Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2018

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tumblr_p3qseiJZAE1rasnq9o1_1280.gif
 
Ruski Hari Poter
c2daac2ff886e6af488adce9223d0df0.jpg


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Nisam znao da postoji ovakav dodatak za iphone. Koleginica ga zove Micko[emoji3]
4ece2645028dd9bbf722882901a28548.jpg
3ded648b931c953b457f8b22ba02547d.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Ajde sto postoji, nego sto je ona tome dala ime????? :D

Ajd da je butt plug pa da ima ime, to malo vise ima smisla :d :d :d (Na to me asocira ovo cudo, samo sto je minijaturno)
 
Poslednja izmena:
To je da bi imao kvazi "silent" ili vibracijski mod :D zavisi kako namestiš :p
 
^Bez obzira na ovo, smatram neoprostivim to sto Dragan Nikolic nije poslao bar telegram saucesca porodici.
 
Nepaznje naseg "novinara".. olosi jedni.
 
Ajde sto postoji, nego sto je ona tome dala ime????? :D

Ajd da je butt plug pa da ima ime, to malo vise ima smisla :d :d :d (Na to me asocira ovo cudo, samo sto je minijaturno)

Al zamisli šta taj Micko radi kada mobi vibrira :p
 
Telegraf, Alo, Informer i Kurir....cetiri jahaca novinarske Apokalipse.

Secam se kad je Kurir najavio koncert Bob Marlija na jednom od prvih Exit-a.[emoji3]
 
Blokiranje i potpuno ignorisanje smeća je jedino rešenje. Pridavanjem pažnje, kliktanjem i deljenjem samo im činite uslugu.
 
Kog bob marlija? :d:p
 
18527228_1228412753947443_8394190986529810204_o.jpg
 
Ovo napisano na linku je tako oskudno i netačno. Bundeva je davno prošlo vreme što se tiče dodavanja u sokove. Jabuka se najviše dodaje u voćni NEKTAR, a u voćni SOK ide u količinama od 10% i to samo u neke premijum sokove, I navedeno je na dekleraciji . Dakle, niko je krišom ne stavlja u procentu od 50% i napiše sok od banane.

U narandžu premijum, dakle voćni SOK 100%, ne ide ni jedna druga voćka osim narandže.

Možda neki Mile iz male mota ice trpa jabuku u sve živo, ali kvalitetniju brendovi se drže ovog gore napisanog.
Ovo čisto pišem da se malo razbije misterija oko sokova a ne da bih Vam terao kontru i slično.
 
Poslednja izmena:
Ovo napisano na linku je tako oskudno i netačno. Bundeva je davno prošlo vreme što se tiče dodavanja u sokove. Jabuka se najviše dodaje u voćni NEKTAR, a u voćni SOK ide u količinama od 10% i to samo u neke premijum sokove, I navedeno je na dekleraciji . Dakle, niko je krišom ne stavlja u procentu od 50% i napiše sok od banane.

U narandžu premijum, dakle voćni SOK 100%, ne ide ni jedna druga voćka osim narandže.
Ovo čisto pišem da se malo razbije misterija oko sokova a ne da bih Vam terao kontru i slično.
Misliš kao ona goveđa viršla u čijem sastavu ima samo piletine od mesa na prethodnim stranama?

Sokovi koji imaju manje od 50% voća ne smeju imati sliku voća na pakovanju, pa stavljaju neke crteže koji na njih liče. Ti sokovi imaju bundevu (viđao sam ja, ali se ne sećam na kojim jer retko pijem sokove osim Pepsi Max-a).
 
U narandžu premijum, dakle voćni SOK 100%, ne ide ni jedna druga voćka osim narandže.

Captain Obvious to the rescue. Niko nije ni govorio o takvim "100%" sokovima, vec onim od 50%.

Misliš kao ona goveđa viršla u čijem sastavu ima samo piletine od mesa na prethodnim stranama?

Nije SAMO piletina, vec je to zumirano na slici, na prvoj se vidi da ima i govedjeg mesa.

Slobodno okacite i neku sliku usput, narocito kad kasnite na diskusiju.
 
@nemanja123
Kako god, pišem onako kako jeste, retko ćeš naći neki sok da ima udeo voća (ili kombinacije raznih voćki ) manji od 50%.
Za primer uzimam iole kvalitetnije brendove.
Počeli smo od primera narandže za koju sam rekao da u 100% narandžu ne ide jabuka niti bundeva itd. Da ne navodim dalje, idemo u off.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam fotkao i okacio sliku “junecih” virsli.

Jericho je u pravu, sastav ima i junetine medjutim 15% je piletina. Problem je sto je to sitnim slovima napisano a ono “juneca” izbi oci...

Nisam slikao sastav virsli rodine robne marke ali pise da ima tipa 31% mesa plus iznutrice (srce) i proteini od krvi...

Ako planirate da uzimate hrenovke, najbolje su famis robna marka ali je tipa 1200 din kg...

Elem, da ne bude offtopic

1d75f67e65c467e2a4015653899483c9.jpg
 
Poslednja izmena:
@encarta
Kad sam rekao "okacite neku sliku" nisam mislio "okacite neku sliku da upotpunite off-topic", vec ovako kao sto je Ninoslav uradio.
 

Sto bi rekao onaj branitelj mosta za vreme bombardovanja, "Jer tako smo u mogucnosti" :d
Salu na stranu, ali iskreno sam napisao ono sto jeste, ako cu da batalim igre na neodredjeni vremenski period dok se situacija ne smiri, to je sto je, i sto je najcrnje karta ode za 360e u rudnik kod coveka koji ima vec 5 istih...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno