Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Zaboravih da komentarisem, da, zaista prelepo izgleda, zanimljivo. Hvala na predlogu ;)
 
Ja sam malo igrao i dosta mi se svidja,vidi se da je izvorno pravljena za ios :)

Otvorio sam onu mayu na lvl10. Brze pravi krugove

Sto se tice speed boosta moras konstantno da vezujes kombo ne bi li ti sal bio sto duzi,to jest da bi bio sto brzi,logicno :)
Mene smara sto te mnogo usporava kada glajdujes po onim zicama..
 
Poslednja izmena:
Ako je bilo, izvinjavam se:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threeminutegames.lifeline.google&hl=en
Lifeline

Odlična igra. Sećam se kako sam se kao klinac oduševljavao knjigama ovog tipa (izaberi svoju pustolovinu).
Inače, koliko krajeva ima ovo?

Prvi put mi je lik umro od hladnoce tokom spavanja na brodu. Zatim ga je pred sam kraj, sa povredjenom nogom i ramenom, kod broda koji treba da ga spasi, lupio infarkt. Tek iz treceg puta sam uspeo da ga spasem.
 
Mislim da ima po 1 kraj .. Ja sam npr drugi deo igrice presao iz prve ,pa sam posle prelazio opet misleci da to nije pravi kraj :)

Svakako odlicne igrice
 
15 best emulators for Android

MD-dot-emu-screenshot.jpg


http://www.androidauthority.com/best-emulators-for-android-315958
 
Poslednja izmena:
Ja "igram" povremeno, jer vise cekas nego sto igras, ako ne placas.
 
Bubble Man: Rolling

Ne znam kakva je ali sam video notifikaciju (myAppFree) da je danas besplatna.
 
Poslednja izmena:
Ja "igram" povremeno, jer vise cekas nego sto igras, ako ne placas.

Meni je fenomenalna Clash Royal, ne čekam na sanduke igram, a oni kad se otvore, otvore se.

Kao i 99% igrica ako ne plaćaš nemožeš brzo postati top player, ali barem može da se igra koliko hoćeš bez čekanja da se napuni energija i slične gluposti.
 
Može da se igra, ali donekle je besmisleno jer da bi napredovao moraš da dobijaš nove karte, a da bi dobio nove karte moraš da čekaš.
 
Nisam još probao clash royal, vidim da je vojska kao i u clash of clans.
Evo već dve godine kako igram CoC. :D
 
Ja sam zbog royala krenuo coc :-D Al nikako da nadjem neki guild sve neka decurlija :-D
 
Nazad
Vrh Dno