Šta je novo?

Zvucnici do 4000 dinara

ShaX_91

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2007
Poruke
445
Poena
320
Pozdrav svima.

Kupio bih devojci zvucnike koje bi ona povezivala sa laptopom. Idealno bi bilo neki 2.1 sistem. Nije mi bitno da li je novo ili polovno, samo da svira kako treba... Pokusavao sam da pronadjem negde satelite za altec lansing fx4021 posto su moji neispravni i da ih povezem sa basom od fx4021, i mislim da bi to bila najbolja kombinacija, ali izgleda da od toga nece nista ispasti.

Svestan sam da za ove pare ne moze neka audiofilska varijanta, i sve je trenutno bolje od laptop zvucnika, ali opet ne bih bas neko smece da joj uzimam :D
4000 din bi mi bio neki gornji budzet, ali sam mislio do nekih 3500 da izdvojim, a ako bas ne moze, onda bih proteglio malo.

Gledao sam sledece modele:

Logitech ls21
Logitech s220
Creative a120
Creative a220 (ako je drasticno bolji od prethodnog)
Microlab m100
Blueberry SW-P30

Ne znam da li imate jos neke predloge? Bilo bi idealno kada bi neki od ovih zvucnika imali kontroler i za treble i za bas i za volume, ali mislim da samo poslednji blueberry ima sve to, dok za ove ostale mislim da nemaju. Takodje, samo sam blueberry cuo uzivo od svih ovih, i sasvim fino sviraju, ali mi smeta to sto su kontrole dole na basu.
 
Sad razmisljam, da li bi neko mogao da mi predlozi najbolje mesto gde bih mogao da kupim neke polovne zvucnike? ponuda na kupujemprodajem je oskudna. Prvenstveno me interesuje gde bih mogao da kupim satelite od altec lansing fx4021. Ili ako bi neko mogao da mi predlozi neke satelite koji bi dobro isli uz woofer od altec lansing fx4021, posto woofer vec imam, a uz woofer imam taman i bezicni daljinski i kontrole za volume, bass i treble, a pretpostavljam da bi to bila mnogo bolja kombinacija nego neki od gore navedenih zvucnika.
 
Nazad
Vrh Dno