Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Brat mi nije u Beogradu a TL bi mu dobro dosao... da li ima nacina da ga samo registrujem dok moze sa istog IPa gde koristim svoj acc? Da li ima neko resenje?
 
Pozzz
Potreban mi je neki tracker sa DTS muzikom.
Ako nekome treba imam par pozivnica za HD-bits.ro (koji trenutno ne radi).
 
Nemoj sa istog ip, dobićeš ban. Resetuj ip ili registruj s drugog kompa, javi nekome da registruje i sl. Proxy isto zaboravi.

Mislio sam sa istog IPa da pokusam jedino ako bi im pre toga naglasio zasto radim i dobio zeleno svetlo od njih. Ne mogu da resetujem IP, imam SBBov modem, nemam kome da javim posto ljudima koje znam treba TL pa su se registrovali danas, ili su ga vec imali pa ponovo ne mogu, ili su inkompetentne budale koje ne znaju sta je torrent... moze sa drugog kompa koji je zakacen na isti sbb modem putem rutera?
 
Nudim invajt za tvtorrents.com, imam 3 komada, a zauzvrat tražim invajt za neki muzički treker, tipa waffles, what.cd, ili nekog takvog kvaliteta :)
 
Imam dve pozivnice za hd-torrents koje isticu 1 januara.Ko ih zeli nek mi posalje email na pp.
Uslov: vishe od 15 poruka van ove teme :)
 
Neradi vise zanimljivo 30k pozivnica za 15 sati planulo:d
 
Realno, nista niste propustili. Ne pamtim kada sam nesto sa TL-a skinuo. Sve skidam sa rutrackera. Ima cak mnogo boljih encodova nego na Leechu.
 
Pa zato se u cudim kako ode 30k pozivnica a uopste nema nista posebno isto kao na drugim trekerima:S:
 
^ Mozda su nekad imali - sada tesko :)
 
Kako ne moze ? :D
 
znaci, ako ima bilo gde slobodna registracija sad za novaka recite slobodno...
 
Tl 1 kom
HD-torrents.org 2 kom
Liecherslair 4 kom
ko se prvi javi dobija :)
 
evo meni prijatelju, nemam nijedan torent nalog, sem budjavog demona
 
ostalo je za Liecherslair 2 kom i imam za domaci EUC 4 kom ( mora mail .rs ). dosta njih imaju seedbox pa ako neko zeli javite na PM
 
Ljudi sta je sa BTNom? Sad me zove drug da me pita da invitujem nekoga umesto njega posto su njemu iskljucili pozivnice, ja reko nema problema, ajde. Udjem, i vidim poruku:
Sorry you're invites have been disabled, if you think this is wrong please contact a staff
?!? (u znanje engleskog jezika doticne osobe koja je ovo napisala necu ni da ulazim)
Ne vidim razlog zasto bi mi iskljucili pozivnice, niti je do HNRa (imam jedan vec 3 nedelje, mrzi me da skidam do ponovo pa da seedujem izbrisao sam odmah zato sto nisam bio zadovoljan kvalitetom... i invitovao sam posle toga), nije ni do ratia (imam ratio 6:1 a osim toga no ratio je), ljude koje sam invitovao nisu warnovani niti iskljuceni, ne verujem da su varali posto 1) bi bili banovani 2) no ratio tracker je 3) ljude koje sam invitovao zanima samo da skinu i da gledaju, zato sam im i dao no ratio tracker. Ne zele da se zamajavaju sa ratiom, a pogotovo ne da cheatuju na no ratio trackeru da bi imali veci ratio bez razloga...

Ja cak sa ovim drugom nisam na istom "invite tree" posto sam ja dobio invite preko neta a on od nekog lika na faksu, tako da mi je cudno da su obojici iskljucili u isto vreme? Takodje mi je cudno da su svima iskljucili posto mi ne bi ovo pisalo, zar ne?
 
Nazad
Vrh Dno