Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ako neko ima otključan modem Huawei E3251 neka me kontaktira na mailto: [email protected] da bi se dogovorili za dalje !

screenshot1.png
 
Poslednja izmena:
ako na kartici bude više od 0.1 eur, i ako slučajno pozovem broj koji nije u mts mreži ili fiksnoj mreži telekoma, pa mi skinu kredit na 0, jel mogu da dopunim iz srbije? ko će sad da cinculira da mi ostane tačno 0.1....
 
^ Sa 0,1€ ne mogu da ti skinu nikakav kredit - to je poenta. ;)
 
Ali mora barem 2x (ako ne i 3x) da se uplati po 1EUR sledece godine (posle 4 meseca ne moze da zove, iako je kartica i dalje aktivna jos 5 meseci za dolazne pozive), znaci barem 2 puta ce imati preko 0.1eur.
I da problem je bas to - ako se pozove neki ne-TS broj, skinuce se kredit. Zavisi od konkretnog slucaja, tj. kolicine kredita koliko... posto se razgovori zaokruzujju na 1min, izracunajte sami :) Ja sam imao srece kad sam se tako zeznuo, i imao vise od 0.1e, pa je bilo tacno za 5 minuta razgovora van mreze, i 0.15e preko :D
 
I mene interesuje ruter u koji mogu da bocnem 3g modem

Imam ti ja huawei wifi B560 ruter koji ima mogucnost da prikljucis i fiksni telefon za razgovore. Takodje ima mogucnost da prikljucis i eksternu antenu. Otključan naravno. Dao bih ga za nekih 50 evrića.
Greota je koristiti samo za net bez da iskoristiš i besplatne razgovore a ovaj ruter to može.
 
2) Znaci ako me neko zove sa vipa ili telenora ja sam za njega u romingu, a ako me zove sa mts ili fiksnog telekoma da li se tada tretira kao domaci operater ovo mi nije jasno razumem da ja mogu da zovem mts i telekom.
3) Sto se tice brzine ispade izmedju S+ i M+ na ugovor od 24 meseci. Da li sam dobro shvatio.
2) Ко год да те зове кошта га као да је позвао било који црногорски мобилни број, наравно не рачунамо оне са мтел картицама без обзира да ли су у акцији. Ко тебе позове са фиксне, мт:с, теленора, випа ... кошта га као и сваки позив у тој зони.
3) Не упоређуј брзину мобилног и брзину кабла. Мобилна може да се мења из много разлога а можда негде буде баш мала. Нарочито не планирај 24/7 са неком брзином јер мислим да то неће много да пролази.

Алфавирус?
 
Neko na forumu je dobio kartice pa vi sad vidite...
 
Форум је прилично забрљао информације, малопре добијем инфо да целе ноћи није било порука, сад видим да по неким темама има нових али нешто не стижем до њих.
 
Jel moze na ovoj kartici da se aktivira sakrivanje broja za odlazne pozive?
 
Pozdrav.

Nadjoh sad neki stari m:tel broj, medjutim:

- Istekao je pre tri dana -.- Da li postoji mogucnost da se reaktivira?
- Ne znam koji je broj... Na kartici ne pise, a u telefonu stoji +38268XXXXX, znaci samo prvih pet cifara. Postoji li neki drugi nacin da vidim svoj broj?
 
Drzite se teme. A na pijaci i njivi se nadjite pa diskutujete oko oglasa i slicnog.
 
Izgleda da nije moguće pozivanje između 2 broja koja imaju aktiviran ovaj roaming tiket, mada mi tu nema logike, probao sam i dobio zvučno obaveštenje tipa ovaj poziv nije moguće obaviti...
 
Ajmo polako : ceo dan sam radio, tako da nisam mogao da odgovorim , nije da nisam hteo .

1) Zabranjeno je linkovanje i komentarisanje oglasa, bez obzira koji je razlog osim ako je ispala, ali za to postoji posebna tema
2) Unistavavate temu prepucavanjem
3) MOzete mi poslati oglas na PM, bice obrisan to vam garantujem
4) U krajnjem slucaju mozete napisatii post u "ispalama na forumu", iako nije ispala , mnogo je manje stetno nego da unistavamo temu
5)Verujem da mislite da sam pogresio i da stitim nekog, i zao mi je zbog toga, ali ne stitim nikoga osim forum i teme koje niko nece hteti ni da otvori, jer zna sta ce procitati - prepucavanje i svadju, a na vasa misljenja ne mogu da uticem
6) Nisam podelio nikakve poene, ali znajte da fore iz skolice tipa: odgovorni clanovi dobijaju poene i slicno , ne funkcionise ovde, jednosvanije je , onaj ko krsi pravila dobija poene.
 
Poslednja izmena:
sve je to ok, ali imaj u vidu sledeće:

- oglas nije za brisanje, ne verujem da krši neka pravila foruma, sa te strane je čist, ali krši moralna ljudska pravila.
- prozvati ovaj ogals u temama za ispale nije ok, jer čovek nikog nije ispalio
- logično je da će ovde da se priča o tome, jer je ovde sve i počelo (tražio je kartice)
- niko nije posumnjao da ti nekog štitiš, već smo ti napisali zašto grešiš što si intervenisao, jer tom intervencijom indirektno štitiš njega, tj. ljudi neće videti i pročitati šta on radi.
- uostalom priča se smirila, rečeno je šta je imalo da se kaže, niko to više ne pominje. samo treba da ostanu postovi
- izvini što smo ti oduzeli vreme, niko nije tražio tvoje angažovanje povodom ovoga, naprotiv tražili smo izuzeće :)
 
Poslednja izmena:
ono za heavy ugradjivanje treba u potpis da ode :)
 
Dobro je ljudi, šta je bilo-bilo je, vrv je čovek skapirao grešku, krastavac idemo dalje, šta sad.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da nije moguće pozivanje između 2 broja koja imaju aktiviran ovaj roaming tiket, mada mi tu nema logike, probao sam i dobio zvučno obaveštenje tipa ovaj poziv nije moguće obaviti...

moguće pozivanje između 2 broja koja imaju aktiviran ovaj roaming tiket, kod mene radi brz greske

interesujeme dali poruke idu i prema druge mreze bez naknade , 061 i 063 , nemam bas puno kredita
 
piše da poruke mogu samo u mts mreži
 
Naplacuju se, provereno.

J*** forum, pa taman su sredili da Scrolling u IE11 radi kada se uradi Quick Reply, pre koji dan, a sad opet nece!
 
izvinjavam se modovima ali mi lakse da ovde pitam nego otvaram bzv zasebnu temu ... je l ima ko ideju gde bi mogao da nabavim neki od modema sa 42 mbps ? pokusao po oglasima ali nisam uspeo ...neka radnja mozda ?
 
Da vidim da li sam dobro razumeo kako se aktivira ova ponuda, ako grešim molim da me ispravite

Drugarica mi je kupila karticu, dopunim 17.1e (?) preko nlb shop-a (zbog tih 10% bonusa)

Kontaktiram Suzanu na mail [email protected] da mi aktivira karticu

Kada je kartica aktivirana, ubacim u telefon i *105# i aktiviram dodatak

Tim koracima?
 
Da vidim da li sam dobro razumeo kako se aktivira ova ponuda, ako grešim molim da me ispravite

Drugarica mi je kupila karticu, dopunim 17.1e (?) preko nlb shop-a (zbog tih 10% bonusa)

Kontaktiram Suzanu na mail [email protected] da mi aktivira karticu

Kada je kartica aktivirana, ubacim u telefon i *105# i aktiviram dodatak

Tim koracima?

kao nuklearna fizika....

idi na mtel sajt imaju WEBSHOP,dopuni tu kredit... tu daju 10 posto...
i posalji tiket4 na (ne mogu da se setim koji broj,pise na sajtu)... i eto aktivacije, ja ne znam sta ljudi vise izmisljaju,kao da apliciraju za zelenu kartu u usa
 
Nazad
Vrh Dno