Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

jedna sim kartica je svakako u 2g modu. ali me ekstremno smara da ako hocu internet sa druge kartice da moram da otvaram telefon.
 
Kakve veze ima kamera sa cover-om za telefon?
 
Youtuber ne obraća pažnju uopšte što mu je telefon upao u bootloop. :)
 
Za ovaj cenovni rang kamera je bomba. Kakve ima veze kvalitet ili nekvalitet kamere sa androidom?
 
Za ovaj cenovni rang kamera je bomba. Kakve ima veze kvalitet ili nekvalitet kamere sa androidom?
nema veze sa operativnim sistemom. nisam ja kriv sto proizvodjaci ne stavljaju dobre kamere u telefone.

edit: izvini borko, ali slike koje si postavio su ekstremno lose. tehnicki mislim, nema veze sa tvojim skillom.

tako da ta poruka ide vise u korist mojoj tvrdnji nego tvojoj...

edit2: evo kako izgleda nesto slicno tome sto si ti postavio slikano solidnom kamerom na telefonu.



 
Poslednja izmena:
Ima ga svuda, gde god da si kupovao, standardna im je cena oko 130$ + carina i pdv.
 
Uradi search druze na kp i pozovi par ljudi ili posalji poruku. Nadji nekoga iz Bg da bi lično preuzeo telefon zbog uštede i upoznao čoveka jer je najbitnije kada se kupuje telefon bez garancije na oglasima da se kupi od normalnog i korektnog prodavca a to ipak treba sam da proceniš iz komunikacije sa prodavcem. Ja npr. ni hleb ne kupujem kod nevaspitanih i nepristupačnih ljudi.
 
edit2: evo kako izgleda nesto slicno tome sto si ti postavio slikano solidnom kamerom na telefonu.

Претпостављам да ниси озбиљан и да само ложиш људе... Иначе би ставио слике са неког телефона са којим би заиста могло да се пореди а не слике 808-ицом који је ближи фото апарату него телефону... Мислим, 41 мегапиксел...

А РН2 прави више него задовољавајуће слике...

Имам ДСЛР фото апарат који сам стално носио са собом а мало ређе од када имам РН2 јер је и он сасвим пристојан за свакодневну употребу
 
Poslednja izmena:
Da, taj telefon nije telefon. To je compact fotoaparat haha.
 
Ja sam okacio dve random slike slikane na brzaka,tjs jedan crop cisto da pokazem da je kamera dobra,tjs ne zasluzuje famu da rm2 ima losu kameru, mada na mnogim stranim revjuima kazu ima super kameru.
Verovatno nije najbolja kamera na svetu,ali je sve samo ne losa.

Edit:da se ogradim da govorim za foto, video nisam ozbiljno testirao.
 
Poslednja izmena:
Poslah ti broj.
Da znas da postoji glavni 'dobavljac' za Srbiju, otprilike dva put mesecno donese robu i razdeli ovima na kp.Slobodno rezervisi ako nema trenutno
 
Poslah ti broj.
Da znas da postoji glavni 'dobavljac' za Srbiju, otprilike dva put mesecno donese robu i razdeli ovima na kp.Slobodno rezervisi ako nema trenutno
Ko je glavni dobavljač? Švercer, firma?
Nisu to tabu teme na forumu, slobodno napiši.

Obožavam kineske telefone i rado ću ih ubuduće nabavljati u Bg-u ukoliko već postoji ozbiljan glavni dobavljač.

Koliko košta redmi note 2 kod tog glavnog dobavljača? Kakvu garanciju daje?
Šta još ima od kineskih telefona?
 
Ma to moze samo svercer neki da bude sa semom :))

U sustini nije ni bitno ko je, ako donese ispravan i dobar telefon, i ugradi se maksimalno 10-15% a ne kao nasi "legalni" uvoznici po 100-300%
 
Ma da, kapiram ali ajde da već čujemo detalje. "Glavni dobavljač za Srbiju" zvuči veoma obećavajuće. [emoji2]

Inače, šverceri neće ni dobar dan da kažu bez 27% minimum koliko ja poznajem trenutnu situaciju.
 
Poslednja izmena:
Taman se odlucim da uzmem ovaj telefon kad opet neka zavrzlama.

Jel se meni cini ili postoji razlika u ekranu izmedju TDD i FDD modela?
 
Nazad
Vrh Dno