Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Prošao. Skače
 
Ide ovo do 20, dolara sada mislim
 
Hoće, ali sa tendencijom rasta
 
Mislim oko par sati da se sve slegne i ne bude nedoumica. Fork ubedljivo vodi i vec nema dileme koji ce chain opstati. Samo jos da se nista neplanirano ne desi u medjuvremenu i na konju smo.
 
Kako sad da manjujemo?Svuda mi pokazuje nule na pool stranicama a majneri rade
 
Coinotron radi bez problema
 
nanopool takodje radi bez problema, kasnile su isplate jutros jer su se prebacivali ali sve isplaceno
 
nanopool takodje radi bez problema, kasnile su isplate jutros jer su se prebacivali ali sve isplaceno
Kako..ja sam sa 2 racunara na nanopool i vec 3 sata mi pokazuje sve nula ...a kod mene sve normalno radi ..probao sam i restart i brisanje daga ali sve normalno ali na poolu nula..probao sam i dwarfu isto
 
Brisanje DAG-a? Nisi u toku. Uzmi Genoil 1.1.7.
 
Uzmi Clay
 
Svaka im cast. Bez manipulacije, bez FUD-a...Koliko god ne voleo ovaj ETH fenomen, moram priznati da je dev tim ucinio sve da ne izmanipulise svoje investitore u danima oko forka. Svaki pokusaj obaranja cene su zestoko branili i odbranili. Mozda jeste centralizovan, mozda jeste ovakav ili onakav, ali svojim holderima do sada daje najvisi nivo ocuvanja vrednosti investicije. Dakle kao centralna banka, cim neko pokusa da srusi vrednost oni intervenisu. Nije bas u duhu slobodnog trzista, slobode itd, ali bolje i to nego da danas imas za vilu a sutra ni za kikiriki...I to je jedini nacin da kriptovalute steknu popularnost-sigurnost da neces preko noci izgubiti skoro sve sto si investirao, zato sto nekom tamo manipulatoru niska cena bas odgovara.
 
Može li ovaj post koji je napisao @student da ide u listu odabranih?

Jednostavno tako funkcioniše monetarni sistem još od doba Feničana.
Neko mora da brani valutu da bi ljudi u nju vjerovali. Taj neko će se i dobro potruditi oko toga jedino ako i sam ima sredstva u toj valuti.

Digresija: Svim našim političarima odmah svu deviznu usteđevinu konvertovati u domaće valute.

Naravno, taj koji upravlja valutom može njome i da manipuliše i na štetu, ali i u korist svojih klijenata.
Imate takve primjere i u realnom svijetu. Prvi su Ameri, a drugi Švajcarci.

Sada će biti zanimljiv dalji razvoj. Svakako će tek biti ozbiljnih napada na ETH jer je mnogima trn u oku. Vidjećemo kako će Rus nastaviti odbranu.
 
ima li nekog na coinmine.pl? nesto mi nije bas sve ok...
 
Svaka im cast. Bez manipulacije, bez FUD-a...Koliko god ne voleo ovaj ETH fenomen, moram priznati da je dev tim ucinio sve da ne izmanipulise svoje investitore u danima oko forka. Svaki pokusaj obaranja cene su zestoko branili i odbranili. Mozda jeste centralizovan, mozda jeste ovakav ili onakav, ali svojim holderima do sada daje najvisi nivo ocuvanja vrednosti investicije. Dakle kao centralna banka, cim neko pokusa da srusi vrednost oni intervenisu. Nije bas u duhu slobodnog trzista, slobode itd, ali bolje i to nego da danas imas za vilu a sutra ni za kikiriki...I to je jedini nacin da kriptovalute steknu popularnost-sigurnost da neces preko noci izgubiti skoro sve sto si investirao, zato sto nekom tamo manipulatoru niska cena bas odgovara.
Rekoh ja da ce fork proci bez problema. A pricah i da je decentralizacuja precenjena. Uglavnom, slazem se sa svime sto si rekao i svaka im cast na odradjenom poslu.


Mozda. Obim trgovine je na sada toliki da je u posljednja dva sata na berzi koju pratim kupljeno cak 0.4 ETH za 1.184 LTC. :D
Uh da. Volume je smesan u tom paru, dobro si ti i prosao. Sto ne trgujes malo za btc? Bolje ces proci.
 
Nazad
Vrh Dno