Nove poruke na profilima

Pozdrav Vuleta. Imam eon box kojeg sam kupio na pijaci onako slucajno i ispostavilo se da je ispravan. Da li mogu, posto je resetovan, da ga reinstaliram i nabacim smart tv android aplikaciju i da li ce to da radi? Unapred hvala
V
vuleta1001
Trebalo bi da radi ali sa kodom ,ne moze ova sto ide na mobilne uredjaje
Zdravo, da li možeš da okačiš na wetransfer firmware za Hisense, ja imam H58A6100 ali možda odgovara i taj tvoj. Posle nestanka struje ne startuje, proba, trepne led 5 puta i vrati se u stand by.
commando
commando
Tako je kod mene bilo izutra kod startovanja. Odnsem u servis kažu otišao panel. Nisu ga ni popravili u 30 dana zakonskom roku i dali vaučer. Tako da sada prede LG
Kažeš:Gree Lomo Regular ne bih uzimao za 20 kvadrata
Ako je ista cijena kao i 12LLC ili 09LMC, zašto ne?
jesi li probao da menjaš modem?
p3dJ4
p3dJ4
Nece da promene,bas sam i ja to pricao..eto video si zadnji odgovor
rameddenas
rameddenas
to je lako rešiv problem....pokvariš modem (slomiš pin(iglicu) na wan portu, ili napraviš kratak spoj na modemu i sjebeš ga) i prijaviš da ti je neispravan ruter što i stvarno jeste
oni su dužni da zamene neispravne uređaje jer dok ti traje ugovor svaki uređaj je u garanciji
nećeš imati net nekoliko dana ali ćeš bar rešiti problem na kvaran način.....
  • Like
Reagovanja: p3dJ4
Cao! Nisam razumeo tvoj komentar vezano za ovu novu opciju za virtual kartice ? Ako ja dobro razumem to je samo digitalna kopija kartice i nije moguće koristiti digitalnu karticu ako nemaš tu istu karticu fizički u posedu ?
Izvini brate! Losa sala, nisam nista lose mislio. Zelim ti od srca da uzmes velike pare!
Ivanovic grozni
Ivanovic grozni
Ma sta ti je, pa ja se stalno zezam. Ja ovo ne shvatam uopste ozbiljno 😉 nema frke, samo ti cepaj. Ja picim i na svoj racun, mozes opusteno sa mnom.
Imam ja kod sa 10% popusta na sve u Gigatronu.
Zanima me misljenje koji od ova dva telefona da uzmem....Realme 7 pro ili Poco x3....dajte neki savet....
  • Like
Reagovanja: JOCA62
zamzung
zamzung
Realme, zato sto je Pro. ;) Lakši je, lepši i manje zrači a uz to ima i Android dogradnju :D
Pozdrav
ajd ako ti nije problem napisi i meni sta mislis sta bi se isplatilo uzimati sada tj.kupiti
Hvala unapred
Breitner
Breitner
To sto sam napisao. Tu ima 8 ili 9 coina. Sigurno ima jos nekih, ali ne mogu sve pratiti. Srecno!
Z
Koliko cenis te dodatke?
G
gogo23
Ne bi prodavao, hleba ne jedu, nista mi ne znaci ta mala kinta, neka stoje, ko zna kada moze da nam dune da ih iskoristimo.
sekspir019
sekspir019
U redu
Kad kreces ponovo sa pisanjem? :)
  • Like
Reagovanja: baltam0s
M J
M J
Alfa kao i mnogi drugi clanovi koje otera sa foruma jedan mod, su legende foruma (da ne nabrajam sad sve, sve se zna).Mnogo su dali forumu, neprocenjiv je njihov doprinos istom, mnogo...Velika zal sa moje strane zbog toga, ali jbg mi, vi i ostale podele. Sta napravi jedan covek a sad mod, koji je do juce sam kukao na moderaciju, otvarao teme povodom toga... tuga. Srecan praznik prijatelji. Hristos vaskrese!
  • Like
Reagovanja: pejova
serbiadiablo
serbiadiablo
Koji čovek?
  • Like
Reagovanja: defo
M J
M J
Pa kad ne pratis nije ni bitno …
Pre par dana tacnije u ponedeljak, kompijuter sam hteo upaliti, kada pritisnem dugme on se upali i posle 5 s se ugasi. Ako neko zna sta bi moglo biti nek kaze, Hvala unapred
serbiadiablo
serbiadiablo
Može biti bilo šta. Jesi testirao nešto do sad? Napajanje, ram, ploču...
Pozdrav, jesi li uspeo da sredis onaj dell ssd od 800GB, jesi li ubacio firmware nekako, sa kojim op.sistemom!? HVALA
thelad
thelad
Pozdrav, nisam, prodao sam ga na limundu jos pre koju godinu kao neispravnog. Nemam pojma sta mu je tacno bilo.
ako ti nesto znaci..ima torrent za seriju Rusku..skinuo sam sinoc..idu i Hrvatski titlovi...

Prilozi

• Screen Shot 2021-04-05 at 17.58.57.png
    Screen Shot 2021-04-05 at 17.58.57.png
    1.2 MB · Pregleda: 30
  • Screen Shot 2021-04-05 at 17.59.06.png
    Screen Shot 2021-04-05 at 17.59.06.png
    972 KB · Pregleda: 30
vuky017
vuky017
O kojoj seriji je rec?
6pack
6pack
X
XT0001.DD
Vrhunsko parce kinematografije,tako da pored vakcine izbacili su i super seriju. Ja sam mislio da ce nastavak biti ove godine ali kako izgleda tek u 2022 ide druga sezona
pozdrav,posto mislim da mi mozes pripomoci iz tvojih postova sam to zakljucio da ne bi smarao po raznoraznim temama.
Brat od strica je presao sa Telenor kucnog neta na MTS.Isao je do poslovnice da vrati modem ,ali su mu rekli da ga zadrzi.
Sad pitanje,imamo vikendicu blizu nas Telenor ima svoju antenu,da li mozemo da uzmemo pripejd karticu i pustimo net klincima?
Pozdrav Marko, da li mogu nesto da te pitam ovako na privatnom u vezi Binance-launchpad (nov sam pa mi nije najjasnije)
  • Like
Reagovanja: marko1970
M
marko1970
Naravno.
Z
zo30bi
Super
Nedavno sam napravio nalog na Binance-u i stavio probe radi 50 eur e sad vidim da se pise o tom launchpad i Launchpool pa me zanima kako to ide , sta treba uraditi?
M
marko1970
Poslao sam ti detaljan opis u privatnoj poruci.
Postovani,

Da li znate ko radi hosting rigova ili gde mogu da rentiram prostor sa mernom grupom?
Hvala vam.

Nikola
0600639042
Vrh Dno