Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Uhvatis kad je freeleech i tako se obezbedis. :) Drugacije nema sanse, tj. veoma tesko ide. BTW, imam ja pozivnice ali po meni je bolja preporuka pomenuti rutracker, na njemu ima skoro sve sa what.cd-a i ratio je tamo veoma lako odrzavati.

I pretpostavio sam da je to jedini nacin, tako da mora da se siduje do u beskonacnost! :p

A kakva je situacija sa Waffles, koliko sadrzaja ima u odnosu na What, jel je tesko odrzati ratio, kako doci do pozivnice..?
 
Poslednja izmena:
Ja se bas lepo snabdevam hd filmovima i flacovima sa rutracker-a. Sjajan je. I brzine su super. Lako se odrzava ratio, bar za nove stvari. Preporuka.
 
Iz prakticnog primera, trazio sam jedan FLAC album na Waffles-u, i nije ga bilo(a na forumu sam informisan da ga ima na What-u). Onda sam postavio request (na vaflama, jer nemam what i ne zelim ga) i ispunjen je za nekih pola dana. Ili ako hoces u ciframa, na waffles imas ~335K torenta.(uzmi da za svaki album moze biti maksimum 4 torrenta (FLAC, 320kbit, v0, v2)).
Tesko je odrzati ratio svuda, ti sajtovi podrazumevaju da ces i ti licno ripovati xy diskova.
Do pozivnice sam dosao preko BIT-HDTV Invites foruma (onog koji dobijes kad ti UL/DL predje 200/100GB).
 
Statistika what.cd-a:

Torrents: 994,426
Releases: 419,732
Artists: 363,865
"Perfect" FLACs: 212,567


BTW, opet da kazem a i rekao sam mnogo puta, najlakse je ratio odrzavati na rutrackeru i ima mnoogo muzike, mnogo toga i sa what-a pa cak i nesto sto nema na what-u.
 
Jedno VELIKO hvala za preporuku rutracker.org.

Ima gomila lossless muzike; npr. prva pretraga za Diane Arkenstone dala mi je rezultat za 2 flac albuma koja na what.cd imaju samo mp3.
 
Ok the site is open for a few hours (not sure how long exactly but it will be hours and not days) so if you know anyone that would like to be a member, then now is the time to tell them.

They may get an error/message when they try to sign up, that is just because of the way the forum/tracker IDs work, before members would have a different members forum ID on occasion, now that is not an issue, but it does mean signing up is a bit hit and miss, just keep trying and they will get in eventually.

Blackcats-Games.net,pozurite:wave:
 
Može li neko da mi pošalje pozivnicu za neki bolji tv tracker (serije, emisije...). Ako treba neki ratio proof recite, imam seedbox pa nije problem za ratio. Hvala!
 
Ja ne kontam kako ljudi održavaju ratio na what.cd.
Prvi put sam uplatio seedbox mjesec dana i uspio uploadovati 60GB i od tada ništa. Zadnju put, prije par mjeseci, uplatio sam seedbox i uspio sam možda 1GB uploadovati i ratio mi i dalje na 0,6.

Praktično what.cd mi služi tako da vidim šta ima od muzike, neki albumi i onda tražim na drugim mjestima.

Nije samo kupiti seedbox, vec znati i kako to iskoristiti na pojedinim sajtovima ;) Najbolji nacin da imas dobar ratio na what je uploadovanje novih stvari ;)

To je vrlo relativno. :p

4Ntev.png

slazem se.
selection062.png
 
Pa procitaj pravila iz prvog posta pa ces videti zasto te ne cuju ;)

procitao sam ja pravila ali mislim da nisu ok neka neko trazi sta mu treba a ljudi koji imaju to javice se da mu odgovore na trazene pozivnice ja cim dobijem moju dacu pozivnice koje nekome trebaju a da ih ja imam a ima dosta takvih HVALA!
 
I pretpostavio sam da je to jedini nacin, tako da mora da se siduje do u beskonacnost! :p

A kakva je situacija sa Waffles, koliko sadrzaja ima u odnosu na What, jel je tesko odrzati ratio, kako doci do pozivnice..?

za nijansu slabiji sadrzaj, lakse je doci do pozivnice, a sto se tice odrzavanja radia... mrka kapa, jedino da uploadujes tutorijale, ripujes svoje diskove ili juris po netu requestove i izpunjavas zahteve.

Ne kapiram u cemu je fora, oinku je bio laganica za odrzavanje ratia.
 
Nudim pozivnice za hdme.eu i iptorrents ...
Ako nekome treba ...
 
imam pozivnice za: IPT, Bit-hdtv i hd-torrents (za poslednji je potreban ratio proof)
 
Opet ja da smaram za yuwabits :) Ima li neko pozivnicu,kao i da li neko zna dobar domaci tracker po pitanji stripova. Btw imam pozivnice za demonoid.Takodje mogu da okcim i ratio ako neko sumnja da sam jedan od onih hit&run likova :)
 
Veliki je on kolekcionar, demonoid mu treba za lek. :D
 
Nazad
Vrh Dno