Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nejbolja definicija koju sam video do sada :)

trsnce_def.png
 
Lol, ne :D
 
25b87f6177dd600e26cda44081ea846c439edf64.gif
 
Jasta more. Otvorice neko biznis da pokupi brdo kartica i onda preprodaje ispred.
 
Uzme se tag na izmisljenu tablicu(pri kupovini ne traze saobracajnu)i vozi se kao i do sada.
 
EfHRNKE.jpg
 
Nope, not gonna work. Na rampama su senzori koji iscitaju tablice, rade pravilno.

Da, kad uzimas karticu. Ja na mom tag-u imam tablice od auta koji je davno odjavljen i nikad nisam menjao nista a vozim ga i dalje i pri svakom prolasku mi na tabli ocitava te tablice sa tag-a a ne one koje su na autu.
 
Kamere na rampama često pogrešno pročitaju tablice, čak i ove domaće. Baš me zanima kako će strancima da pročitaju tablice?
Gužva na rampi smanjuje prosečnu brzinu, tako da ovo merenje gubi smisao. Dalje, kada su gužve, radnik izađe iz kućice i ručno deli kartice jer je automat spor. Na karticama nema ništa osim oznake rampe.
Na kraju, šta je dovoljno da bi sudija za prekršaje prihvatio kao dokaz o prekoračenju brzine?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nije bila poenta da se svima naplati kazna za prekoracenje vec da se poveca naplata. Ako si od tacke A do tacke B stigao prosecnom brzinom od 140 onda si sigurno prekrsio zakon. Dali si vozio 140 konstantno ili ti je 200 bio maks nebitno je. To je samo dodatni nacin da se sliju neke pare u budzet.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Staneš na pumpu, daš liku koji sedi tamo karticu, on ti da neku drugu karticu i nastaviš dalje. Bugarski voz, samo na autoputu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno