Šta je novo?

Android OS - Games - Opšta tema

Samo kad, za sledeće praznike [emoji20] Mada ovo i vredi...
 
Eh, za neke stvari bih se složio. Npr. za Prune, uopšte mi se ne sviđa i ne bih ga platio ni na popustu. Ali kad nešto vredi, onda to počneš da ceniš.
 
Lozim vas, the Room je najbolja igra koju sam igrao na androidu i je vjerovatno prva koja zasluzuje svaku paru.
 
Odličan je The Room 3, rame uz rame sa prethodnim delovima. Po meni ubedljivo najbolja igra za tablete. Uveli su alternate endings ( 4 komada), mada kada sam je prešao, nisam se više zamajavao :) Nadam se da će biti još nastavaka.
 
Baš sam je pre neki dan skinuo. Odlična po meni. Dobra grafika.
 
Jos jedan glas za Traffic Rider poslusao sam Djilkosh_Ns i stvarno igra je prezarazna :)
 
Pozdrav ljudi, sta mi savetujete da igram online od igrica na androidu sa ortacima?
 
Klinac me juri da hakujem Clash of clans. Jel to moguće i kako?
 
Mislim da ne, ne igram to već neki klon, castle clash, i svi podaci su na serveru valjda.
 
I ja bih rekao da nije moguce. Ja imam nalog sa lvl 70 mozda i ne igra mi se. Najradije bih prodao za sicu neku samo kad bi bilo lako prebaciti na drugi google nalog. Mada taj moj progres nije na nekoj ceni jer me mrzelo da igram redovno.
 
U stvari moguce je, ali se igra na nekim drugim serverima. Treba da se podese adrese u ruteru i ne znam sta jos i kada udjes u igricu imas sve maksovano, neke nove heroje, ludilo. Posle sve vratis na staro i konektujes se na super cell server, ali opet imas stari nalog jer se podaci pamte u sc bazi podataka. Pisalo se nesto malo na reditu o tome pre jedno 2-3 meseca i nisam posle toga vidjao.
E sad ako mali misli da hakuje clash of clans pa da otkljuca sve i da regularno igra to onda nije moguce. Sem toga igra je spora, ali i da ti neko da sve odmah tesko da bi znao da napada. Ovako se postepeno uci. Ja cu za 9 dana da postanem TH9 :D

Vojkan - Dobra je... Šta je bio problem tad?
To je bio onaj update koji je skoro potpuno promenio igricu. Izmenili su mapu potpuno, ubacili neke divove dok prelazis nivo... Nije bilo sanse da ih ubijem bez kupovanja itema koji su za jednu upotrebu jer sam vec debelo presao 100 nivo i odjednom izadje jedno 10-15 komada. Kazem ti, bilo je pre jedno 2 godine. Verovatno se gomila ljudi zalila pa vratili. Tada je plants vs zombies 2 od zanimljive igrice postao klasicno pay to win s**nje i ja je obrisem mada sam kupio neke biljke za par dolara. Bas sam voleo tu igricu. Instaliracu ponovo da vidim kako izgleda.
 
Poslednja izmena:
Pa imaš i sad gargantuane... Moraš da ih rokaš krastavac :D
 
Vidim, instalirao sam. Na zalost nista nije zapamtio iako sam se logovao u google+, sve mora iz pocetka da se igra pfff. Jedino mi zapamtio da sam kupio onu biljku koja daje list, kao boost za druge biljke.
Taj update je bio u decembru 2013. Ubacili su te dzinove. Tada sam obrnuo celu igricu i mogao si da igras neogranicene nivoe za svaki svet, verovatno i sada moze. E onda je to bilo balansirano, postepeno se povecavala tezina, presao sam 100 nivoa na nekom svetu u tom neogranicenom modu i od kada su ubacili dzinove nisam mogao da mrdnem ni nivo dalje. Nije imalo smisla da nastavim, to mi je bilo jedino zabavno u pvp2.
Sada vidim dosta vise vrsta biljaka koje se kupuju, moguce da su izbalansirali malo da lakse ubijes te dzinove.
 
Poslednja izmena:
Ja sam 90% nivoa prešao kao bot :D odnosno istom taktikom. U treću kolonu naređam Snapdragone, ispred njih stavim plavi orah kog boostujem plant foodom u nekom trenutku, iza njih one pea shootere što možeš da napakuješ 5 u 1 i u prvu kolonu pečurke. Sad ove nove svetove malo teže tako igram... Moram da koristim dosta trešnje, i onog što boksuje unazad, dosta brže stižu zombiji pa ne stignem da izgradim sve do tad, još mi ih dinosaurusi ubace iza leđa na pederski :D
 
Nazad
Vrh Dno