniti o cemu se radi, koje modele preporucujete i sta u praksi znace dual-driveri?
 
Poslednja izmena:
Laicki receno imas odvojene zvucnike za niske i za vise tonove.

Ово је послао 6п!

I veću verovatnoću da neki od 4 "drajvera" postane feleričan - pravi distorzije. Moje lično mišljenje, bazirano na iskustvu sa zvučnicima i sušalicama koje su mi prošle kroz ruke, je da su "normalne" slušalice (po jedan "driver" u svakoj sluški) bolje i dugoročnije rešenje.
 
Pa sunce mu ne traju isto neke dual drajver kineske od 15$ sa ali-a i npr AT od 200, 300$ :)

Sent from my D6503
 
Nazad
Vrh Dno