Šta je novo?

HTC Desire

moze.

sto se tice ICS za Desire, batalite te budzevine. nikada nece biti ICS za Desire, sve ovo sto postoji od "ICS romova" je vise GB nego ICS, budze libraries od GB sa ICS i krpe nesto, svaki drugi dan izbacuju nove beta verzije gde se peglaju bagovi koji se ne mogu ispeglati. pomirite se sa cinjenicom da je Desire za penziju. ja koristim Oxygen 2.3.2 dok ne uzmem One V :)
 
jel moze nekoda predlozi neki rom moze i Gb ali da bude na srpskom po mogucnosti i na cirilici. koristio sa ICS na cirilici pa sam se vratio na MiUI koji me je smorio.
 
Jel ima neko problem sa otvaranjem foruma desi se FC.Kako resiti problem?Hvala

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 
sto se tice ICS za Desire, batalite te budzevine. nikada nece biti ICS za Desire, sve ovo sto postoji od "ICS romova" je vise GB nego ICS, budze libraries od GB sa ICS i krpe nesto, svaki drugi dan izbacuju nove beta verzije gde se peglaju bagovi koji se ne mogu ispeglati. pomirite se sa cinjenicom da je Desire za penziju. ja koristim Oxygen 2.3.2 dok ne uzmem One V
Pa baš da je za penziju i nije.Sve i da ne bude ics za njega,biće još dovoljno dugo dobar telefon da ne mora da se menja.
 
nisam mislio za penziju kao da je telefon los, nego za software upgrades. nexus one nije dobio ICS oficijelno samim tim nema ni za desire (isti hardware)
 
koji market enabler koristite...vidim aplikacije u playu ali ne mogu da ih skinem :(
 
jel zna neko u cemu moze da bude problem ne uspelim restore sms poruka na novi rom? koristio sam tri programa za backup sms SMS backup; SMSbackup +; i go sms i sa ni jednim nisam uspeo da povratim poruke. jednostavno nece a uspesno se bacupuju, cak su se sa sms backup+ sihronizovale sa google nalogom i thunderbirdom.
koristim MIUI rom.
 
Ako uradim particiju ext4 na sd kartici automacki se prosiruje interna memorija ili mora da se uradi jos nesto?
 
Treba ti ROM koji ima skriptu za ext4 particiju, ili mozes da ubacis skriptu u vec postojeci rom, sve to imas na XDA forumu.
 
Imam gingerbread 2.3.3 na mob. root-vao sam ga . Ako bih na kompjuteru odradio particije .Jel bi to bilo to ili mora da se flashuje npr. u ClockWorkMod Recovery?Negde sam procitao da gingerbread podrzava ext4, zato sam i napisao .
 
stavio sam runnymedeMod007 rom a primetio sam da kada ka povezem sa kompom preko usb-a ima i opcija da se telefonu da internet sa kompijutera., kao i opcija da se komijuteru da internet sa telefona tj mobilne mreze. Zanima me da li ova opcija ca se telefonu da internek sa kompa radi? Citao sam ove da je to ne moguce a nisam probao da ne bih potrosio nes sa telefona.
 
kako da stavim (vratim) originalni rom, tj. android sa senseom?
 
Nisam nikada radio, ali trebalo bi da bude da samo pokreneš odogovarajaći RUU.
Inače, i ja bih to trebalo da uradim, da nosim telefon u servis, tasteri back i home sve lošije rade.
 
jel moze neko da postavi link, na xda ne mogu da nadjem?
da li ostaje root i s-off?
 
Hvala.

sad samo koji RUU da instaliram :GSM, GSM OTA, CDMA?
to se bese pokrece preko kompa? gubi li se root i s-off, menja li se ratio?
 
Napokon 0,8 beta ICS-a. Sve sem USB tetheringa i FM radia (za ovo postoji aplikacija) radi :)
 
Hvala.

sad samo koji RUU da instaliram :GSM, GSM OTA, CDMA?
to se bese pokrece preko kompa? gubi li se root i s-off, menja li se ratio?

GSM, WWE
Gubi se i root i soff. Kakav ratio?

@santa
a video recording. Meni na 0.6 ne radi, bar ne kako treba.
 
Poslednja izmena:
Koje slušalice koristite za telefon? Mislio sam da kupim neke philips Cityscape downtown, ali vidim da su 32ohm, pa me plaši da neće dobro raditi.
 
Ljudi danas sam ubacio drugaru MIUI na htc desire i sve mu lepo shljaka, samo imam mali problem kad udje u poruke i kad kuca telefon nece da vibrira a ukljuchena je vibracija u settings?
 
Ljudi danas sam ubacio drugaru MIUI na htc desire i sve mu lepo shljaka, samo imam mali problem kad udje u poruke i kad kuca telefon nece da vibrira a ukljuchena je vibracija u settings?
Ako ti je u opcijama omogucena ta opcija a ne radi,onda najbolje REFLASH rom-a ako opet nece onda probaj sa drugim rom-om. Mene iskreno to nervira,vibriranje :)
 
Nazad
Vrh Dno