Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
OJBmXia.jpg
 
544.png
 
@miltan
Nije problem sa decom već sa roditeljima.
 
A vi da ste sad dete bojili bi bojanke i tapkali loptom, pravili figurice od plastelina ? Da bi. Igrao sam klikere jer tablet nije postojao da buljim u njega.
 
Evo moja cerka radi sve to sto si naveo, plus sto sta. Tablet i telefon ne postoje kod mene. Telefon joj majka tutne na kratko jednom u 5, 6 dana.
 
A vi da ste sad dete bojili bi bojanke i tapkali loptom, pravili figurice od plastelina ? Da bi. Igrao sam klikere jer tablet nije postojao da buljim u njega.
Moj šara bojanke, obožava plastelin, Lego kocke, autiće... Tablet za 2,3 crtaca dnevno ako i toliko i to je to. Hteo bi on više ali neće da može. Klasične igre razvijaju vijuge i eliminišu agresiju u određenom periodu odrastanja.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ne dajem tablete i telefone deci. Stariji (6.5) ima kontrolisan pristup računaru, uz koga je naučio da računa, čita i piše, kao i da pretražuje tutorijale za crtanje jer ga to zanima i uglavnom tako provodi vreme. Mali (20 meseci) nikad ne dobija tačskrin u ruke, može da pogleda na laptopu dečje pesme pola sata i to mu je to. Usmeravam ih ka korišćenju i razumevanju mogućnosti računara, telefoni/tableti nikako.

Najlakše je uvaliti detetu tačskrin u ruke, miran si satima. Može imati ozbiljne posledice po razvoj osnovnih motornih funkcija, ne treba se sa tim šaliti.

Sent from my Le X626 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I onda odete negde u goste i vaše dete zgrabi nečiji tablet i zavuče se pod sto u najdaljoj sobi...
Nova vremena, nova zabava. Moji klinci koriste sve to bez ograničavanja i odlični su đaci u školi.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
To sam ja bas hteo da pitam vas kojima deca ne koriste tablet i racunar nego igraju klikere.
S'kim igraju klikere?
 
Moze sve to tako dok su mali-bojanke,plastelin,autici,klikeri.Da vidis kad budu sesti,sedmi ili osmi razred.Pre ces oci da im izvadis nego telefon iz ruke!!!
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja sam ranije sa klincem isao u skolsko dvoriste, ceo letnji raspust bi igrali klikere, ili 1-2-3 ( sa auticima) ili nesto sa loptom, bacali avione, ucio ga da vozi bajs... Najcesce bi se onda i neki drugi klinci pridruzili bas retko kad bi bili sami.

edit: to je dok je bio klinja. Sada celo leto idemo svaki suncani dan na Adu.
 
Poslednja izmena:
I onda odete negde u goste i vaše dete zgrabi nečiji tablet i zavuče se pod sto u najdaljoj sobi...
Nova vremena, nova zabava. Moji klinci koriste sve to bez ograničavanja i odlični su đaci u školi.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Odlicni su djaci u skoli? Kazi ti nama je l su zdravi, dobre fizicke gradje, vaspitani i tome slicno, najmanje bitna stvar je da li su dobri djaci u skoli.
 
Ma jeste iljadu

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ako je lakši od vazduha, zašto ne odleti sa tog cveta? :)
 
Pa ni vazduh ne leti vec stagnira.

Eh gde su ona divna vremena da vama neznalicama igoritza objasni hemijske elemente
 
Ko je na redditu (r/serbia) može i dalje da čita svakojake teoreme od strane Igorice. Svega i svačega ima.
 
  • Like
Reagovanja: M J
I onda odete negde u goste i vaše dete zgrabi nečiji tablet i zavuče se pod sto u najdaljoj sobi...
Nova vremena, nova zabava. Moji klinci koriste sve to bez ograničavanja i odlični su đaci u školi.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Odlicni su djaci u skoli? Kazi ti nama je l su zdravi, dobre fizicke gradje, vaspitani i tome slicno, najmanje bitna stvar je da li su dobri djaci u skoli.
Danas se lepo vaspitana deca mogu prebrojati na prste. Ali to nema mnogo veze sa korišćenjem raznih gedzeta nego prosto sa sveukupnim stanjem u drustvu. Danas su i babe postale nevaspitane gledajuci ove gluposti na televiziji. Generalno kao nacija smo dosta zatucani i neobrazovani, kulturna elita postoji u tragovima. Smartphone se moze i koristiti bez da se gledaju razne gluposti i roditelji koji su normalni ce tome i nauciti decu. Oni koji nisu nece decu nauciti nicemu pa se isto vata drndali ceo dan internet ili loptu kad ce biti sutra duduci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno