Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Da li je probao neko aplikaciju Force Doze ? Obecava :)
 
Ne mogu da skinem Unlocker sa Play Store-a, nudi mi ga sa cenom...sa "ostalih" sajtova nisam pokusavso.

Edit: Probao upravo i nista. Skinuo app od nekih 70-ak kb, ali ne mogu da kliknem na polje za verifikaciju putem sajta...

Kao sto je covek gore napisao - slkines trial, skines unlocker. Pokrenes unlocker, on ti kaze da si kupio apk, stikliras onaj kvadratic da ti se unkocker vise ne pojavljuje u aplikacijama i to je to. Vise puta sam tako radio i bez ikakvih problema. Nije mi poznata ta verifikacija preko sajta, niti mi je ikada ponudjena ta opcija.
 
Ljudi sta je ovo, pojavilo mi se na tel odjednom? Takav mi je lockscreen bio par puta danas. Nemam pojma zasto. Ne znam ni od koje aplikacije je to...


Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1463845010379.png
    uploadfromtaptalk1463845010379.png
    59.6 KB · Pregleda: 197
ES File Explorer free da li ti je instaliran? Video sam da on menja lockscreen na taj način.
 
Verovatno Clean master.
Slicno imam ja preko CM-a.

My Samsung S6 sent this
 
Hteo je da kaže da Messenger kida bateriju.
 
Ljudi sta je ovo, pojavilo mi se na tel odjednom? Takav mi je lockscreen bio par puta danas. Nemam pojma zasto. Ne znam ni od koje aplikacije je to...


Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
Koristiš TouchPal?
 
Ljudi sta je ovo, pojavilo mi se na tel odjednom? Takav mi je lockscreen bio par puta danas. Nemam pojma zasto. Ne znam ni od koje aplikacije je to...


Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Ako se ne varam, to je TouchPal, "boost charge" - u general settings (pri samom dnu) se iskljucuje. Ako nemas TouchPal, onda trazi dalje.
 
Es file imam free, touch pal nemam... sad cu da pogledam, u es-u da li se menja lock. Hvala na predlozima ljudi :)

U es-u ne vidim opciju vezanu za ovo. :-\

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Obriši ga pa onda probaj. Koliko su ovo dobre aplikacije bile (es i touchpal), i ovako da ih unište... Ovo je za zatvor.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Es je i dalje dobar kad ga kupiš.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Takodje tako mislim imam ES placenu verziju.

My Samsung S6 sent this
 
+1 ES plaćeni vredi svaki dinar

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
ja sasvim zadovoljan sa debloatovanom verzijom ESa koju sam postavio prije par stranica
 
Zasto bi debloatovao nesto sto ima u besplatnoj verziji sa drugim imenom? File managera za Android ima jako mnogo, 99% njih ima iste funkcionalnosti. I placena verzija ima adaware u pozadini, kao i prikupljanje podataka na uredjaju zarad _________ .

Developer se prodao jeftino, ne zasluzuje poverenje vise pa makar ta apliakcija bila za 2 nauticke milje ispred svih ostalih.
 
nisam puno čačkao ostale, ali na ES znam kako da preko wifi rutera pristupim šerovanim folderima na PC-u, a sa ostalima ili ne znam, ili nemaju tu opciju. Ovo je debloatovani stariji ES
 
Solid nema, sad sam ga probao.
Dobar file explorer, ali samo to, osnovne fje ima..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ima solid skine se ftp plugin... Ja sam odavno podesio samba share i radi lepo..
 
Zasto bi debloatovao nesto sto ima u besplatnoj verziji sa drugim imenom? File managera za Android ima jako mnogo, 99% njih ima iste funkcionalnosti. I placena verzija ima adaware u pozadini, kao i prikupljanje podataka na uredjaju zarad _________ .

Developer se prodao jeftino, ne zasluzuje poverenje vise pa makar ta apliakcija bila za 2 nauticke milje ispred svih ostalih.

Koji drugi explorer moze da ukljuci ftp server pa da telefonu pristupim sa PC-a?
Da mogu telefonom da se zakacim putem sambe na NAS i da kad mi je telefon root-ovan mogu da brisem sistemake aplikacije?

Sve ovo podrzava es explorer, ako jos neki moze ove 3 stavke kazi rado cu ga probati?
 
Poslednja izmena:
Koji drugi explorer moze da ukljuci ftp server pa da telefonu pristupim sa PC-a?
Da mogu telefonom da se zakacim putem sambe na NAS i da kad mi je telefon root-ovan mogu da brisem sistemake aplikacije?

Sve ovo podrzava es explorer, ako jos neki moze ove 3 stavke kazi rado cu ga probati?
Kažem već stoti put MiXplorer je vrh. [emoji2]
 
Ja sam prespavao taj cas kada si ti to spominjao.

Upravo testiram sljaka kao sat! :wave:
 
1. Download the patcher and extract the files to 'C:\fbpatcher' (download link is at the bottom).
2. Download the latest Facebook apk from apkmirror.
3. Move the apk to the folder where you have extracted fbpatcher, and rename it to 'fb.apk'.
4. Double-click 'fbpatcher.bat' to start the patching.
5. If it's done, you get a file 'fb-patched.apk'. Copy it to your device, install and enjoy!

Jesi video da ima uputstvo?
 
Kažem već stoti put MiXplorer je vrh. [emoji2]

Verzija koju sam probao je brljavila sa kopiranjem sa i na mrežu pa sam skinuo odavde što je neko postavio stari potpisan ES i rešio pitanje fajl eksplorera.
 
Solid Explorer je dobar, ali posle perioda probe zahteva da se kupi licenca.
 
1. Download the patcher and extract the files to 'C:\fbpatcher' (download link is at the bottom).
2. Download the latest Facebook apk from apkmirror.
3. Move the apk to the folder where you have extracted fbpatcher, and rename it to 'fb.apk'.
4. Double-click 'fbpatcher.bat' to start the patching.
5. If it's done, you get a file 'fb-patched.apk'. Copy it to your device, install and enjoy!

Jesi video da ima uputstvo?

Uradio sam po tom upustvu ali ne dobijam fb-pached.apk. Dobijem samo temp folder u kome nema fb-pached.apk...

Koristim najnoviju javu, odradim rename skinute fb app koje skinem sa apkmirror u fb.apk ali opet nece...
 
Nazad
Vrh Dno