Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Cekaj, to ono juris zamišljene pokemone po gradu, ako sam dobro razumeo? Ladno su to stvarno napravili.
Vec vidim oglase Nestao mali Jovan (11),izgubio se dok je trazio pikacua zadnji put viđen u Kikojevcu.
 
Poslednja izmena:
Dajte neke zanimljive a lagane igrice. Nešto poput Current flow. Bitno mi je i da izgleda dobro. :)
 
Jel uspeo neko da pokrene pokemone? Naravno ne mislim samo da pokrene, nego da podesi da radi kako treba :D
Verovatno cu, i ako namestim, da obrisem za dan, ali me zanima sto su svi poludeli oko toga :D
 
Da stvarno ,sada gledam sve vesti pisu o toj igri a ja veze nemam o cemu se tu radi :)
Svet je otisao u .....

LG
 
Jel uspeo neko da pokrene pokemone? Naravno ne mislim samo da pokrene, nego da podesi da radi kako treba :D
Verovatno cu, i ako namestim, da obrisem za dan, ali me zanima sto su svi poludeli oko toga :D
Ja skinuo sa Apkmirror čim se pojavila. Radi ok osim AR tako da mi ne pokazuje pokemone na kameri. Vidim da je to poznat bug.

Sent from HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Brain it on, kacio sam i to ranije. One touch drawing, takodje. Naravno pre svih - Monument Valley, ako nisi igrao.
 
I od mene preporuka za monument i lara croft go

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Toliko smaraju vec sa tim, da ce mi za 10 dana postati omrazenija od Flappy Bird.
 
e4452c6d97caa2e9dc8ac120d3096915.jpg
 
budale.
umesto da otvore teretanu za pokemone da bi im ljudi sedeli oni odbijaju.
 
Zele ljudi normalne goste, ne *****e koji igraju pokemone :p
 
A sto se pravdaju kao bar igraci setaju dok koriste igru [emoji24]
Pa dal je moguce, da mi treba igra da se malo prosetam.
Ja mora da sam vanzemaljac posto dnevno prelazim 2x2KM pa mi za to ne treba igra, da me podstakne na setnju.
 
Jel može neko da objasni tu Pokemon igru?
Znam da je postojao crtani, video dva minuta od toga i blage veze nemam o čemu se radi.
 
Nazad
Vrh Dno