Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2023

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
1675182923558845.jpg
 
328247819_491299753205220_6175365361188516363_n.jpg
 
Mnogi ljudi ne razmišljaju o tome kao o problemu, a zapravo, većina vozača nema ideju gde im je poklopac, dok ne izađu iz kola. Većina nas, sa analognim tablama u kolima, čak imamo i strelicu koja pokazuje gde je rezervoar.
Screenshot_20230131-210336_Gallery.jpg
 
Mnogi ljudi ne razmišljaju o tome kao o problemu, a zapravo, većina vozača nema ideju gde im je poklopac, dok ne izađu iz kola. Većina nas, sa analognim tablama u kolima, čak imamo i strelicu koja pokazuje gde je rezervoar.
Može biti i gore...

1675195967455.jpeg

... barem je ispravna strana ako ništa drugo.
 
Mnogi ljudi ne razmišljaju o tome kao o problemu, a zapravo, većina vozača nema ideju gde im je poklopac, dok ne izađu iz kola. Većina nas, sa analognim tablama u kolima, čak imamo i strelicu koja pokazuje gde je rezervoar.
Pogledajte prilog 373948
Ovo je ok pokazatelj ali ima dosta pumpi koje imaju strelice na samom betonu u kom smeru da staneš i sa koje strane da staneš tako da ni oni sami ne vode računa. Puno pumpi ima ovaj sistem po Srbiji. Ovo je iz Kragujevca kod mene, dakle ako ti je rezervoar sa desne strane i ako slušaš šta su napisali na putu, kako god staneš ti si kontra od točillice.
bc10.jpg
 
^ moje pravo je da se ne zaustavim na pumpi gde nije dozvoljeno da stanem sa strane koja meni odgovara :)
 
Ovo je ok pokazatelj ali ima dosta pumpi koje imaju strelice na samom betonu u kom smeru da staneš i sa koje strane da staneš tako da ni oni sami ne vode računa. Puno pumpi ima ovaj sistem po Srbiji. Ovo je iz Kragujevca kod mene, dakle ako ti je rezervoar sa desne strane i ako slušaš šta su napisali na putu, kako god staneš ti si kontra od točillice.
Pogledajte prilog 373951
Ja ne stajem na takvim pumpama. Čak i da crevo može da stigne sa druge strane, to isto creveo sa jedne strane vuče sama pumpa a sa druge strane ga vučeš ti. Crevo je uvek masno i prljavo od peska, blata i sitnih kamečića sa kojima možeš solidno da izgrebeš auto.
 
Ovo je ok pokazatelj ali ima dosta pumpi koje imaju strelice na samom betonu u kom smeru da staneš i sa koje strane da staneš tako da ni oni sami ne vode računa. Puno pumpi ima ovaj sistem po Srbiji. Ovo je iz Kragujevca kod mene, dakle ako ti je rezervoar sa desne strane i ako slušaš šta su napisali na putu, kako god staneš ti si kontra od točillice.
Pogledajte prilog 373951
Honda, Hyundai, Kia... like it.
 
Na pumpama oduvek postoje točioci goriva, tako da se ne morate stresirati koliko vam zateže crevo i da li ćete smrdeti na gorivo.
Upravo zbog takvih sam morao da platim poliranje gepeka. Njemu je sve jedno da li ti voziš Punta ili Audija.
 
Na pumpama oduvek postoje točioci goriva, tako da se ne morate stresirati koliko vam zateže crevo i da li ćete smrdeti na gorivo.
Ja volim da sipam sam, i uvek idem kontra i napravim pad creva jer kapiram da kad isključim pištolj ono što je u crevu otrese se u kola.
A sipam sam jer mi se desilo na Petrol pumpi da mi nisu sipali. To je bilo pre desetak godina odem ja da sipam za 500 plin i na ekranu je bilo 500 neko pre mene. Uđem ostavim novac i izađem a žena mi kaže nije se čulo da sipao, stakla bila zamagljena pa nije video da u autu ima nekog. J akrenem i posle 5-6 km ugasi. Prebacim na benzin i vratim se a oni me čekaju i kažu - gospodine izvinjavamo se greškom vam nismo sipali gorivo pa smo zvali Sloveniju da nam vrati kamere i našli smo broj tablica oa amo zvali policiju ako vas vidi da vas zaustavi i prenese vam da se vratite...da da važi. Od tada kad god mogu sipam sam
 
Poslednja izmena:
w1uCSkL.jpg
 
Ima dosta lepih youtube objasnjenja kako radi sistem za spisanje goriva… pogledaj, videces da ti nece nista vise ‘otresti’ iz creva :)
 
Ja volim da sipam sam, i uvek idem kontra i napravim pad creva jer kapiram da kad isključim pištolj ono što je u crevu otrese se u kola.
A sipam sam jer mi se desilo na Petrol pumpi da mi nisu sipali. To je bilo pre desetak godina odem ja da sipam za 500 plin i na ekranu je bilo 500 neko pre mene. Uđem ostavim novac i izađem a žena mi kaže nije se čulo da sipao, stakla bila zamagljena pa nije video da u autu ima nekog. J akrenem i posle 5-6 km ugasi. Prebacim na benzin i vratim se a oni me čekaju i kažu - gospodine izvinjavamo se greškom vam nismo sipali gorivo pa smo zvali Sloveniju da nam vrati kamere i našli smo broj tablica oa amo zvali policiju ako vas vidi da vas zaustavi i prenese vam da se vratite...da da važi. Od tada kad god mogu sipam sam
To se zove puška, točioci su pre kad se placalo kešom uzimali masan danak tako. Ne spusti pištolj skroz i ostane prethodno sipanje tipa par hiljada. Dodješ ti sipa ti jos par hiljada, ti platis on razliku u dzep.

Elem kontra kandidat Runiju, kako su dobre uf...
 

Prilozi

  • Dads-a-little-outnumbered_3.jpg
    Dads-a-little-outnumbered_3.jpg
    118.4 KB · Pregleda: 469
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno