Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

POzdrav svima...

Potrebna mi je pozivnica za neki dobar tracker sa sadržajem za xbox...
pa ako neko ima pozivnicu bio bih mu do groba zahvalan...


Hvala
 
dajem:
bithdtv
hd-bits.ro
hdme.eu
hdahoy.org
awesome-hd.net
broadcasthe.net
 
Evo jos demonoid pozivnica, navali narode, jos malo pa nestalo :D

domcaleXvwb6w80sdof7tez1cs53elureg4ya
domcaleXpqmjuk4zp3kre08cs22qdjowlgtf
domcaleXdp3ex60p9pznjpd20x77onuqokx2e
 
dobio je pre neki mesec... i stajala do danas :) prethodnu sam dao isto ovde ... 17th December 2009
 
meni ova sada cetvrta od 2006-te
 
Dajem pozivnicu za:
-what.cd
-bitme.tv
-gft
-dvdclub
-torrentvault
-torrentleech
-hd torrents

Tražim:SceneHD
 

Probao sam da se regujem i dobijem ovu poruku

Signup failed!
You appear to be connecting through a proxy server. Your organization or ISP may use a transparent caching HTTP proxy.

Note: if you run an Internet-accessible web server on the local machine you need to shut it down until the sign-up is complete.

WTF!
 
Imao sam isti proble, pa me neko registrovao ...
user Swiper je napisao ovo na nekoj stranici "Imao sam isti problem, disable-ovao sam remote access na ruteru (port 8080) i registrovao se normalno "

pa probaj ...
 
Ali ja nemam ruter, samo sbb modem. Mislim da sam primetio istu poruku jos kod neke registracije ali ne mogu da se setim. Da nije nesto do sbb-a ?
Firefox je namesten na "no proxy" u podesavanjima za net.
 
Ne znam stvarno. Ja sam kod telekoma, i isto mi se desavalo ...
 
Daj IP da proverimo koji su portovi otvoreni ;)
 
Dajem pozivnice za BTN a molim lepo za informaciju ili još bolje za pozivnicu za tracker gde ima da se skidaju HD NBA utakmice ?
 
Imas NBA utakmice u 720p HD formatu na TvTorrents.ro (Freshon). Ja nemam pozivnicu pa ti nazalost nemogu pomoci.
 
Izvalio sam u cemu je fora. Imam instaliran TeamViewer i zaboravio sam da disabliram njegov servis plus sto je po defaultu bilo namesteno u opcijama : web browser proxy settings (dobri stari recommended :D). Posle restarta uspesan reg na Revolutiontt. :)
 
Dajem pozivnice za BTN a molim lepo za informaciju ili još bolje za pozivnicu za tracker gde ima da se skidaju HD NBA utakmice ?

Nisam baš ljubitelj tog sadržaja al' primetio sam da na rutrackeru ima dosta toga generalno iz sporta, između ostalog i iz NBA-a. E sad, nisam siguran koliko ih je u HD-u. Oni stariji snimci verovatno nisu.

edit: ipak ima nešto

pVedX.png
 
Poslednja izmena:
Izvalio sam u cemu je fora. Imam instaliran TeamViewer i zaboravio sam da disabliram njegov servis plus sto je po defaultu bilo namesteno u opcijama : web browser proxy settings (dobri stari recommended :D). Posle restarta uspesan reg na Revolutiontt. :)

Moguce da je onda kod mene zezao LogMeIn ...
 
Evo jos demonoid pozivnica:)

najjXvc4dgnj6usabehntkmtnkgibe6s4e1y2amgro
najjXz48xbvqdtmpctp9cgcl7uekro
najjXx1t5i2yo2ez2uvek27r610ivgj9dy7n7u9fs6ljj
najjXvf9f4nkke0dbp32ol6r7fywl0
 
Happy new year giveaway!! Use HAPPY2011 as invite code and join the TorrentLeech family! 30k invites will be given, hurry up!Happy new year!
 
Nazad
Vrh Dno