Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

settings,,, general..reset...reset network settings
 
Јесу.
 
Sto manje pitas i znas manje glava boli...tj uzivaj ako ti sve radi i je cackaj nista ;)
 
I kako da saznamo koja vrsta memorije je nama zapala? Postoji li mogucnost da se nekako proveri?

Ako su planski isporučivali za naše tržište onda nam je verovatno zapala ova bolja :)
A i zašto bi se nervirao kada se apple izjasnio da će izvršiti zamenu ako dođe do problema,ostaje ti još samo našeg operatera da ubediš da je to tako :d
 
Poslednja izmena:
Sto ce se inace vrlo lako odraditi. :d
Plus telefona ima koliko hoces pa ce na licu mesta da zamene. :D
 
Znaci, opusteno.
No problemo, dzaba se dize frka :)
 
Poslednja izmena:
Apple i dalje nikako da prodje sa prvom serijom bez grešaka. uvek je S serija sigurica.
 
Svi proizvodjaci fusare samo tako. Bitno je da se nastancuje sto vise a kvalitet u qrcu.
 
Bas me iznervirao, doslo mi da ga udarim o zid. Ja cu ili da ga prodam ili stvarno razbije. Nijedna notifikacija ne stize na skajp. Nijedan android me nije toliko iznervirao kao ovaj iphone. Dzaba iphone kada cu morati da nosim i android :( :(
 
Bas me iznervirao, doslo mi da ga udarim o zid. Ja cu ili da ga prodam ili stvarno razbije. Nijedna notifikacija ne stize na skajp. Nijedan android me nije toliko iznervirao kao ovaj iphone. Dzaba iphone kada cu morati da nosim i android :( :(

Meni Skajp radi odlicno.
Mozda ti je iskljuceno u opcijama da ti nedolaze notifikacije.
Probaj izbrisi skajp pa ga instaliraj ponovo,mozda pomogne.
 
Poslednja izmena:
Probao sam sve, brisanje, resetovanje mreze ali nista ne pomaze. Kacio sam screenshotove sve je namesteno. Ali notifikacije iz grupa ne stizu. Kada je 1 na 1 tada stizu, ali iz grupa nikako. A to mi je naj vaznije. Tako je od prvog dana. Na androidu u settings-u postoji checkbox za notifikacije grupa a ovde toga nema.
 
Probao sam sve, brisanje, resetovanje mreze ali nista ne pomaze. Kacio sam screenshotove sve je namesteno. Ali notifikacije iz grupa ne stizu. Kada je 1 na 1 tada stizu, ali iz grupa nikako. A to mi je naj vaznije. Tako je od prvog dana. Na androidu u settings-u postoji checkbox za notifikacije grupa a ovde toga nema.
Prodaj onda tog tupsona i kupuj z3.ostace ti pare a dobijaš premium brz fon sa odlicnom izradom.Ili cekaj update skajpa.
 
Probao sam sve, brisanje, resetovanje mreze ali nista ne pomaze. Kacio sam screenshotove sve je namesteno. Ali notifikacije iz grupa ne stizu. Kada je 1 na 1 tada stizu, ali iz grupa nikako. A to mi je naj vaznije. Tako je od prvog dana. Na androidu u settings-u postoji checkbox za notifikacije grupa a ovde toga nema.

Ček probao si settings-notifications-skype-allow Notifications-izabereš banners i čekirano sve pod sounds,badge app i show on lock screen?
 
A ima da se usreći sa drugim telefonom sigurno... Guglajuci ovaj problem sa notifikacijama skype i IP6 ja nisam naisao da se ljudi žale, deluje kao neki *****ski lokalno problem, čim se niko drugi ne javlja. Jako čudan problem svakako, ja sam sličan imao na Viberu na WP8, nema ništa gore od ovakvih zahebancija da poludi čovek, verujem da bi ga olupao, pokvari ti ceo užitak... Ja sam Note3 zamenio tako posle 3-4 dana i nekih *****skih curenja baterije preko noći, nisam imao živaca da se bakćem sa nečim što jednostavno treba samo od sebe da radi.
 
Ček probao si settings-notifications-skype-allow Notifications-izabereš banners i čekirano sve pod sounds,badge app i show on lock screen?

Da, sve je podeseno.

cyWn7v2.jpg

2Dni6Gw.jpg


Imam jos 24 rate, ne bih sada da menjam fon :(

Sljamsung vise nikada, nisam bas ljubitelj soni uredjaja :)
 
Poredio sam note4 i ip6+ jedan do drugog, i note4 jednostavno sa ekranom ubija ip6+. Ostrina, boje, i najbitnije uglovi gledanja su za klasu iznad. Na ip6+ (a isto i na ip6) kad promeni ugao, promeni se gama tj osvetljenje ekrana drasticno za pojmove note-a, sto znaci, ako u drustvu pokazujete sliku ili klip - na ip6+ ce oni sa strane videti bledi ghost town. Sto se tice izrade, ip6+ je zaista ozbiljna cigla, po pitanju svega. I ip6+ i ip6 sa ovom velicinom i nekako dizajnom, imao sam osecaj da drzim genericki htc ili tako nesto a ne iphone.

http://www.benchmark.rs/vesti/displ..._note_4_za_uredjaj_sa_najboljim_ekranom-53011

Bas sam to hteo da kazem.

Takodje, zanimljivo da vise ni testovi nisu neka egzaktna nauka, kad neki test kamere ili brzine na netu nadje i okaci ovde Emix - note4 razvaljuje ip6+ kad takav test nadje i okaci DrGozo - ip6+ razvaljuje note4, znaci totalna konfuzija, za ekran sam sad siguran sta se desava, ali kameru nisam probao, jer ima tu neki definitivni zakljucak ko je bolji.
 
@ [email protected] meni isto ne funkcioniše kad nije aplikacija u pozadini upaljena...ista su mi podešavanja.Probaj da pokreneš aplikaciju i ostavi je da radi...pa neka te neko pozove.
 
iPhone 6 / iPhone 6 Plus

@ [email protected] meni isto ne funkcioniše kad nije aplikacija u pozadini upaljena...ista su mi podešavanja.Probaj da pokreneš aplikaciju i ostavi je da radi...pa neka te neko pozove.

Meni je uvek upaljena aplikacija. Nikada je ne kilujem. Mozda je problem zato sto imam dosta soba sa vise clanova. Stvar je u tome sto na androidu su mi stizale notifikacije, doduse sa zakasnjenjem ali su bar stizale. Na iosu kada je ugase fon ne stizu dok ne otkljucam telefon i ostavim skype da bude na ekran :(
 
Poslednja izmena:
Poredio sam note4 i ip6+ jedan do drugog, i note4 jednostavno sa ekranom ubija ip6+. Ostrina, boje, i najbitnije uglovi gledanja su za klasu iznad. Na ip6+ (a isto i na ip6) kad promeni ugao, promeni se gama tj osvetljenje ekrana drasticno za pojmove note-a, sto znaci, ako u drustvu pokazujete sliku ili klip - na ip6+ ce oni sa strane videti bledi ghost town. Sto se tice izrade, ip6+ je zaista ozbiljna cigla, po pitanju svega. I ip6+ i ip6 sa ovom velicinom i nekako dizajnom, imao sam osecaj da drzim genericki htc ili tako nesto a ne iphone.

http://www.benchmark.rs/vesti/displ..._note_4_za_uredjaj_sa_najboljim_ekranom-53011

Bas sam to hteo da kazem.

Takodje, zanimljivo da vise ni testovi nisu neka egzaktna nauka, kad neki test kamere ili brzine na netu nadje i okaci ovde Emix - note4 razvaljuje ip6+ kad takav test nadje i okaci DrGozo - ip6+ razvaljuje note4, znaci totalna konfuzija, za ekran sam sad siguran sta se desava, ali kameru nisam probao, jer ima tu neki definitivni zakljucak ko je bolji.

Skoro veću glupost nisam pročitao, uglovi gledanja na iP6/6+ ne valjaju...
O Bože uzmi me molim te. :wall:
 
Ne hrani trola.
 
Nazad
Vrh Dno