Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne treba mi toliko, vise me zanimalo sta ima-znaci po 250 min i poruka.
Hvala
 
Ako vec ispravljas, moje pogresne izjave, onda bar daj sve informacije. Od nase prepiske niko nema koristi. Izvinjavam se svima na off.

Ja sam dao ispravnu informaciju.
Reci mi samo koju želiš nformaciju još da ti dam?

Mesečna naknada za tarifu PRIČA uključuje i neograničen pristup Internetu sa brzinom protoka do 64/32 Kb/s.

Je l' sad bolje?
 
Poslednja izmena:
Ja sam dao ispravnu informaciju.
Reci mi samo koju želiš nformaciju još da ti dam?

Mesečna naknada za tarifu PRIČA uključuje i neograničen pristup Internetu sa brzinom protoka do 64/32 Kb/s.

Je l' sad bolje?
Dodao bih samo da ukljucuje 0 mb, po brzini normalnoj za rad na netu. Taj neograničeni služi samo da neko ne napravi sebi veci racun.
Toliko od mene o toj temi. Nije namera prepirka. Pozdrav
 
Dodao bih samo da ukljucuje 0 mb, po brzini normalnoj za rad na netu. Taj neograničeni služi samo da neko ne napravi sebi veci racun.
Toliko od mene o toj temi. Nije namera prepirka. Pozdrav

Rekao si da SKORO svi paketi ukjljučuju net,a ja sam rekao da SVI uključuju net,to je bila poenta,ako to neko ne razume,žalim slučaj.

Pozdrav
 
Holy fank nepotrebna rasprava ;)
Fingon, pripazi da na tom paketu mozes prekoraciti net, i da ne mozes dobiti vise ugovor sa njime (niti produziti 50% popusta). Tako da ako nisi pod ugovorom, ne usplati se tarifa nikako, a i da jesi, pripazi da moze da se prekoraci net.
 
Isprobao dodatak za sve mreze, dodaju se minutima iz paketa diretkno. Deaktivirao sam odmah, odjava 1.11.
 
^ Šta sam rekao? :)

Usput, juče mi nije radila Friendly dopuna (KT -> pripejd) - ne stigne potvrdni SMS i ne prebaci kredit.
 
Јеси ли пробао са *100# јер умеју да им мало брљају сервисни центри? Мада му вероватно дође на исто. Ја сам јуче хтео да допуним припејд картицу са постпејда али није успело (картица истекла, могу да је активирам још сутра али ми не значи довољно да дам 200 кинте за активацију) и неколико пута је било безуспешно, стигне порука да је прекинуто због тајмаута. Ја пријатељске допуне одрадим до 5. у месецу.
 
Jedno mozda malo glupo pitanje. Ako potpisem ugovor sa mts-om da li ce mi racun dolaziti u sklopu racuna za fiksni ili ce to biti novi nepovezani racun?
 
Poslednja izmena:
^ Do sada sam uvek iz MTS vodica (*100 #) radio Friendly dopunu, nikad SMS na 2424 (sto je brze i jednostavnije). Danas je dopuna prosla, isto preko MTS vodiča.

Kad prekine zbog tajmauta, samo odmah ponovo pozovi MTS vodič, vratiće te gde si stao i možeš da nastaviš. ;)

* * *

Drugo pitanje, da li je MTS ogranicio DL speed u ne-Net postpejd paketima? Ne mogu da predjem 5Mbps (MixNet, MyBel i KT), u svako doba dana je 4,98Mbps (indikativno skoro asimptotsko priblizavanje), dok poslednji test iz jula pokazuje 15Mbps (isti fon, ista lokacija). Probao sa burazerovim SGS3 koji je na biznis tarifi, isto 4,9Mbps DL a bilo je preko 10Mbps.

APN je gprswap, koji je bio i ranije kada sam mogao 15Mbps.

Downgrade - radoznao. ;)
 
Poslednja izmena:
Owimeeee ... Nisu sad probah na KT.. Ide preko 10 na tel sa hspa 21...probaj gprsinternet
 
MrtavOzbiljan, nece na istom racunu ali ako je isto lice i potpuno identicna adresa bice u istoj koverti.
 
@satell: kad sam na gprswap izbacio proxy, mogao sam preko 5Mbps. Očigledno su to menjali, da proxy limitira.

Probao i gprsinternet bez proksija - radi preko 5Mbps (u sta nisam sumnjao). ;)
 
I ja nikad nisam stavljao proxy, ni nema ga u uputstvu, a isto ne prelazi brzina preko 5, evo sad sam merio 2,29Mbps down i 0,48 up, na gprswap.
Nisam bio lenj pa sam merio i za mts internet i dobio sam bolje brzine, skoro duplo, 5,97 i 1,08 mbps, al ni to nije nešto , ipak je fon 8 core, znači nije do njega.
 
Meni i mTel kartica sada ne radi preko 5Mbps download, iako ide skoro 4Mbps up ponekad. Mixnet paket, isto. Isprobao sam telefonom koji je ovde imao bolje rezultate ranije, znaci ista lokacija/telefon.

Signal je inace slabiji, imao sam -75dBm, sada je -89dBm.
 
^ Ima svuda, samo očito ne znaju, a KT je "teži" od običnih paketa. Svuda je ista MTS app.
Jel može u Emmiju KT i jel "znaju", i koji Emmi, 1 ili 2 ?
I dal može ug na 1 god ili mora na 2 kad se uzima 50%, ja sam u maju potpisao na 1, al sad na baneru piše 2?
 
Poslednja izmena:
@satell: kad sam na gprswap izbacio proxy, mogao sam preko 5Mbps. Očigledno su to menjali, da proxy limitira.

Probao i gprsinternet bez proksija - radi preko 5Mbps (u sta nisam sumnjao). ;)

Gde se isključuje proxy?
 
Koja je bolja opcija,gprsinternet ili gprswap?

@mtranzicija

Uradio sam tako,hvala.
 
Poslednja izmena:
@alfa:
Ne znam (napamet) podesavanja za mTel, mozes li nesto da izmenis da dobijes full speed? Ima li proksija? Osecam da ce da mi se zale drugari koji koriste mTel. ;)

@iron:
8. okt. sam u Emiju 1 zakljucio 2x KT500 na 12 meseci, dobio 2 vaucera i odmah ih iskoristio (na isti artikal). Od tada su promenili da ne mogu dva vaucera za isti artikal. Proveri, mozda je izmenjeno i da mora na 24 meseca.

Za brzinu data prenosa bitan je radio chip, koji, kako Alfa navodi, na nekim telefonima ne radi najbolje sa MTS mrežom. Broj jezgara nema nikakve veze. Probaj drugu lokaciju.

@magic:
Sto se brzine tiče, juce kad sam testirao - bila mi je ista sa oba APN-a. No, mora da postoji jos neka razlika izmedju njih, ali ne znam koja. Gprswap se po default-u stavlja automatskim podešavanjima; nekad je gprsinternet sluzio kada se preko moba povezivao komp (samo tako je moglo). I gprsinternet je za Net pakete.

A proxy podesavanja opet dobijaju se pri automatskom setovanju, a navedena su i na MTS sajtu.
 
Poslednja izmena:
Nema nista za mTel APN da moze ds se menja. Nema proxy.
 
Sta se to desava vama... Alfi mtel net radi kao lud sad ga testirah...13 i 3 mbit ..mifi , u sremu hehe provericu sutra u bg
Mada letos kad sam bio van bg mtel preko dana nije bio nizasta...samo posle ponoci radio..vise licilo na preopterecenost bazne stanice...
Rekose mi u winwin pre neki dan da moze na 12 aa 50%,ali dok to ne uradim ne mogu da tvrdim
 
A ja sam na primer pre 25.9 zaključio ugovor na 12 meseci sa 50%
 
Nazad
Vrh Dno