Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ono najvažnije ima + dele besplatno aplikacije :)
Samo je ogromna mana što kasne sa ažuriranjem zadnjih verzija aplikacija...

Nema ništa bez PS-a !
 
jednog dana će i CG postati dio svijeta, kao Srbija :d Do tad, Aptoide all the way :p

BTW, čitam neki test Logitech tastatura, vidim imaju app koja može da prikazuje temp i opterećenje procesora PC-a, i tako te podatke na ekranu telefona. Ne pretjerano korisno, OSIM ako nemate android telefon koji ne koristite nizašta drugo. Ja imam neki Desire HD, ne koristim ga. Logi G15 tastatura mi je nedavno riknula, a navikao sam se da imam taj ekran sa podacima na tastaturi... Ako ko zna neke aplikacije koje omogućavaju da prikazuju statistiku sa PCa na telefonu, ili neku drugu pametnu svrhu za Android tel koji se ne koristi, nek da ideje :)
Bio je na XDA prilog kako da od android telefona napravite recimo kameru za automobile...
 
Hitno mi treba preporuka za recovery program. Obrisan je ceo album sa slikama na lg g3 (nije na elsternoj sd kartici). Rutovan je.
 
Ne znam šta ima da je efikasno, ali sve su veće šanse da nema povratka zbog TRIM funkcije.
 
Hitno mi treba preporuka za recovery program. Obrisan je ceo album sa slikama na lg g3 (nije na elsternoj sd kartici). Rutovan je.
Izguglaj disk digger aplikaciju, ne znam da li je ima na marketu.

Sent from my Nexus 5X
 
Ima, ako imaš rut skini pro verziju ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ono najvažnije ima + dele besplatno aplikacije :)
Samo je ogromna mana što kasne sa ažuriranjem zadnjih verzija aplikacija...

Nema ništa bez PS-a !

Cool je kada nekome stigne update a nekome posle nedelju dana -to su prednosti PS.
A ko kaze pa imas Apk mirror, dobro pa imam i aptoide , amazon, get jar...sve su to alternative PS, koje za razliku od PS veoma dobro rade i svima je apk file dostupan u isto vreme, bar za apk mirror i aptoide tvrdim.
 
Cool je kada nekome stigne update a nekome posle nedelju dana -to su prednosti PS.
A ko kaze pa imas Apk mirror, dobro pa imam i aptoide , amazon, get jar...sve su to alternative PS, koje za razliku od PS veoma dobro rade i svima je apk file dostupan u isto vreme, bar za apk mirror i aptoide tvrdim.
Hehe ti i dalje misliš da je aptoide bolji od play store-a...

Vidi se da dolaziš sa propale windows mobilne platforme :D


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Naveo sam po cemu je bolji, jasno napisao...
A ti kao da si Droid bot, sve sto Google napravi ti srecan.
 
Neverovatno o čemu se ovde priča i upoređuje :)

Google Play Store vs Aptoide :D

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Zvanican i alternativni store, sto nebi to poredio?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Aptoide mnogi Aptoide hejteri i nemaju pojma zasto isti hejtuju... Ako je Android otvoren, cemu onda fobija ;-)

BTW svako ko je koristio nekada ili koristi neki linux distro, zna sta je apt i repo i da se bez toga ne moze :)
A ako pucas na to kako je PS "siguran" i sam znas sta je sve Google propustio na tom Store-u , tako da :)

Samo neka raste :)

Capture.JPG
 
Poslednja izmena:
Другари имам питање како да у новој гугл тастатури подесим српски латиницу упоредо са ћирилицом и енглеским и после само да мењам на тастер за језик? Знам да мо(иначе сад сам приметио да нема осмо слово азбуке лол)е јер то радим на телефону док овде на таблету никако не могу да подесим а скинуо сам речник за оба О.О

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Pa ideš u podešavanja jezika i tu izabereš koje jezike hoćeš. Kako nema 8. slova?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Слика говори више од хиљаду речи...иначе у подешавањима за таблет имам само ћирилицу српски не и латиницу да изаберем.Као две тотално различите тастатуре кад упоредим са мобом и овде...
b7a05272ecd0f73020065c3909824f78.jpg


Poslato sa T1 7.0 uz pomoć Tapatoka
 
Ne bih znao stvarno... Na telefonu je ž zadnje slovo u donjem redu, ovde ga stvarno nema, nije mi jasno zašto, kao ni za latinicu...

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Aptoide ekstra stvar! Bolji od play stora po meni

Capture.JPG

Bice tu uskoro i milion aplikacija :) Voleo bih da obrisem PS , sam zbog te politike bezobraznih developera sto nekome puste app a nekome ne , ili nekome kasni po po 10 dana update, kakav je to Store, to je sramota. Primer paypal-a, pruza uslugu u Srbiji "ali" posto nije 100% opcija dostupno onda zvanicno ga nema u PS za Srbiju, dobro majku mu pa mogu ljudi bar videti transakcije ili stanje na pay palu, dovoljno je. ili Google apps, koje dolaze od najave posle 5 - 10 a ponekad i vise dana...
 
Poslednja izmena:
Гледам сад са телефона и не могу да верујем хахаха покушаћу да реинсталирам по трећи пут.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 
Јел може неко да ми каже да ли може да се игра брзи тикет у новој Моцарт апликацији? И ако неко случајно сачуван апк од старе апликације, ова је криминално лоша и ружна..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Pogledajte prilog 201140

Bice tu uskoro i milion aplikacija :) Voleo bih da obrisem PS , sam zbog te politike bezobraznih developera sto nekome puste app a nekome ne , ili nekome kasni po po 10 dana update, kakav je to Store, to je sramota. Primer paypal-a, pruza uslugu u Srbiji "ali" posto nije 100% opcija dostupno onda zvanicno ga nema u PS za Srbiju, dobro majku mu pa mogu ljudi bar videti transakcije ili stanje na pay palu, dovoljno je. ili Google apps, koje dolaze od najave posle 5 - 10 a ponekad i vise dana...
Kakve su mere sigurnosti HTTPS only, pinovani sertifikat? Mislim zvanični Store ima mnogo problema, ali je zato veoma siguran, osim kad odobre malware aplikaciju. Ali to nije ono što mene brine. Ne uliva mi poverenje što je homepage plaintext.
 
Moze brzi tiket samo nemoj da se ulogujes, a staru apk imas na njihovom sajtu... Ova nova je odvratna

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi moze preporuka za call log aplikacija, tj istorija poziva... Da ima opciju tap to call...

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam instalirao Unlimited Call Log aplikaciju.
 
Zelim da se screen lock automatski iskljuci kada se konektuje na kucni WiFi. Probao sam ovaj i ovaj , ne rade na mom telefonu. Sad kad sam trazio koje sam isprobao, nasao sam i ovaj koji nisam testirao. Edit: i ovaj takodje, verovatno ih ima jos, ali posle prva dva sam odustao.

Da javim (ukoliko je jos neko zainteresovan za ovo) da sam problem resio pomocu Hi Locker-a, koji ima trusted wifi opciju. Generalno je jedna od najboljih locker aplikacija.
 
Valjda je ovu novu mozzartbet aplikaciju radio technicom solutions,isti oni koji su radili večernje novosti apk pa zato i ovakva promena interfejsa
 
Nazad
Vrh Dno